Stavebniny Beran Jan s.r.o.


U Splavu 642, Rapotín 788 13

Stavebniny Beran Jan s.r.o. je moderní samoobslužná prodejna stavebnin. Stavební centrum a koupelnové studio nabízí široký výběr stavebních materiálů, výrobků, pomůcek a nářadí pro dům, byt, dílnu a zahradu.

Velkoobchod, maloobchod:
- stavebniny, stavební materiál
- stavební materiál pro stavbu domu od základů až po střechu
- zateplovací systémy
- izolační materiály
- okna, dveře, střešní okna
- komíny
- stavební materiál pro vnitřní výstavbu
- sádrokartony, fólie a textilie, spojovací materiál, elektromateriál
- pojiva, omítky, stavební chemie - cement, suché omítkové a maltové směsi, vápno, omítkové a betonové směsi, lepicí a stěrkovací tmely, stavební chemie, barvy
- betonové výrobky, betonové zboží - dlažby, obrubníky, ztracené bednění, roury, skruže, teracová drť, obkladové pásky, plotovky, zatravňovací a svahové tvárnice
- zdící materiály
- hutní materiály
- zednické nářadí
- elektro nářadí
- malířské nářadí
- dveře a zárubně, kování, půdní schody
- sanita, sanitární technika
- obklady, dlažby, příslušenství k obkladům
- koupelnový nábytek, koupelnové doplňky
- koupelnové skříňky, toaletní skříňky, zrcadla, poličky
- sprchové kouty, masážní boxy, hydromasážní boxy
- sprchové zástěny, sprchové boxy, akrylátové vany a vaničky
- koupelnové baterie
- radiátory do koupelen
- bazénová chemie
- zahradnické potřeby a nářadí
- pletivo
- odpadní a odvodňovací systémy
- postřiky, hnojiva
- ochranné pomůcky - pracovní obuv, pracovní oděvy.

Doprava a služby:
- dovoz zakoupeného materiálu na místo nebo stavbu
- rozvoz vozíkem do 700 kg.

Živnost subjektu byla ukončena.
IČ: 28609743
DIČ: CZ28609743
Okres: Šumperk
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Beran

Prodej, eshop masážní boxy, sprchové kouty, obklady do koupelny Šumperk

Prodej, eshop masážní boxy, sprchové kouty, obklady do koupelny Šumperk

Pokud provádíte rekonstrukci koupelny a chcete si ji vybavit masážním boxem či moderním sprchovým koutem, tak navštivte prodejnu Stavebniny Beran Jan s.r.o., kde si vyberete ze širokého sortimentu vybavení do koupelen a to od koupelnových obkladů přes nábytek až po sanitární techniku. V našich stavebninách si vyberete vybavení do koupelen dle vaší potřeby: - obklady a dlažby do koupelen včetně příslušenství k obkladům (vanová dvířka, lišty, ochranné rohy) - koupelnový nábytek (zrcadla a skříňky) - koupelnové doplňky a baterie (madla, dávkovače mýdla, radiátory, poličky) - sprchové kouty a zástěny, masážní boxy, vany, hydromasáže - sanitární technika (umyvadla, toalety, odpady, sedátka). Veškeré výrobky si také můžete vybrat a prohlédnout v pohodlí vašeho domova díky eshopu, kde vždy naleznete ty nejaktuálnější nabídky.


Koupelnové studio, 3D grafický návrh koupelny Šumperk, Zábřeh

Koupelnové studio, 3D grafický návrh koupelny Šumperk, Zábřeh

Stavební centrum STAVEBNINY Beran Jan s.r.o. se specializují na prodej všech materiálů, které potřebujete pro stavbu, rekonstrukci nebo modernizaci. Koupelnové studio vám od A do Z poradí s řešením koupelny a také udělá 3D grafický návrh koupelny. Přijeďte se podívat do STAVEBNIN Beran Jan s.r.o. na kompletní nabídku stavebnin, stavebních materiálů, výrobků a pomůcek. Koupelnové studio: - 3D grafický návrh koupelny - obklady, dlažby, příslušenství k obkladům - sanita, sanitární technika - koupelnový nábytek - koupelnové doplňky - koupelnové skříňky, toaletní skříňky, zrcadla, poličky - koupelnové baterie - radiátory do koupelen - sprchové kouty, boxy - masážní boxy, hydromasážní boxy - sprchové zástěny - akrylátové vany a vaničky. Náš vyškolený personál vám vždy poradí s výběrem vhodného zařízení do vaší koupelny. Nabízíme kompletní řešení koupelen.


Stavebniny, Šumperk

Stavebniny, Šumperk

Stavíte, či renovujete rodinný dům? Pak určitě víte, jak důležité je najít dobrého dodavatele stavebního materiálu. Od toho jsou tu Stavebniny Beran Jan, které svým zákazníkům poskytují kompletní servis v oblasti stavebnictví už více jak 20 let. Naše stavebniny vám nabízejí tento materiál: - pro hrubou stavbu: zdící materiály (Keratherm, Porotherm, Ytong), komíny (Schiedel, EKO komín), pojiva, omítky a chemie (Cemix, Salith) a další - pro vnitřní výstavbu: sádrokartony, fólie a textilie, spojovací materiál, elektromateriál, stavební chemie, dveře (Masonite, Sapeli, Dolle) - koupelny: obklady a dlažby, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky a baterie, sprchové zástěny a boxy, sanitární technika (Jika, Geberit) - nářadí: zednické, malířské a elektro nářadí (Spokar, Extol, Alve) - pro úpravu zahrady a okolí domu: zahradnické potřeby a nářadí, bazénová chemie, pletivo, odpadní a odvodňovací systémy, betonové zboží (Presbeton, Omya, Imit) - ostatní materiál: ochranný materiál (pracovní rukavice, nákoleníky, svařovací štíyt, respirátory a další), potřeby pro domácnost Dále naše stavebniny poskytují kompletní servis a poradenství v oblasti koupelnového studia. Našim zákazníkům také nabízíme možnost dovozu zakoupeného materiálu na místo stavby. Pokud stavíte, pak jsou tou správnou volbou právě stavebniny Beran Jan, sídlíme v Rapotíně u Šumperku.


Betonové plotovky, tvarovky, face block Šumperk

Betonové plotovky, tvarovky, face block Šumperk

Chcete mít plot odolný vůči povětrnostním vlivům s dlouhou životností? Pořiďte si betonové oplocení, které koupíte ve stavebninách Beran v Rapotíně u Šumperka. Stavebniny Beran Jan s.r.o., prodejna stavebnin nabízí vše pro váš dům, zahradu, dům a dílnu od materiálu na hrubou stavbu, materiály pro vnitřní výstavbu, vybavení až po materiály pro úpravu okolí domu: Nabízíme: - betonové plotovky, tvarovky, face block, betonové plotové prvky - tvarovky pro zahradní úpravy KB-Blok, Presbeton, Beta Olomouc. Využijte naší akce: - akce na plotovky - sleva 20% při odběru betonových plotových tvarovek systému KB-Blok a stříška za 1 Kč. Více informací na prodejně.


Kamenné venkovní, vnitřní obklady Šumperk

Kamenné venkovní, vnitřní obklady Šumperk

Chcete mít obklady odolné vůči vodě a klimatickým změnám? Obklady, které vynikají dlouhou životností a maximální odolností? Stavebniny Beran nabízí obklady vhodné pro vnitřní i venkovní použití - kamenné venkovní obklady i vnitřní obklady. V naší prodejně si vyberete z široké nabídky obkladů a dlažeb, obklady a dlažby Azulejos Alcor, Emigres, Cersanit, Opoczno, Paradyz, Rako. Nabízíme Vám 3D grafický návrh koupelny zdarma při zakoupení obkladů a dlažeb v naší prodejně.Další produkty a služby
  • ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, dílenské nářadí, nářadí pro kutily, vzduchové pneu nářadí
  • výrobky z umělého kamene, žulové valouny, štěrky a drtě, betonové směsi, cementárna výroba cementu
  • obklady koupelen, dlažby interiérů, sortiment vybavení koupelen, spárovací hmoty, mrazuvzdorné dlažby, lepicí tmely
  • sanitární keramika, vanové sifony, koupelnové ventily, WC moduly, odtokové žlaby, podlahové vpusti
  • nátěrové systémy, spárovací hmoty, pružné těsnicí prostředky, lepicí tmely, čisticí chemie, penetrační nátěry
  • koupelnový nábytek, vany a umyvadla, splachovací zařízení, sanitární keramika, vodovodní baterie, koupelnový obklad
  • izolační hmoty, izolační fólie, izolační sklo, izolační desky, skelná vata
  • montáž sádrokartonových konstrukcí, sádrokartonové podhledy, sádrovláknité desky, tmely pro montáž sádrokartonu
  • betonové trouby, betonové dlažby, betonové dlaždice, směsi z betonu, betonové ploty, betonářské výztuže, betonové skruže

FORSCH, s.r.o.

Související články
Sanitární výrobky, obklady a dlažby
Sanitární výrobky, obklady a dlažby

Městec Králové se nachází nedaleko města Hradec Králové. Zde se nachází kamenná prodejna, která nabízí krásný pohled na koupelnové a kuchyňské nábytkové centrum. Obchodní a stavební společnost M&K můžete klidně využít i formou eshopu.


Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu
Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu

Stavební materiál je žádaný sortiment na všechny stavby, rekonstrukce či jiné úpravy. Nejen zdící a jiné materiály, ale také okna, obklady, dlažby či různé prostředky potřebné ke stavebním pracím uvítáte u jednoho obchodníka. A přesně takové služby poskytuje firma STAVEXA – stavebniny, spol. s r.o. v Praze 9.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu
Balkonový systém od Premix servis přináší dokonalou hydroizolaci a ochranu

Pokud chcete disponovat nejenom designově odpovídajícím, ale také praktickým, spolehlivým a bezpečným balkonem, tak byste neměli podcenit investici do kvalitního balkonového systému. Balkonové systémy PREMIX vynikají svými nízkými náklady, kvalitní hydroizolací a maximální ochranou.