Stavebniny Beran Jan s.r.o.


U Splavu 642, Rapotín 788 13
Živnost subjektu byla ukončena.

Stavebniny Beran Jan s.r.o. je moderní samoobslužná prodejna stavebnin. Stavební centrum a koupelnové studio nabízí široký výběr stavebních materiálů, výrobků, pomůcek a nářadí pro dům, byt, dílnu a zahradu.

Velkoobchod, maloobchod:
- stavebniny, stavební materiál
- stavební materiál pro stavbu domu od základů až po střechu
- zateplovací systémy
- izolační materiály
- okna, dveře, střešní okna
- komíny
- stavební materiál pro vnitřní výstavbu
- sádrokartony, fólie a textilie, spojovací materiál, elektromateriál
- pojiva, omítky, stavební chemie - cement, suché omítkové a maltové směsi, vápno, omítkové a betonové směsi, lepicí a stěrkovací tmely, stavební chemie, barvy
- betonové výrobky, betonové zboží - dlažby, obrubníky, ztracené bednění, roury, skruže, teracová drť, obkladové pásky, plotovky, zatravňovací a svahové tvárnice
- zdící materiály
- hutní materiály
- zednické nářadí
- elektro nářadí
- malířské nářadí
- dveře a zárubně, kování, půdní schody
- sanita, sanitární technika
- obklady, dlažby, příslušenství k obkladům
- koupelnový nábytek, koupelnové doplňky
- koupelnové skříňky, toaletní skříňky, zrcadla, poličky
- sprchové kouty, masážní boxy, hydromasážní boxy
- sprchové zástěny, sprchové boxy, akrylátové vany a vaničky
- koupelnové baterie
- radiátory do koupelen
- bazénová chemie
- zahradnické potřeby a nářadí
- pletivo
- odpadní a odvodňovací systémy
- postřiky, hnojiva
- ochranné pomůcky - pracovní obuv, pracovní oděvy.

Doprava a služby:
- dovoz zakoupeného materiálu na místo nebo stavbu
- rozvoz vozíkem do 700 kg.

Další produkty a služby
  • ruční nářadí, elektrické nářadí, aku nářadí, dílenské nářadí, nářadí pro kutily, vzduchové pneu nářadí
  • výrobky z umělého kamene, žulové valouny, štěrky a drtě, betonové směsi, cementárna výroba cementu
  • obklady koupelen, dlažby interiérů, sortiment vybavení koupelen, spárovací hmoty, mrazuvzdorné dlažby, lepicí tmely
  • sanitární keramika, vanové sifony, koupelnové ventily, WC moduly, odtokové žlaby, podlahové vpusti
  • nátěrové systémy, spárovací hmoty, pružné těsnicí prostředky, lepicí tmely, čisticí chemie, penetrační nátěry
  • koupelnový nábytek, vany a umyvadla, splachovací zařízení, sanitární keramika, vodovodní baterie, koupelnový obklad
  • izolační hmoty, izolační fólie, izolační sklo, izolační desky, skelná vata
  • montáž sádrokartonových konstrukcí, sádrokartonové podhledy, sádrovláknité desky, tmely pro montáž sádrokartonu
  • betonové trouby, betonové dlažby, betonové dlaždice, směsi z betonu, betonové ploty, betonářské výztuže, betonové skruže


Související články
Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Dveře, kování i kliky - pohodový výběr v 2.patře vzorkovny Praha 6

Dveře vytváří první dojem při vstupu do jakékoliv budovy či bytu a jsou jedním z nejdůležitějších designových prvků všech interiérů. Výběr dveří a příslušenství by proto neměl být podceňován a měla by mu být věnována patřičná pozornost. Pokud chcete, aby Vás těšil a bavil, doporučujeme Vám navštívit vzorkovnu společnosti ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o. na Praze 6, kde je dveřím věnováno celé 2.patro, v němž si je můžete v pohodovém prostředí prohlédnout a zároveň získat odborné informace a poradenské služby od vyškoleného personálu!


Eshop - stavební chemie

BETOSAN s.r.o.

Eshop - stavební chemie

Největší tuzemský výrobce stavební chemie, společnost BETOSAN s.r.o., představuje vlastní eshop. V tomto eshopu najdete veškerou stavební chemii. Nyní můžete nakupovat z pohodlí svého domova nebo přímo z firmy! Široký sortiment zboží máme skladem a ihned k odběru. Stačí si zadat objednávku a my co nejrychleji vaši zakázku vyřídíme!


Profesionální uchopovací systémy a upínací technika

Schunk Intec s.r.o.

Profesionální uchopovací systémy a upínací technika

Pokud vaše firma hledá pro svoji strojírenskou, automobilovou a další výrobu a činnost kvalitní uchopovací systémy a upínací techniku, tedy chapadla, která mají široké možnosti využití a množství důležitých funkcí, tak produkty a služby firmy Schunk Intec s.r.o. vám zajistí kvalitu, profesionalitu a prestiž.


Znovuotevření prodejny koupelen, instalatérského a topenářského centra

C + C Cimbál s.r.o.

Znovuotevření prodejny koupelen, instalatérského a topenářského centra

V sortimentu výrobků, které si můžete zakoupit v internetovém e-shopu, se nachází více jak 38 000 položek. Najdete zde nejenom koupelnové doplňky a nábytek, ale také plynové kotle, ohřívače, baterie, radiátory, obklady, dlažby a mnoho dalších výrobků například pro Vaši zahradu. Nové a atraktivní webové stránky lákají nejenom svým poutavým vzhledem.


Další produkty a služby
Prodej, eshop masážní boxy, sprchové kouty, obklady do koupelny Šumperk

Prodej, eshop masážní boxy, sprchové kouty, obklady do koupelny Šumperk

Pokud provádíte rekonstrukci koupelny a chcete si ji vybavit masážním boxem či moderním sprchovým koutem, tak navštivte prodejnu Stavebniny Beran Jan s.r.o., kde si vyberete ze širokého sortimentu vybavení do koupelen a to od koupelnových obkladů přes nábytek až po sanitární techniku. V našich stavebninách si vyberete vybavení do koupelen dle vaší potřeby: - obklady a dlažby do koupelen včetně příslušenství k obkladům (vanová dvířka, lišty, ochranné rohy) - koupelnový nábytek (zrcadla a skříňky) - koupelnové doplňky a baterie (madla, dávkovače mýdla, radiátory, poličky) - sprchové kouty a zástěny, masážní boxy, vany, hydromasáže - sanitární technika (umyvadla, toalety, odpady, sedátka). Veškeré výrobky si také můžete vybrat a prohlédnout v pohodlí vašeho domova díky eshopu, kde vždy naleznete ty nejaktuálnější nabídky.


Koupelnové studio, 3D grafický návrh koupelny Šumperk, Zábřeh

Koupelnové studio, 3D grafický návrh koupelny Šumperk, Zábřeh

Stavební centrum STAVEBNINY Beran Jan s.r.o. se specializují na prodej všech materiálů, které potřebujete pro stavbu, rekonstrukci nebo modernizaci. Koupelnové studio vám od A do Z poradí s řešením koupelny a také udělá 3D grafický návrh koupelny. Přijeďte se podívat do STAVEBNIN Beran Jan s.r.o. na kompletní nabídku stavebnin, stavebních materiálů, výrobků a pomůcek. Koupelnové studio: - 3D grafický návrh koupelny - obklady, dlažby, příslušenství k obkladům - sanita, sanitární technika - koupelnový nábytek - koupelnové doplňky - koupelnové skříňky, toaletní skříňky, zrcadla, poličky - koupelnové baterie - radiátory do koupelen - sprchové kouty, boxy - masážní boxy, hydromasážní boxy - sprchové zástěny - akrylátové vany a vaničky. Náš vyškolený personál vám vždy poradí s výběrem vhodného zařízení do vaší koupelny. Nabízíme kompletní řešení koupelen.


Stavebniny, Šumperk

Stavebniny, Šumperk

Stavíte, či renovujete rodinný dům? Pak určitě víte, jak důležité je najít dobrého dodavatele stavebního materiálu. Od toho jsou tu Stavebniny Beran Jan, které svým zákazníkům poskytují kompletní servis v oblasti stavebnictví už více jak 20 let. Naše stavebniny vám nabízejí tento materiál: - pro hrubou stavbu: zdící materiály (Keratherm, Porotherm, Ytong), komíny (Schiedel, EKO komín), pojiva, omítky a chemie (Cemix, Salith) a další - pro vnitřní výstavbu: sádrokartony, fólie a textilie, spojovací materiál, elektromateriál, stavební chemie, dveře (Masonite, Sapeli, Dolle) - koupelny: obklady a dlažby, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky a baterie, sprchové zástěny a boxy, sanitární technika (Jika, Geberit) - nářadí: zednické, malířské a elektro nářadí (Spokar, Extol, Alve) - pro úpravu zahrady a okolí domu: zahradnické potřeby a nářadí, bazénová chemie, pletivo, odpadní a odvodňovací systémy, betonové zboží (Presbeton, Omya, Imit) - ostatní materiál: ochranný materiál (pracovní rukavice, nákoleníky, svařovací štíyt, respirátory a další), potřeby pro domácnost Dále naše stavebniny poskytují kompletní servis a poradenství v oblasti koupelnového studia. Našim zákazníkům také nabízíme možnost dovozu zakoupeného materiálu na místo stavby. Pokud stavíte, pak jsou tou správnou volbou právě stavebniny Beran Jan, sídlíme v Rapotíně u Šumperku.


Betonové plotovky, tvarovky, face block Šumperk

Betonové plotovky, tvarovky, face block Šumperk

Chcete mít plot odolný vůči povětrnostním vlivům s dlouhou životností? Pořiďte si betonové oplocení, které koupíte ve stavebninách Beran v Rapotíně u Šumperka. Stavebniny Beran Jan s.r.o., prodejna stavebnin nabízí vše pro váš dům, zahradu, dům a dílnu od materiálu na hrubou stavbu, materiály pro vnitřní výstavbu, vybavení až po materiály pro úpravu okolí domu: Nabízíme: - betonové plotovky, tvarovky, face block, betonové plotové prvky - tvarovky pro zahradní úpravy KB-Blok, Presbeton, Beta Olomouc. Využijte naší akce: - akce na plotovky - sleva 20% při odběru betonových plotových tvarovek systému KB-Blok a stříška za 1 Kč. Více informací na prodejně.


Kamenné venkovní, vnitřní obklady Šumperk

Kamenné venkovní, vnitřní obklady Šumperk

Chcete mít obklady odolné vůči vodě a klimatickým změnám? Obklady, které vynikají dlouhou životností a maximální odolností? Stavebniny Beran nabízí obklady vhodné pro vnitřní i venkovní použití - kamenné venkovní obklady i vnitřní obklady. V naší prodejně si vyberete z široké nabídky obkladů a dlažeb, obklady a dlažby Azulejos Alcor, Emigres, Cersanit, Opoczno, Paradyz, Rako. Nabízíme Vám 3D grafický návrh koupelny zdarma při zakoupení obkladů a dlažeb v naší prodejně.