IMONT, s.r.o.


Nábřeží 719, Zlín - Prštné 760 01

Společnost IMONT, s.r.o. Zlín je významný velkoobchodní dodavatel elektromateriálu a svítidel. Zaměřuje se na moderní osvětlení, svítidla-LED technologie, elektroinstalační materiál, rozváděče Solarix, spolehlivá tepelná čerpadla, klimatizace Gorenje a Fujitsu, profesionální nářadí a kabely pro domácnost i průmysl.

Velkoobchod, prodej:
-elektroinstalační materiál - sortiment zahrnuje kabely, vodiče, vypínače, elektroinstalační krabice, rozváděče, jističe, stykače, pojistky, chrániče, přepěťové ochrany, trubky, lišty, kabelové žlaby, modulové přístroje, relé, měřicí přístroje, transformátory, elektroměry, termostaty, spínací hodiny, topné rohože
-svítidla - LED světelné zdroje Philips s dlouhou životností
-klimatizace - klimatizační jednotky Gorenje, Fujitsu
-tepelná čerpadla Stiebel Eltron
-komponenty na montáž hromosvodů
-topné kabely
-nářadí AEG Powertools.

Široký sortiment zboží od mnoha dodavatelů - ABB, AEG Haustechnik, AZD Praha, BERA s.r.o., DCK Holoubkov Bohemia, DEOS.CZ, Den Braven, Draka Kabely, EGLO, ELEKTROBOCK CZ, Elektrodesign Ventilatory, ELKO EP, ELEKTRO-LUMEN, Elektro-System-Technik, Elektropristroj, EMOS, ENIKA, Famatel, Fenix, Finder, Flipol, Fujitsu, Fulgur, GIRA, Gorenje, GPH, Greenlux, HAGER, HELUKABEL CZ, HENSEL, IES, INGE, Jiří Tichopádek, Kablo elektro, KOPOS, LAMELA, LAPP KABEL, LEGRAND, LUCIS, Maico, Makita, Malpro, Marlanvil, Massive svitidla, Modus, NBB Bohemia, N.G. ELEKTRO TRADE, nkt cables, OBO Bettermann, OEZ, OSMONT, OSRAM, Philips, POLO, Saltek, Schmachtl, SEZ-CZ, Siemens, Solarix, Spelsberg, Stiebel Eltron, Tehalit, Trevos, Urmet Domus, Weidmuller, WAGO-ELEKTRO.

IČ: 46342681
DIČ: CZ46342681
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 50 000 tis. - 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Karel Balajka

Kompaktní systémy s funkcemi ventilace, topení a systémy pro vytápění a chlazení vašeho bytu

Kompaktní systémy s funkcemi ventilace, topení a systémy pro vytápění a chlazení vašeho bytu

Minimální spotřeba energie, moderní design, spolehlivost. Vše pro větrání, vytápění a bytové chlazení v jednom integrálním přístroji. To jsou kompaktní systémy s funkcemi ventilace, chlazení, topení a pro přípravu teplé vody, které patří mezi nejnovější sortiment firmy Imont Zlín. Chcete si pořídit ekologický vytápěcí a větrací systém vhodný i do pasivních domů? Spolehněte se na kvalitní produkty Imont Zlín.


Tepelné čerpadlo LWZ 304/404 sol-kompletní vytápěcí, větrací systém pro pasivní domy

Tepelné čerpadlo LWZ 304/404 sol-kompletní vytápěcí, větrací systém pro pasivní domy

Firma IMONT s.r.o. Zlín dodává kompletní vytápěcí, větrací systémy pro pasivní domy. Doporučuje tepelné čerpadlo LWZ 304/404 SOL s funkcí centrální ventilace, topení, chlazení, příprava teplé vody.


LED světelné zdroje, osvětlení, pásky - LED technologie je cesta k úsporám

LED světelné zdroje, osvětlení, pásky - LED technologie je cesta k úsporám

Společnost IMONT s.r.o. Zlín je dodavatel LED technologie v regionu Zlínský kraj. Je snadná cesta k úsporám - pořiďte LED světelné zdroje, osvětlení, pásky s dlouhou životností.Další produkty a služby
  • distribuce elektrických spínačů, prodej elektropříslušenství, prodej elektrických zásuvek, příslušenství pro průmyslové použití
  • osvětlení budov, interiérová svítidla, venkovní svítidla, LED svítidla, nástěnná svítidla, bodová svítidla, závěsná svítidla, designová svítidla
  • vysokotlaká čisticí technika, tlaková čerpadla, kalová čerpadla, pístové kompresory, šroubové kompresory
  • klimatizační jednotky, vytápění a chlazení, regulační zařízení, průmyslová filtrace, speciální ventilátory
  • půjčení a prodej nářadí, profesionální nářadí, potřeby pro kutily, aku nářadí, elektrické nářadí, ruční nářadí


Související články
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13
Pronájem montážní plošiny AVIA MP13

Hledáte vhodnou příležitost, jak získat montážní plošinu? Jedinou možností je pro vás pronájem, ať již krátkodobý nebo dlouhodobý? V tom případě se můžete obrátit na společnost ELPO systém s.r.o., která nabízí pronájem montážní plošiny AVIA MP13.


Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky
Půjčovna stavební, zemědělské, lesní i zahradní techniky

Práce na stavbě, ale také v lese, na zahradě nebo na poli často vyžaduje použití specializované techniky. Díky ní bude práce vykonaná rychleji a ve výsledku také levněji. Investovat do nákupu všech přístrojů, které použijeme třeba jen několikrát do roka, se však rozhodně nevyplatí. Právě proto společnost Agroservis Holý disponuje vlastní půjčovnou techniky, díky které může tyto specializované profesionální přístroje využít opravdu každý, a to jak pro profesionální, tak hobby užití.


Dům, který umí energii nejen šetřit
Dům, který umí energii nejen šetřit

Ušetřit za vytápění domu se dá mnoha různými způsoby. Jedním z nich je i instalace takzvané švédské podlahy. Systém umožnuje obnovitelnost zdrojů energie a tím pádem dochází k žádaným úsporám. Toto řešení je možné i u starších objektů, které procházejí rekonstrukcí.


Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř
Prodej svítidel, světelných zdrojů, elektroinstalačního materiálu a zkušební laboratoř

Světelné zdroje jako jsou různé druhy žárovek, svítidla jako například podhledová bodová světla a další druhy svítidel a také vypínače, rozbočky, objímky a mnohé další produkty jsou pro náš život nepostradatelné. Proto je potřebné, aby zakoupené produkty plnily svůj účel dlouhodobě a zároveň krášlily interiér a exteriér. A o všechny vaše požadavky a kompletní sortiment se dokonale postará firma Kanlux s.r.o. se sídlem ve Frýdku Místku a také v Trenčíně.