AGRO SMETANA s.r.o.


Zlínská 703,u benzinky, Vizovice 763 12

Prodej a servis zahradní, komunální, lesní techniky a farmářské mechanizace.

Maloobchod, prodej, oprava, opravy, opravna, servis, leasing:
-malá zahradní technika:
-ridery, zahradních traktorů, travních sekaček, sekačky, drtiče zahradního odpadu, provzdušňovače - vertikulároty.
-lesní techniky:
-vyžínače, křovinořezy, řetězové pily
-komunální technika pro údržbu ploch:
-ISEKI - systém rpo velkoplošnou údržbu zeleně
-SCAG - sečení s nulovým poloměrem otáčení
-Agria - profi technika pro úpravu a údržbu komunálních a zemědělských ploch
-AVANT - mini nakladače )stavební, farmářské, lesní...)
-zemědělská farmářská mechanizace:
-VARI systém, malé traktory, malotraktory
-sněhové frézy - Honda, Stiga, MTD, Yanmar-profi
-motory BRIGGS, TECUMSEH, HONDA a SUBARU
Elektrocentrály Honda - jednofázové a třífázové

Značky:
-STIGA, HONDA, MTD, ISEKI, AVANT, BRILL, WOLF, SOLO, HUSQVARNA, KIOTI, VARI.

Maloobchod, prodej:
-náhradní díly na všechny uvedené stroje.

Půjčovna zahradních strojů:
-leasing, úvěr
-sekačka, vertikulároty, mulčovače, štípače dřeva STROPUVA....apod.

IČ: 27725472
DIČ: CZ27725472
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jaroslav Smetana

Křovinořezy, vyžínače, strunovky Stiga, Honda, Vari Zlín

Křovinořezy, vyžínače, strunovky Stiga, Honda, Vari Zlín

Společnost AGRO SMETANA s.r.o. s dlouholetou tradicí v oblasti zahradní a komunální techniky Vám exkluzivně nabízí křovinořezy, vyžínače a strunovky světoznámých značek Stiga, Honda a Vari. Chcete-li kvalitně a s odbornou pomocí zakoupit některý z široké řady výrobků, pak jste na správném místě! Ve společnosti AGRO SMETANA s.r.o. je pro Vás připraven profesionálně vyškolený personál, který Vám kromě prodeje a autorizovaného servisu zahradní, lesní a komunální techniky doporučí a předá stroj, který bude určen na míru Vašim potřebám a požadavkům. Proto neváhejte a obraťte se na společnost AGRO SMETANA s.r.o., která se na Vás těší na Zlínské ulici ve Vizovicích.


Český zahradní traktor Seco Group

Český zahradní traktor Seco Group

Společnost AGRO SMETANA s.r.o. se zabývá prodejem a také servisem kvalitních českých traktorů značky Seco Group. Vybrat si můžete z profi zahradních traktorů nebo z traktorů pro domácí využití. Zahradní traktory: Crossjet a Goliath - stroje určené k mulčování neudržovaných či zanedbaných ploch - je oblíbený zejména při údržbě příkopů silnic, údržby koryt rybníků nebo vysekávání trávy v lesnických školkách Starjet a Panther - určený k sečení nebo mulčování pravidelně udržovaných travnatých ploch Challenge - jeho hlavní předností je robustní konstrukce celého stroje - malý poloměr zatáčení se hodí i na členitější pozemky - disponuje největším sběrným košem ve své třídě - na podzim lze využít ke sběru listí.


Zahradní traktory, sekačky Stiga, Vari, Honda, Kioti Zlín

Zahradní traktory, sekačky Stiga, Vari, Honda, Kioti Zlín

Společnost AGRO SMETANA s.r.o. s dlouholetou tradicí v oblasti prodeje a servisu zahradní, lesní a komunální techniky Vám exkluzivně nabízí zahradní traktory a sekačky značek Stiga, Vari, Honda a Kioti. Hlavní důraz klade společnost AGRO SMETANA s.r.o. na individuální přístup ke každému zákazníkovi s cílem kvalitního a odborného doporučení vhodného stroje s ohledem na požadavky a přání klienta. Pro úpravu trávníků na menších zahradách i větších plochách pro Vás společnost AGRO SMETANA s.r.o. připravila - zahradní traktory - travní sekačky - příslušenství Neváhejte a obraťte se na odborníky ve společnosti AGRO SMETANA s.r.o., kteří Vám doporučí nejideálnější techniku pro Vaše potřeby.


Kotel na dřevo Stropuva

Kotel na dřevo Stropuva

Společnost AGRO SMETANA s.r.o. Vám jako specialista na zahradní, lesní a komunální techniku nabízí ekologický kotel na dřevo od firmy Stropuva. Chcete šetřit Váš čas, peníze, přírodní zdroje a využít možnosti efektivního a kvalitního topení? Ideální variantou je pro Vás právě kotel na tuhá paliva Stropuva, který vyniká těmito vlastnostmi - kontinuální hoření - ekonomičnost - čistota a ekologičnost - bezpečnost - záruka až 5 let - úspora - nezávislost - použití libovolného tuhého paliva - dlouhá životnost - návratnost - jednoduchá instalace Přijďte se i Vy do společnosti AGRO SMETANA s.r.o. přesvědčit o kvalitě a efektivnosti kotle na tuhá paliva Stropuva, který Vám zajistí "teplo bez starostí".


Sněhové frézy Stiga, Husqvarna, Honda zametací technika Zlín, Vizovice

Sněhové frézy Stiga, Husqvarna, Honda zametací technika Zlín, Vizovice

AGRO SMETANA s.r.o. nabízí sněhové frézy a zametací techniku: -hobby frézy na sníh -malé sněžné frézy -střední frézy -hybridní sněhové frézy -značky Stiga, Husqvarna, Honda


Zahradní, komunální, lesní technika Zlín, bazar Vizovice

Zahradní, komunální, lesní technika Zlín, bazar Vizovice

AGRO SMETANA s.r.o. nabízí prodej a servis zahradní a komunální techniky: - ridery, zahradní traktory, travní sekačky, drtiče zahradního odpadu, provzdušňovače, foukače listí, nůžky na živý plot, vyžínače a křovinořezy, řetězové pily - stroje pro údržbu zahrad - drtič větví, bulčovač, fréza, obraceč a shrabovač, mulčovač, řetězy na sníh, radlice na kola...atd. - univerzální nakladače, elektrocentrály, žebříky a schůdky, zahradní nářadí Fiskars - sněhové frézy - zemědělská farmářská mechanizace: - VARI systém, malé traktory, malotraktory - lesní techniky: - vyžínače, křovinořezy, řetězové pily - bazar použitých strojů - půjčovna zahradních strojů Značky: - STIGA, HONDA, MTD, ISEKI, AVANT, BRILL, WOLF, SOLO. + náhradní díly.Další produkty a služby
  • popelnice a kontejnery, separační zvony, úklidová vozidla, odpadkové koše, silniční bariéry, údržba pozemních komunikací
  • tepelné motory, spalovací motory, elektromotory, sériové motory, kapalinové motory, rotační motory, lineární motory, oscilační motory
  • žací stroje, obraceče píce, shrnovače píce, lisy na kulaté balíky, lisy na hranaté balíky, lisy v kombinaci s baličkou, baličky na balíky sena, rozdružovače balíků, zemědělské mulčovače, příkopové vyžínače, frézy na drcení dřevin, zemědělské štěpkovače, rozmetadla průmyslových hnojiv rotační brány, zemědělské postřikovače, přepravníky balíků, zemědělské traktory, čelní nakladače, paletizační vidle, stroje na přípravu půdy, secí stroje
  • robotické zahradní sekačky, zahradní traktory, vyžínače a křovinořezy, řetězové pily, kultivátory, foukače


Související články
Prodej strojů Strip – Till v ČR
Prodej strojů Strip – Till v ČR

Naše firma Silyba a.s. podepsala spolupráci se švýcarskou firmou Baertschi Perma – Agrartecnic. Je to velký převrat především pro samotnou Českou republiku, protože jsme prvními, kteří začali na tomto poli mezinárodně spolupracovat a díky tomu se budou dovážet do naší matičky země speciální stroje na využití v zemědělství.


Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů
Kvalitní svářecí technika a čistící přístroje od předních dodavatelů

Sháníte kvalitní svářecí techniku nebo čistící přístroje? Pak se obraťte na Dirett Ostrava. U nás najdete vše potřebné, s výběrem vám navíc poradí zkušení zaměstnanci. Prodejem to ale nekončí, k dispozici je vám i servis a půjčovna nářadí. U nás najdete vše na jednom místě.


Moderní komunální technika – silniční zametače
Moderní komunální technika – silniční zametače

Letní a zimní úklid komunikací vyžaduje také potřebnou a moderní komunální techniku. Úklidové stroje pro firmy i obce jako například zametače, vozidla pro svoz odpadů, cisternové nástavby, sněhové radlice nebo sypače vyrábí a prodává firma SIMED s.r.o. se sídlem ve Dvoře Králové nad Labem.


Prodej a servis traktorů Zetor
Prodej a servis traktorů Zetor

Firma Jan Kuchař – Velim je autorizovaný prodejce traktorů typu Zetor. Tato firma také disponuje širokým sortimentem v oblasti prodeje. Jedná se o regionálního zástupce výrobního závodu Zetor pro oblast Kolín, Kutná Hora, Nymburk a Praha – východ.