Kemp Kosatka

CZKKemp Kosatka nabízí odpočinek a relaxaci v sluncem zalitém údolí na břehu vodního díla Hracholusky, které vytvořilo přehradu na řece Mži.

V areálu kempu Kosatka najdete pohodlné ubytování v rodinných chatkách a nebo v hlavní budově jak v luxusním apartmánu, tak i v útulných pokojích.

V přilehlém gastronomickém provozu s krásným výhledem na vodní plochu si můžete vybrat z mnoha osvěžujících letních drinků a bohatého výběru jídel a pokrmů k pivu a vínu, od snídaně, přes občerstvení, denní nabídku až po večeři. Celou nabídku doplňuje velký výběr jídel na originálním grilu. Samozřejmostí je výborná točená zmrzlina.

Samoobslužný obchod Vám zajistí denně čerstvé pečivo, uzeniny, velký výběr nápojů, slaných a sladkých pochutin, nafukovacích hraček pro děti a jiný bohatý sortiment všeho, co by se Vám mohlo na Vaší dovolené hodit, nebo by jste mohli potřebovat.

Pravidelné hudební a taneční večery, v podání popových a rockových kapel a originálních zpěváků letních rytmů z Kuby v doprovodu tanečníků Salzy, se postarají o Vaši zábavu po dni, kdy se můžete věnovat vodním sportům nebo jiným sportovním aktivitám v areálu kempu.

K zapůjčení jsou jízdní kola, kajaky, paddleboardy, pro děti elektrické čtyřkolky, odstrkovadla pro ty nejmenší, k dispozici je také fotbalové hřiště na malý fotbal, síť pro volejbal a koš na basketbal.

Domácí mazlíčci jsou u nás v kempu vřele vítáni.

Kemp naleznete na adrese Pňovany ev.č. 630, okres Plzeň-sever.


Katalog firem:    

Kempy a rekreační tábořiště

,
Štítky:

kemp, ubytování, chatky, apartmány, restaurace, hudební a taneční večery, vodní sporty