JOSEF DOBROVOLNÝ


Růženy Svobodové 22, Znojmo 669 02

Vinný sklep s ubytováním, posezení ve vinném sklepě, penzion s vinným sklepem, pension nad vinným sklípkem, cyklopenzion Znojemsko Jižní Morava

-ochutnávka a konzumace vín z vinného sklepa
-prohlídka sklepa
-zajištění občerstvení-nealkoholické nápoje a jídla-obložené mísy a teplá jídla uvedená v ceníku, vždy dle dohody
-hudba: reprodukovaná, živá (harmonikář, či malá hudební skupina), vlastní hudební produkce.

Celkem čtyři místnosti k posezení, v různých kapacitách, 2 menší vyhoví skupinám do 15ti a 20ti hostů, větší místnosti mají kapacity 40 a 50 návštěvníků.
Celková obslužná kapacita představuje tedy 135 míst a požadavek na obsazení lze libovolně kombinovat.
Výroba, prodej, distribuce, dodávka vína.

Penzion:
-26lůžek, 13x2 se sociálním zařízením
-k dispozici společenská místnost s barem
-v centru vinařské turistiky, blízko národního parku Podyjí.

Jižní Morava, vinařská oblast Morava, podoblast Znojemsko, vinařská obec Nový Šaldorf, Vinařství ing. Josef Dobrovolný, taková je posloupnost, kterou vás chceme přivést k jednomu z nejzajímavějších vinařství v této zemi. Sklepní areál Nový Šaldorf, na dohled od historického města Znojma, to je destinace, kterou byste při svém putování za vínem, ale i jako běžní turisté či cyklisté neměli minout.

Modré sklepy, to je na Znojemsku vinařský pojem.

Provoz vinařství nepatří mezi ty, které vznikly až po roce 1989, naopak se může pochlubit tradicí, počínající již v roce 1965. Tomu také odpovídá osvědčená pověst a kvalita nabízených vín. Najdete je mezi vítězi vinařských soutěží a řada z nich patří mezi vína originální certifikace (VOC). Víno se vyrábí pomocí osvědčených nejmodernějších technologií a je uloženo jak v tancích tak sudech. Co je ale zcela mimořádné, jsou rozlehlé sklepní prostory celkem 4 sklepů, z nichž 3 jsou vzájemně propojeny, jako podzemní labyrint, včetně sklepa archivního. Zcela unikátní je potom jedna ze sklepních štol, která je zcela ojedinělá a výjimečná svou výškou a nevídaným gotickým profilem. Bez přehánění lze mluvit o podzemní katedrále. Sklepní kapacitě odpovídají i různě veliké prostory pro návštěvníky a hosty vinařství (celkem 245 míst) . Lze objednat prohlídky sklepa, dále cathering či pohoštění dle objednávky, a velmi oblíbené řízené degustace. Ve všech prostorách je k dispozici reprodukovaná hudba, ale vedle toho je v nabídce i hudba živá, případně vlastní hudební produkce, po dohodě s majitelem.
Pro ty, kteří chtějí strávit pohoštění i s ubytováním, je v nadzemních prostorách penzion s 13ti dvoulůžkovými pokoji. Ceny ubytování jsou velmi příznivé. Přímo naproti vinařství je parkoviště s dostatečnou kapacitou.
Areál Modrých sklepů s rozlehlými vinice v okolí sousedí s kouzelným Národním parkem Podyjí s překvapivě až 100 metrů hlubokým kaňonem řeky Dyje. Z penzionu je na dosah velké množství historických památek, jednak historického Znojma a okolí, ale i nedalekého dolnorakouského kraje, kolem historického Retzu. Autem pak zájemce velmi snadno dosáhne věhlasného outletového nákupního centra Freeport a Excalibur Hatě, nebo Vranovské přehrady a hradů a zámků na Dyji.

IČ: 40958523
DIČ: CZ411112451
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Josef Dobrovolný

Vinařství Znojmo, sladké a polosladké vína

Vinařství Znojmo, sladké a polosladké vína

Jste milovníky vína a rádi byste ochutnali víno z vinice osázené nejlepšími odrůdami hroznů? Neváhejte a navštivte Vinařství a penzion Dobrovolný ve Znojmě! Vybrat si můžete z vynikajících vín bílých, červených a růžových. V nabídce máme vína sladké, polosladké, výběry z bobulí i víno ledové. K nákupu můžete využít náš e-shop, kde také naleznete kompletní nabídku vín nebo přijeďte na ochutnávku a vyberte si víno, které Vám nejvíce zachutná!


Ochutnávka a konzumace vín z vinného sklepa, Modré sklepy Znojmo

Ochutnávka a konzumace vín z vinného sklepa, Modré sklepy Znojmo

Modré sklepy, to je na Znojemsku vinařský pojem! Neváhejte a přijeďte k nám na ochutnávku a konzumace vín z vinného sklepa Vinařství Dobrovolný. Rozlehlé prostory sklepního komplexu nabízejí celkem pět místností k posezení, v různých kapacitách, kde probíhají ochutnávky a konzumace vín z našeho vinného listu, dle přání klientů. Prohlídka sklepa je atraktivní možností, doprovázenou ochutnávkou tichých vín i našich archivních vzorků, zajistíme také občerstvení v podobě nealkoholických nápojů a jídla. Lze připravit také studený a teplý raut. Kompletní nabídku služeb Vinařství a penzionu Dobrovolný naleznete na webových stránkách.


Vinný sklep s ubytováním Znojmo

Vinný sklep s ubytováním Znojmo

Zveme Vás, milovníky dobrého vína, k posezení v našem vinném sklepě s ubytováním ve Znojmě. Vinařství a penzion Dobrovolný Vám nabízí posezení ve vinném sklepě s kapacitou 26 osob. Využít můžete 13 2-lůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením. Po dohodě Vám nabízíme také možnost snídaně formou švédského stolu. Přijeďte na prohlídku sklepa doprovázenou ochutnávkou tichých vín i archivních vzorků. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás! Kompletní nabídku služeb vinného sklepu s ubytováním ve Znojmě naleznete na webových stránkách.


Ochutnávka, degustace vín, vinný sklep, vinařství Znojmo

Ochutnávka, degustace vín, vinný sklep, vinařství Znojmo

Hledáte vinařství a vinný sklep ve Znojmě s ochutnávkou vín? Neváhejte a navštivte nás. Prohlédnete si vinný sklep, ve kterém Vám uděláme výklad o víně a přitom ochutnáte naše víno. Domluvíme pro Vás živou či reprodukovanou hudbu, zajistíme i občerstvení ve formě teplých jídel nebo obložených mís. V našem vinařství si můžete vybrat dokonce z pěti místností. Dvě menší místnosti jsou pro 15-20 osob. Další vetší místnosti pojmou asi 40-50 osob. V přízemí penzionu je i nový sál, který má 120 míst. Můžete ochutnat a konzumovat naše vína z vinného listu. K ochutnávce podáváme bílé i červené vína. Najdete nás ve Znojmě, a můžete se ubytovat u nás v penzionu. Těšíme se na Vaši návštěvu. Více informací najdete na webových stránkách.


Vinařství, vinný sklep, degustace vín Znojmo

Vinařství, vinný sklep, degustace vín Znojmo

Vinařství a penzion Dobrovolný, je firma působící ve Znojmě. Naše Vinařství vyrábí a prodává vína, provádí degustace a ochutnávky vín. Nabízíme také posezení ve vinném sklepě. Máme pro vás nabídku prohlídky vinného sklepa s výkladem a ochutnávkou vín. Možnost zajištění živé či reprodukované hudby. Zajistíme Vám občerstvení ve formě obložených mís nebo teplých jídel. Naše vinařství disponuje pěti místnostmi vinného sklepa. Dvě menší místnosti pojmou skupiny do 15 a 20 osob. Větší místnosti mají kapacitu 40 a 50 návštěvníků. Je možné využít i nový sál v přízemí penzionu. Ten má 120 míst. Ochutnávka a konzumace vín z našeho vinného listu. V naší nabídce najdete kvalitní bílé i červené vína. Neváhejte a obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Vinný sklep, ochutnávka vín, vinařství Znojmo

Vinný sklep, ochutnávka vín, vinařství Znojmo

Naše firma Vinařství a penzion Dobrovolný, sídlí ve Znojmě a nabízí výrobu a prodej vína, degustace a ochutnávky vín. Nabízíme posezení ve vinném sklepě. Nabízíme prohlídku vinného sklepa s výkladem a ochutnávkou vín. Můžete si u nás také domluvit živou či reprodukovanou hudbu. Zajistíme Vám občerstvení ve formě obložených mís nebo teplých jídel. U nás si můžete vybrat z pěti místností vinného sklepa. Dvě menší místnosti pojmou skupiny do 15 a 20 osob. Větší místnosti mají kapacitu 40 a 50 návštěvníků. Nový sál, který je v přízemí penzionu má 120 míst. Ochutnávka a konzumace vín z našeho vinného listu. Nabízíme kvalitní bílé i červené vína. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Vinný sklep, degustace vín Znojmo

Vinný sklep, degustace vín Znojmo

Vinařství Dobrovolný ve Znojmě nabízí vinný sklep, degustace, výrobu a prodej vína. Vinný sklep Dobrovolný-čtyři místnosti k posezení,-dvě menší místnosti vyhoví skupinám do 15ti a 20ti návštěvníků, větší místnosti potom pojmou 40 a 50 návštěvníků, máme novou místnost pro 100 lidí na pořádání větších akci. Zajistíme ochutnávku vína, prohlídku sklepa s ochutnávkou archivů, zajistíme živou hudbu,občerstvení Bílá i červená vína, prohlídka vinného sklepa s výkladem a ochutnávkou vín. Více informací najdete na webových stránkách.


Ochutnávka, degustace vín, vinný sklep, vinařství Znojmo, Znojemsko

Ochutnávka, degustace vín, vinný sklep, vinařství Znojmo, Znojemsko

Ochutnávka, degustace vín, vinný sklep, vinařství Znojmo, Znojemsko. Sklepní prostory slouží nejek ke zrání a archivaci, ale i k exkurzím a přímým ochutnávkám vína. V nadzemním podlaží je pohodlné posezení pro návštěvníky. V současné době využíváme 4 sklepy z toho 3 jsou vzájemně propojené a nacházejí se pod penzionem a prostorami k posezení. 4. slouží jako archivní. Pro více informací nás neváhejte kontaktova, budeme se těšit na Vaši návštěvu.


Vinný sklep, vinařství, degustace vín Znojmo, Znojemsko

Vinný sklep, vinařství, degustace vín Znojmo, Znojemsko

Vinný sklep, vinařství, degustace vín Znojmo, Znojemsko. Vinařství Dobrovolný ve Znojmě nabízí: -degustace, ochutnávky vín -výrobu a prodej vína -vysokou kvalitu bílého i červeného vína -prohlídka vinného sklepa s výkladem a ochutnávkou vín -můžete si u nás objednat živou nebo reprodukovanou hudbu -zajistíme občerstvení formou obložených mís nebo teplých jídel -čtyři místnosti vinného sklepa mají kapacitu celkem 125 míst -kapacita penzionu 13 x 2 pokojů s možností přistýlky -místnost pro konání větších akcí s kapacitou 120 míst vhodnou pro konání svateb a dalších společenských akcí.


Vinařství, ochutnávka vín Znojmo

Vinařství, ochutnávka vín Znojmo

Vinařství Dobrovolný ve Znojmě nabízí degustace, ochutnávky vín, výroba a prodej vína -kvalitní bílé i červené víno, prohlídka vinného sklepa s výkladem a ochutnávkou vín,možnost objednání živé nebo reprodukované hudby, zajištění občerstvení formou obložených mís nebo teplých jídel, čtyři místnosti vinného sklepa mají kapacitu celkem 125 míst. Více informací najdete na webových stránkách.


Vinný sklep, vinařství Znojmo, Znojemsko

Vinný sklep, vinařství Znojmo, Znojemsko

Vinný sklep, vinařství Znojmo, Znojemsko. Vinařství Dobrovolný ve Znojmě nabízí: -degustace, ochutnávky vín -výroba a prodej vína -kvalitní bílé i červené víno -prohlídka vinného sklepa s výkladem a ochutnávkou vín -možnost objednání živé nebo reprodukované hudby -zajištění občerstvení formou obložených mís nebo teplých jídel -čtyři místnosti vinného sklepa mají kapacitu celkem 125 míst.


Vinařství, degustace vín Znojmo

Vinařství, degustace vín Znojmo

Vinařství Dobrovolný ve Znojmě nabízí: -degustace, ochutnávky vín -výroba a prodej vína -kvalitní bílé i červené víno -prohlídka vinného sklepa s výkladem a ochutnávkou vín -možnost objednání živé nebo reprodukované hudby -zajištění občerstvení formou obložených mís nebo teplých jídel -čtyři místnosti vinného sklepa mají kapacitu celkem 125 míst.


Ochutnávka vína Znojmo, Vinný sklep, degustace vína

Ochutnávka vína Znojmo, Vinný sklep, degustace vína

Vinařství Dobrovolný Vás chce pozvat na ochutnávku vína. Vinný sklep Dobrovolný: -čtyři místnosti k posezení -dvě menší místnosti vyhoví skupinám do 15ti a 20ti náštěvníků -větší místnosti potom pojmou 40 a 50 návštěvníků -ochutnávka, konzumace vína -prohlídka sklepa s ochutnávkou archivů -zajistíme živou hudbu,občerstvení.Další produkty a služby
  • ubytovací zařízení, plné vybavení pokojů, samostatné sociální zařízení, možnost rezervace, restaurační zařízení
  • vinařský turistický program, vinařské stezky, návštěva vinných sklepů, řízené degustace vína, kurzy o víně
  • prohlídka vinného sklepa, posezení ve vinárně, ochutnávky vín, volné degustace vín, řízené degustace vín, prodej vína ze sklepa
  • vinařské produkty, zpracování hroznů, přívlastková a odrůdová vína, sudová a lahvová vína, perlivé víno

APETITTO - ŠNAJDR s.r.o.

Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


Svatba jako z pohádky na zámku Lednice
Svatba jako z pohádky na zámku Lednice

Svatební den patří k životním událostem, které si zaslouží výjimečnost a pozornost a proto jak obřad, tak i hostina mají být ve velkém stylu. A nejlepším řešením je romantický obřad v krásné zámecké zahradě a oslava i ubytování na stejném místě. Jako když se vdává princezna a žení princ. A přesně takové představy vám s veškerou elegancí a krásou splní Zámecký hotel Lednice.