Geodézie Podyjí, s.r.o.


Pražská 1706/37, Znojmo 669 02
Geodet, zaměření pozemku, stavby, geometrický plán, věcné břemeno, církevní majetek, vytyčení hranice, stavby, podklad pro projekt
Znojemsko, Hrušovany nad Jevišovkou, Miroslav, Moravské Budějovice, Jihomoravský kraj, Vysočina
-ocenění nemovitosti
-zaměření skutečného provedení stavby
-geodetické práce v katastru nemovitostí
-geometrické plány
-vytyčování hranic pozemků
-poradenská činnost
-znalecké posudky
-tržní ocenění a obvyklé ceny
-oceňování nemovitostí
-inženýrská geodézie
-podklady pro projektovou činnost, práce pro obce i správce inženýrských sítí, činnost odpovědného geodeta.

Firma má v současné době 9, převážně zkušených pracovníků, z toho 4 s vysokoškolským vzděláním. Jeden pracovník – odpovědný geodet - vlastní oprávnění k ověřování výsledků zeměměřické činnosti dle zákona 200/1994 Sb. Máme dobré kontakty s pracovníky Katastrálního úřadu ve Znojmě včetně právního oddělení (někteří naši pracovníci jsou bývalí zaměstnanci Střediska Geodézie). Sídlíme ve vlastní budově na ulici Pražská č. 37 ve Znojmě, cca 300 m od budovy Katastrálního úřadu. Máme nejmodernější měřické vybavení včetně GPS, velkoplošného plotru a terénního automobilu.

Na trhu úspěšně působíme od roku 1994. Podíleli jsme se geodetickou činností na několika významných stavbách – I. etapa obchvatu města Znojma, rekonstrukce Znojemského hradu, stavba nové továrny Vertex Hodonice, rozšíření továrny Pegas Znojmo a pod.

Další produkty a služby
  • oceňování nemovitostí, tržní hodnota, znalecké posudky, odborné expertízy, odhad a oceňování majetku
  • inženýrská geologie a geotechnika, geodézie, geometrické plány, sanace podzemních vod, vytyčovací práce

Malířské, natěračské a tapetářské práce, malby klasické i omyvatelné, nátěry fasád, Hodonín.

Malířské, natěračské a tapetářské práce, malby klasické i omyvatelné, nátěry fasád, Hodonín

Technické prsty, zakázková výroba v gumárenském průmyslu.

Technické prsty, zakázková výroba v gumárenském průmyslu

Související články
Prodávejte vaši nemovitost s námi

AVAPO - realitní kancelář s.r.o.

Prodávejte vaši nemovitost s námi

Realitní kanceláře se mnohdy tváří ke klientům přívětivě. Díky vlastní zkušenosti však často následně zjistíme, jak to doopravdy funguje. Ovšem neplatí to v případě AVAPO - realitní kanceláře s.r.o., která se specializuje na prodeje bytů, pronájmy bytů, prodeje rodinných domů a také pozemků. Společnost působí zejména v oblasti Opavy a přilehlém okolí.


Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

NV Engineering s.r.o.

Firma NV Engineering s.r.o. slaví výročí 12 let na trhu

Je známou pravdou, že kvalitu každé firmy prověří až čas. U společnosti NV Engineering s.r.o. to jistě platí dokonale, protože právě slaví své dvanácté narozeniny. Úspěšnost je zajištěna především správným výběrem spolupracovníků, spolehlivostí v každém ohledu a také tím, že poskytuje v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb nejlevnější služby.


Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

GON Hradec Králové, a.s.

Na inženýrskou geodézii i katastr nemovitostí je GON specialistou

Chystáte se stavět, potřebujete materiály pro katastr nemovitostí nebo musí vytyčit hranice? Se všemi jednoduššími i náročnými úkoly v oblasti geodetických prací vám pomůže královehradecká společnost GON, která se zabývá mapováním, vytyčováním, dokumentací, a v neposlední řadě také profesionálním poradenstvím.


Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

SPING STAV spol.s r.o.

Luxusní rodinný dům nemusí být jen snem

Chcete postavit krásný a funkční rodinný dům, ve kterém budete šťastní? Představujete si luxusní dům v prvotřídní kvalitě za přijatelnou cenu? Pokud ano, pak jistě hledáte někoho, kdo vaši představu zrealizuje. Stavba rodinných domů na klíč je již po dlouhou řadu let hlavní prioritou pro společnost SPING STAV, která vám postaví luxusní rodinný dům přesně podle vašich představ.


Další produkty a služby
Geodetické práce, služby Moravský Krumlov

Geodetické práce, služby Moravský Krumlov

Naše firma Geodézie Podyjí, s.r.o., je ze Znojma a nabízí Vám geodetické práce, geodetické služby, služby geodeta, zaměřování pozemků, stavbeb, geometrické plány, věcné břemena, vytyčení hranice, stavby, podklady pro projekty. Naši geodeti působí Znojmě, Moravském Krumlově a okolí.Oceníme Vaše nemovitosti, zaměříme skutečné provedení stavby, geometrické plány, vytyčování hranic pozemků,nabízíme také poradenskou činnost, znalecké posudky a další služby. Více informací najdete na webových stránkách.


Geodézie, geodeti Znojmo, Moravský Krumlov

Geodézie, geodeti Znojmo, Moravský Krumlov

Firma Geodézie Podyjí, s.r.o., má sídlo ve Znojmě a nabízí geodetické práce, geodézie, služby geodeta, zaměření pozemků, stavby, geometrické plány, věcné břemena, vytyčení hranice, stavby, a také podklady pro projekty. Geodeti pracují ve Znojmě, Moravském Krumlově a okolí. Zařídíme ocenění nemovitosti, zaměření skutečného provedení stavby, geometrické plány,vytyčování hranic pozemků, poradenskou činnost, znalecký posudek a různé další práce. Více informací najdete na webových stránkách.


Geodetické práce, služby, geodeti Znojmo

Geodetické práce, služby, geodeti Znojmo

Společnost Geodézie Podyjí, s.r.o., se sídlem ve Znojmě, se zabývá geodetickými pracemi, zaměření pozemků, staveb, geometrickými plány, věcnými břemeny, církevním majetkem, vytyčení hranice, stavby, podklady pro projekty. Geodeti jsou k dispozici na Znojemsku, v celém Jihomoravském kraji i na Vysočině. Ocenění nemovitosti, zaměření skutečného provedení stavby, geometrické plány,vytyčování hranic pozemků, poradenská činnost, znalecké posudky a další práce. Více informací najdete na webových stránkách.


Geodetická kancelář Znojmo

Geodetická kancelář Znojmo

Společnost Geodézie Podyjí, s.r.o., geodetická kancelář nabízí-geodetické práce v katastru nemovitostí,vytyčování hranic pozemků,ocenění nemovitostí vč. znaleckých posudků, tržní ocenění, podklady pro projektovou činnost aj. Práce pro katastr nemovitostí Geometrické plány: -pro zaměřování budov, pro dělení pozemků a budov, pro věcná břemena, vytyčování hranic pozemků. Práce v oblasti oceňování nemovitostí: -znalecký posudek na cenu nemovitosti. Práce v inženýrské geodézii pro: -stavební a projekční firmy, drobné stavebníky, obce a města.


Geodetické práce Znojmo

Geodetické práce Znojmo

Geodetické práce Znojmo. Provádíme: -geodetické práce v katastru nemovitostí -vytyčování hranic pozemků -ocenění nemovitostí - vč. znaleckých posudků -tržní ocenění -podklady pro projektovou činnost aj. Práce pro katastr nemovitostí: Geometrické plány: -pro zaměřování budov -pro dělení pozemků a budov -pro věcná břemena -vytyčování hranic pozemků. Práce v oblasti oceňování nemovitostí: -znalecký posudek na cenu nemovitosti. Práce v inženýrské geodézii pro: -stavební a projekční firmy -drobné stavebníky -obce a města.


Geodézie Znojmo

Geodézie Znojmo

Geodézie Znojmo. Geometrické plány pro zaměřování budov -rodinné domy, rekreační a zahradní chaty, garáže,výrobní objekty a pod. Geometrické plány pro dělení pozemků a budov: -oddělování stavebních míst -oddělování částí pozemků pro kupní smlouvy -zaměření změn průběhu hranic. Geometrické plány pro věcná břemena pro: -práva obsluhy a údržby inženýrských sítí -práva chůze a jízdy po části pozemku -jiná práva k části pozemku. Pro stavební a projekční firmy: -podklady pro projekční práce -stavební plány objektů v digitální formě -vytyčování staveb -vyhotovení dokumentace -měření posunů, sedání, určování kubatur a pod. Pro drobné stavebníky: -mapové podklady pro projekt staveb -založení staveby -skutečné provedení staveby Pro obce a města: -zhotovení účelových map a plánů -správa a údržba digitální technické mapy -podklady pro pasport kanalizace, vodovodu.


Geodézie Ivančice, Hrušovany nad Jevišovkou, Pohořelice

Geodézie Ivančice, Hrušovany nad Jevišovkou, Pohořelice

Geodézie Ivančice, Hrušovany nad Jevišovkou, Pohořelice. Zabýváme se pracemi v oblasti nemovitostí - komplexní geodetické práce vč. oceňování nemovitostí. Práce pro katastr nemovitostí: Geometrické plány pro zaměřování budov -rodinných domů, rekreační a zahradní chaty, garáže a pod. -rozestavěných pro hypotéky -dokončených pro kolaudaci Geometrické plány pro: -oddělování stavebního místa -oddělování částí pozemku pro kupní smlouvy -reálné dělení pozemku -zaměření změn průběhu hranic Geometrické plány pro věcná břemena: -pro práva obsluhy a údržby inženýrských sítí -pro práva chůze a jízdy po části pozemku -pro jiná práva k části pozemku. Vytyčování hranic pozemků: -pozemky katastru nemovitostí -pozemky přídělových parcel -stavební pozemky pro stavbu oplocení aj.