UNIDATAZ s.r.o.

CZKSamoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály - efektivní snížení provozních nákladů čerpacích stanic

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot, které zajistí 24hodinovou dostupnost čerpací stanice

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice


Řídící, informační a platební systémy pro čerpací stanice PHM

Naše společnost UNIDATAZ s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej řídicích, pokladních a informačních systémů pro čerpací stanice PHM a autocisterny. Dodáváme bezobslužné platební (kartové) systémy. Zajišťujeme instalaci systémů pro kontinuální měření stavu PHM ve skladovacích nádržích. Vyrábíme výdejní stojany CARD a instalujeme čerpací stanice PHM.

Hlavní činností naší firmy je vývoj, výroba, instalace a servis
řídicích, pokladních a informačních systémů pro čerpací stanice PHM a autocisterny. Co se týče platebních terminálů, instalujeme platební terminály UNICARD®77 a UNICARD®76, které jsou určeny k k samoobslužnému prodeji PHM včetně CNG a dalších provozních kapalin. Platbu je možné provést bankovními kartami, lokálními (fakturačními) kartami, kartami CCS či v hotovosti. Dodáváme také systém FuelPAY® pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin na čerpacích a plnicích stanicích, kdy platba probíhá pomocí mobilního telefonu. Zajišťujeme i montáží výdejních stojanů CARD - Samoobslužný kartový terminál je integrován přímo do hlavy výdejního stojanu a plní současně funkci řízení výdejního stojanu a kartového terminálu.

Dalším okruhem naší činnosti jsou řídící a informační systémy. Jedním z nich je řídicí a pokladní systém UniPOS®, který představuje komplexní systém pro řízení technologie čerpacích a plnicích stanic a pro prodej jak PHM, tak i suchého zboží. Tento systém informuje i o všech stavech systému, včetně stálého zobrazení stavu výdejních stojanů. Je dostupný v několika variantách. Dalším je program UniCENTRUM - komplexní program pro správu a řízení čerpacích stanic, který umožňuje ovládání systému online. Dalším produktem v této oblasti je UniGUARD24 ten zajišťuje automatický monitoring stavu technologie čerpací a plnicí stanice, tedy platebních terminálů UNICARD®, řídicích a informačních systémů UniPOS® a výdejních stojanů PHM. Pomocí aplikace UniGUARD24 je možné tento program ovládat prostřednictvím mobilního telefonu. Dodáváme také hladinoměry - systémy kontinuálního měření hladin, které jsou konfigurovány podle potřeb zákazníka, k čemuž slouží náš měřicí a indikační systém PLM 609 pro skladovací nádrže PHM, který indikuje stav hladiny média v nádržích a detekuje také únik PHM.

Zabýváme se také komplexní instalací a dodávkou čerpacích stanic od stojanů až po platební a informační systémy. Provádíme i jejich rekonstrukce, kdy původní výdejní stojany doplníme kartovým terminálem UNICARD, nebo jej nahradíme výdejním stojanem s integrovaným kartovým terminálem. Renovace může být také vyřešena instalací nových výdejních stojanů s elektronickými počítadly (ADAST, TATSUNO BENČ, apod) a doplněním kartového terminálu UNICARD.


Katalog firem:    

Čerpací stanice

,  

Měřicí a regulační technika

,  

Stroje pro prodejny

,  
Štítky:

platební terminály, řídící a informační systémy, výdejní stojany CARD, čerpací stanice PHM