Systémy pro kontinuální měření stavu PHM ve skladovacích nádržích

UNIDATAZ s.r.o.

Systémy pro kontinuální měření stavu PHM ve skladovacích nádržích

UNIDATAZ s.r.o.

CZKSamoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály

Samoobslužné platební terminály - efektivní snížení provozních nákladů čerpacích stanic

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot

Výdejní stojany pohonných hmot, které zajistí 24hodinovou dostupnost čerpací stanice

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní a řídicí systémy, hladinoměry

Pokladní, řídicí systémy a hladinoměry k zajištění kompletního přehledu v řízení čerpací stanice


Řídící, informační a platební systémy pro čerpací stanice PHM

Naše společnost UNIDATAZ s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej řídicích, pokladních a informačních systémů pro čerpací stanice PHM a autocisterny. Dodáváme bezobslužné platební (kartové) systémy. Zajišťujeme instalaci systémů pro kontinuální měření stavu PHM ve skladovacích nádržích. Vyrábíme výdejní stojany CARD a instalujeme čerpací stanice PHM.

Hlavní činností naší firmy je vývoj, výroba, instalace a servis
řídicích, pokladních a informačních systémů pro čerpací stanice PHM a autocisterny. Co se týče platebních terminálů, instalujeme platební terminály UNICARD®77 a UNICARD®76, které jsou určeny k k samoobslužnému prodeji PHM včetně CNG a dalších provozních kapalin. Platbu je možné provést bankovními kartami, lokálními (fakturačními) kartami, kartami CCS či v hotovosti. Dodáváme také systém FuelPAY® pro samoobslužný výdej PHM a provozních kapalin na čerpacích a plnicích stanicích, kdy platba probíhá pomocí mobilního telefonu. Zajišťujeme i montáží výdejních stojanů CARD - Samoobslužný kartový terminál je integrován přímo do hlavy výdejního stojanu a plní současně funkci řízení výdejního stojanu a kartového terminálu.

Dalším okruhem naší činnosti jsou řídící a informační systémy. Jedním z nich je řídicí a pokladní systém UniPOS®, který představuje komplexní systém pro řízení technologie čerpacích a plnicích stanic a pro prodej jak PHM, tak i suchého zboží. Tento systém informuje i o všech stavech systému, včetně stálého zobrazení stavu výdejních stojanů. Je dostupný v několika variantách. Dalším je program UniCENTRUM - komplexní program pro správu a řízení čerpacích stanic, který umožňuje ovládání systému online. Dalším produktem v této oblasti je UniGUARD24 ten zajišťuje automatický monitoring stavu technologie čerpací a plnicí stanice, tedy platebních terminálů UNICARD®, řídicích a informačních systémů UniPOS® a výdejních stojanů PHM. Pomocí aplikace UniGUARD24 je možné tento program ovládat prostřednictvím mobilního telefonu. Dodáváme také hladinoměry - systémy kontinuálního měření hladin, které jsou konfigurovány podle potřeb zákazníka, k čemuž slouží náš měřicí a indikační systém PLM 609 pro skladovací nádrže PHM, který indikuje stav hladiny média v nádržích a detekuje také únik PHM.

Zabýváme se také komplexní instalací a dodávkou čerpacích stanic od stojanů až po platební a informační systémy. Provádíme i jejich rekonstrukce, kdy původní výdejní stojany doplníme kartovým terminálem UNICARD, nebo jej nahradíme výdejním stojanem s integrovaným kartovým terminálem. Renovace může být také vyřešena instalací nových výdejních stojanů s elektronickými počítadly (ADAST, TATSUNO BENČ, apod) a doplněním kartového terminálu UNICARD.


Katalog firem:    

Čerpací stanice

,  

Měřicí a regulační technika

,  

Stroje pro prodejny

,  
Štítky:

platební terminály, řídící a informační systémy, výdejní stojany CARD, čerpací stanice PHM