Zdeněk Popelka


Dvořákova 2924/21, Znojmo 669 02

Geodézie, geodetické, zeměměřické práce Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Břeclav, Třebíč.

Geodeti, zeměměřičské práce, geometrické plány Mikulov, Moravské Budějovice, Znojemsko, Ivančice, Hrušovany nad Jevišovkou, Pohořelice
-zaměření rozestavěné budovy
-zaměření novostavby ke kolaudaci, budovy
-rozdělení, oddělení pozemku
-vyznačení věcného břemene
-vytýčení hranice pozemku, stavby, inženýrských sítí
-zaměření inženýrských sítí, přípojky, kanalizace, vodovodu, kabelu, plynovodu, jeřábové dráhy
-polohopisné a výškopisné zaměření terénu
-podklad pro projekt
-skutečné provedení stavby
-veškeré geodetické práce.
Poskytuje služby v oblasti geodézie a katastru nemovitostí. Firma vznikla v roce 2000 osamostatněním se od firmy GAK zeměměřické práce, která byla na trhu od roku 1993. V současné době se počet zaměstnanců pohybuje od 5 do 8 pracovníků. Ročně naše firma zpracuje cca 650 zakázek.
Firma je vybavena pro veškeré geodetické práce jak v katastru nemovitostí, tak v oblasti inženýrské geodézie. Pro měření v terénu vlastníme 2 totální stanice včetně nejmodernější GPS stanice. Pro práci v katastru nemovitostí používáme program KOKEŠ 10.53. Zakázky v inženýrské geodézii zpracováváme v programu Microstation včetně nadstavby. Pro vykreslování technických výkresů používáme plotter MUTOH RJ 900C.

IČ: 69729506
DIČ: CZ6111201536
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Zdeněk Popelka

Geodetické práce Znojmo

Geodetické práce Znojmo

Geodetické práce Znojmo. Poskytujeme: -široké spektrum služeb v oblasti geodézie a katastru nemovitostí -geometrické plány -vytýčování vlastnických hranic -zaměření skutečného provedení staveb -inženýrská geodézie -tvorba mapových podkladů -plány -plány obcí -zaměřování jeřábových drah ad. Práce v inženýrské geodézii: Zaměřování skutečného provedení staveb inženýrských sítí: -kanalizace -vodovody -plynovody -kabely NN. Zaměření skutečného provedení: -studny -sochy. Podklady pro projekty: -polohopisné a výškopisné zaměřování terénu. -mapové podklady pro projekty staveb. Zaměření jeřábových drah: -zjištění směrových a výškových odchylek u kolejnic. Digitalizace a vektorizace mapových podkladů.


Geodézie Znojmo

Geodézie Znojmo

Geodézie Znojmo. -zpracováváme přes 500 zakázek ročně -digitálně zaměřujeme v okrese Znojmo -zpracování dokumentace skutečného provedení stavby kanalizace, plynovodů ad. -provádíme podklady pro projekty včetně zákresu inženýrských sítí -vyhotovíme geometrické plány. Nabízíme: -práce v katastru nemovitostí -práce v inženýrské geodézii.


Na Geodetické práce Znojmo

Na Geodetické práce Znojmo

Na Geodetické práce Znojmo. Práce v katastru nemovitostí: Geometrické plány pro oddělení: -pozemků -stavebních parcel -rozdělení pozemků. Geometrické plány pro zaměření: -objektů výrobních -chata -garáž -rodinný dům aj. Vytyčování staveb a hranic aj. Práce v inženýrské geodézii: -zaměření skutečného provedení stavby inženýrských sítí -podklady pro projekty -zaměření jeřábové dráhy atd.


Geodet, geodézie Ivančice, Hrušovany nad Jevišovkou, Pohořelice

Geodet, geodézie Ivančice, Hrušovany nad Jevišovkou, Pohořelice

Geodeti,geodet, geodézie Ivančice, Hrušovany nad Jevišovkou, Pohořelice. Poskytuje služby v oblasti geodézie a katastru nemovitostí: -zaměřování rozestavěných budov -zaměřování novostaveb ke kolaudaci, budov -rozdělení, oddělení pozemků -vytýčování hranic pozemků, staveb a inženýrských sítí -přípojky, kanalizace, vodovody, kabely, plynovody, jeřábové dráhy -polohopisné a výškopisné zaměřování terénu -podklady pro projekty -skutečné provedení staveb -veškeré geodetické práce. Vytyčováni hranic pozemků: -pozemků katastru nemovitostí -pozemků přídělových parcel -stavebních parcel pro stavbu oplocení.


Geodézie Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Třebíč

Geodézie Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Třebíč

Geodézie Znojmo, Moravský Krumlov, Miroslav, Třebíč. Zabýváme se pracemi v katastru nemovitostí a v inženýrské geodézii. Služby: Práce v inženýrské geodézii Zaměření: Skutečného provedení stavby inženýrských sítí: -kanalizace -vodovod -plynovod. Jeřábové dráhy: -zjištění směrových a výškových odchylek u kolejnic jeřábových drah -digitalizace a vektorizace mapových podkladů. Podklady pro projekty: -polohopisné a výškopisné zaměření terénu -mapové podklady pro projekty staveb. Práce v katastru nemovitostí: Geometrické plány pro zaměření: -rodinných domů -rozestavěných domů -garáží -chat -zahradní chaty -hodpodářské budovy -výrobní objekty aj. Vytyčováni hranic pozemků: -pozemků katastru nemovitostí -pozemků přídělových parcel -stavebních parcel pro stavbu oplocení aj.Další produkty a služby
  • inženýrská geologie a geotechnika, geodézie, geometrické plány, sanace podzemních vod, vytyčovací práce


Související články
Geodetické práce Dvůr Králové
Geodetické práce Dvůr Králové

V jaké oblasti můžete potřebovat geodetické práce? Mezi nejčastější služby patří beze sporu vyhotovování geometrických plánů. Mezi další se řadí geodetické práce v investiční výstavbě nebo zhotovování mapových podkladů.


Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava
Geodetické a geologické práce - Hodonín, jižní Morava

Když se řekne geodetická práce, každý si hned představí vytyčení hranic pozemků. Ovšem tato práce v sobě skrývá mnoho dalších služeb. Jedná se o běžné vytyčení hranic pozemků, ale také zaměřování budov, vyhotovování veškerých plánů a dokumentů, zanesení do katastru nemovitostí, ale může se jednat také o zvláštní posudky a mnoho dalšího, a právě tyto služby vám odborně a spolehlivě provede firma SURGEO, s.r.o.


Geodetické práce, zeměměřictví a vytyčení hranice pozemků Hodonín, jižní Morava
Geodetické práce, zeměměřictví a vytyčení hranice pozemků Hodonín, jižní Morava

Geodetické práce a další činnosti z této oblasti jsou důležitým prvkem při zhotovení plánů, mapování, vytyčování a identifikaci pozemků či při realizaci různých projektů a podobně. Pokud potřebujete služby z této oblasti, tak vám je poskytne tým profesionálů firmy SURGEO, s.r.o. se sídlem v Hodoníně.


Geodetické práce Hradec Králové
Geodetické práce Hradec Králové

Společnost GON Hradec Králové, a.s. se zaměřuje na geodetické práce. Všechno na zemi má své místo. Každičký centimetr musí být zaznamenán a veden v katastru. Geodézie však také znamená vyhotovování map na základě výpočtů a různých informací z terénu.