HLOUCH MOTORS s.r.o.
Bosch Car Service


K Panence 48, Ostašov 675 52
Společnost HLOUCH MOTORS s.r.o. poskytuje kvalitní služby v oblasti motorových vozidel.
Autoservis, pneuservis, autolakovna, autokarosárna:
-specializace OPEL, FORD, VW, SEAT, ŠKODA, AUDI, BMW, MERCEDES-BENZ, VOLVO (kompletní servis včetně prodeje náhradních dílů), výměna olejů CASTROL, TEXACO.

Zabýváme se prodejem použitých i nových vozidel, údržbou i opravami motoru, mechanických částí, karoserie i laku.

Odtahová služba nepřetržitě tel. 608320802 NON-STOP

Práce:
-karosářské, opravy karoserií, rovnací stolice AUTOLINE
-lakýrnické, autolaky NEXA AUTOCOLOR, MOBIHEL (aquabáze)
-mechanické
-diagnostika BOSCH vozidel všech značek, MERCEDES BENZ, OPEL, VW GROUP, SUPER V.A.G., ATAL
-instalace - doplňky mobilních telefonů (instalační sady), navigace, couvací asistent, hlídání tlaku pneu, centrální zamykání, el. ovládání oken...
-servis klimatizací
-přestavby vozidel
-čištění vozidel
-renovace autolaků.

Prodej automobily značek OPEL, MERCEDES-BENZ, VW.

Prodej:
-náhradní díly
-autopříslušenství
-originál autodíly OPEL, MERCEDES-BENZ, VW, FORD, ŠKODA, BMW, VOLVO.

Bosch Car Service HLOUCH - nezávislá autoopravna, smluvní partner ÚAMK.

Produkty
  • lakování vozidel, přelakování povrchů automobilů, opravy laku, renovace laku, autolakýrnické služby, leštění vozidel
  • kompletní služby autoservisu, opravy osobních automobilů, opravy nákladních automobilů, výměna autodílů
  • prodej osobních automobilů, servis osobních vozů, autosalon
  • oprava defektů, výměna ojetých kol, kompletní zimní přezutí vozidla, uskladnění ojetých pneumatik, prodej pneumatik
  • oprava korozí poškozených míst, ošetření podvozku aut, oprava aut po haváriích, rovnání karoserií, vyvařování autodílů
  • mytí aut v několika programech, mytí šampónem, voskování, mytí podvozku, ošetření kapoty
  • nonstop odtah, pomoc při dopravní nehodě, odtah vozidel, likvidace dopravních nehod
  • výměna čelních skel, díly do převodovek, výkup a prodej autodílů, vybavení interiéru vozidel


Související články
Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

RDAutomobil s.r.o.

Chcete nové auto? Zajistíme dovoz aut ze zahraničí bez starostí

Chtěli byste si pořídit nové auto? A uvažovali jste už o možnosti dovézt si vozidlo ze zahraničí? Že neumíte jazyk a je to moc starostí? Pak odpovědnost přenechejte jiným! Společnost RDAutomobil s.r.o. Martina Švancera vám zajistí přepravu auta ze zahraničí, vyřízení veškerých formalit i přihlášení v České republice. Nabízíme skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa.


Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D Břeclav

PNEUcentrum Václavovič

Pneuservis, měření a seřízení geometrie vozidla ve 3D Břeclav

Profesionální péče vašemu vozidlu prodlouží životnost a využijete veškeré úkony k tomu, abyste si zajistili komfort a bezpečnou jízdu. Kromě přezouvání pneumatik uvítáte také další špičkové služby, které vám poskytne PNEU centrum Václavovič s provozovnou v Břeclavi.


Veselý DŮLEK - váš odborník na opravy důlků po krupobití metodou PDR

Veselý DŮLEK

Veselý DŮLEK - váš odborník na opravy důlků po krupobití metodou PDR

Pokud vám letošní bouřky a kroupy způsobily poškození karoserie vašeho vozidla, nezoufejte. Máme pro vás řešení, které vám vrátí váš vůz do původního stavu bez nutnosti lakování. Jmenuje se PDR (Paintless Dent Repair) a je to nejšetrnější a nejefektivnější metoda opravy důlků po krupobití. Metoda je vhodná také pro opravu drobných parkovacích promáčklin. PDR je skvělý způsob, jak si zajistit perfektní stav vaší karoserie bez nutnosti lakování.


Jak získat nestandardní díly pro vaše auto v novém e-shopu firmy AUTOLA, s.r.o.

AUTOLA, s.r.o.

Jak získat nestandardní díly pro vaše auto v novém e-shopu firmy AUTOLA, s.r.o.

Chcete si upravit své auto podle svého gusta, zvýšit jeho výkon, komfort nebo bezpečnost? Pak byste měli navštívit nový e-shop firmy AUTOLA, s.r.o., který je specializovaný na nestandardní díly pro osobní automobily. Dozvíte se, co jsou to nestandardní díly, jak je vybrat, objednat a namontovat.


Firemní články
Pneuservis, vyvážení a montáž pneumatik, přezutí kol

Pneuservis, vyvážení a montáž pneumatik, přezutí kol

Pneuservis, vyvážení a montáž pneumatik, přezutí kol, ukladnění pneumatik, oprava defektů, hlídání tlaku v pneu, výměna nových gum od firmy HLOUCH MOTORS s.r.o. v Třebíči.


Expresní lakování aut v autolakovně Ostašov - kvalitní a profesionální autolakování

Expresní lakování aut v autolakovně Ostašov - kvalitní a profesionální autolakování

Třebíčská firma HLOUCH MOTORS s.r.o. poskytuje kvalitní lakování automobilů. K lakování využívá ekologické barvy na bázi vody. Rychle, kvalitní a profesionální lakování v okolí Třebíče.


Autoservis s nonstop odtahem vozidel Třebíč

Autoservis s nonstop odtahem vozidel Třebíč

Autoservis HLOUCH MOTORS s.r.o. v Třebíči poskytuje mimo služeb kompletního servisu a prodeje náhradních dílů i odtahovou službu, která je nonstop nejen v Třebíči a jeho okolí, ale i po celé Evropě.


Autokarosárna, autolakovna Ostašov, Třebíč

Autokarosárna, autolakovna Ostašov, Třebíč

Autoservis, pneuservis, autolakovna, autokarosárna HLOUCH MOTORS s.r.o., dostupný pro zákazníky z okolí Ostašova a Třebíče, přináší kvalitní služby v oboru motorových vozidel.


Dezinfekce interiéru vozu a klimatizace ozonem, autoservis Třebíč

Dezinfekce interiéru vozu a klimatizace ozonem, autoservis Třebíč

Dezinfekci interiéru vozu a klimatizace, která pomáhá zbavit nepříjemných pachů, bakterií a roztočů, provádí společnost HLOUCH MOTORS s.r.o. v Třebíči a v Ostašově.


Autoservis, pneuservis Třebíč - servis pro motorová vozidla

Autoservis, pneuservis Třebíč - servis pro motorová vozidla

Autoservis, pneuservis Třebíč - servis pro motorová vozidla, mechanické práce, autolakovna, autokarosárna a diagnostika od firmy HLOUCH MOTORS s.r.o. v Třebíči - Kvalitní autoservisní práce.


Elektroopravy vozidel, klimatizace Třebíč

Elektroopravy vozidel, klimatizace Třebíč

Hledáte firmu, která provádí elektroopravy vozidel v Třebíči a okolí ? Svěřte Vaše vozidlo do našich rukou a uvidíte, že budete spokojeni. Provádíme repase řídících jednotek zn. Opel, ECU vstřikovacích čerpadel, ECU motoru. Dále děláme opravy alternátorů, renovujeme alternátor tím, že vyměníme fungující opotřebené díly za nové. Opravíme Vám startéry, namontujeme doplňky do automobilu, Hands free, Hifi soupravy, opravíme veškerou autoelektroniku. Namontujeme denní svícení, parkovací čidla, autoalarmy, centrální zamykání a další. Co se týká klimatizace, zkontrolujeme stav klimatizačního okruhu Vašeho vozidla. Cenově se kontrola náplně klimatizace os. automobilu pohybuje od cca 492,- vč. DPH. Kontrola trvá zhruba 30-40 minut. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Autoservis, prodej náhradních dílů Třebíč

Autoservis, prodej náhradních dílů Třebíč

Sháníte autoservis v okolí města Třebíč? Neváhejte a obraťte se na nás. My se o Vaše vozidlo rádi postaráme. Naše specializace jsou opravy vozidel značek Opel, Mercedes-Benz, VW, Audi, Ford, Volvo. Ale opravíme i vozidla jiných značek. Poskytujeme kompletní servis vozidel, připravíme vozidlo na STK, emise, děláme servisní prohlídky vozidel v záruce a pozáruční servis. Namontujeme Vám tažné zařízení i se zapsáním do technického průkazu, montujeme i zabezpečovací zařízení Medvěd Blok, Construct a další práce.Prodáváme originální náhradní díly na vozidla zn. Opel, Mercedes-Benz,VW, Audi, Škoda, Porsche, (VW Group), Ford. náhradní díly značky Bosch. Více informací najdete na webových stránkách.


Servis Opel Třebíč

Servis Opel Třebíč

Firma HLOUCH MOTORS Bosch Car Service již více než 18 let nabízí služby týkající se servisu a oprav motorových vozidel. Opel Profesionální servisní program pro dokonalou péči i o starší vozy. K opravám a servisu používáme originální díly doporučené výrobcem zn. Opel. Používáním originálních dílů se vyhnete možnosti, že Váš vůz byl opatřen levnými a nebezpečnými kopiemi originálních dílů, dovezených z třetích zemí. Zaručíme také použití prvotřídních maziv, kapalin i chladících medií. Pro více informací o servisu značky Opel nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte náš autoservis v Ostašově, okr. Třebíč.


Přezouvání pneu Třebíč, pneuservis Ostašov

Přezouvání pneu Třebíč, pneuservis Ostašov

Již od roku 1999 Vám naše společnost nabízí služby špičkově vybaveného pracoviště pneuservisu zařízením Bosch obsluhované zkušenými a pravidelně školenými odborníky. Provádíme přezutí, výměny, opravy a kompletní servis pneumatik a disků a celou škálu souvisejících služeb doplněných o prodej pneumatik a disků za bezkonkurenční ceny. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte náš pneuservis v Ostašově, okr. Třebíč. Věříme, že budete s našimi službami spokojeni.


Autoservis Ostašov, Třebíč

Autoservis Ostašov, Třebíč

Autoservis, pneuservis, autolakovna, autokarosárna HLOUCH MOTORS Bosch Car Service se sídlem v Ostašově, okr. Třebíč Vám nabízí: -diagnostiku vozidel všech značek, MERCEDES BENZ, OPEL, VW GROUP, SUPER V.A.G., ATAL -instalace - doplňky mobilních telefonů (instalační sady), navigace, couvací asistent, hlídání tlaku pneu, centrální zamykání, elektrické ovládání oken -servis klimatizací -přestavby a čištění vozidel -renovace autolaků. Pro více informací o službách našeho autoservisu nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naši provozovnu nedaleko Třebíče.


Autoservis, diagnostika vozidel Třebíč, Vysočina

Autoservis, diagnostika vozidel Třebíč, Vysočina

Již více než 20 let přinášíme kvalitní služby v oboru motorových vozidel. Nabízíme prodej použitých i nových vozidel, údržbu i opravy motoru, mechanických částí, karoserie i laku, přestavby vozidel, pneuservis a mnoho dalšího. Působíme v okrese Třebíč a kraji Vysočina (Znojmo, Jihlava, Velké Meziříčí, Moravské Budějovice, Jaroměřice nad Rokytnou, Náměšť nad Oslavou, Hrotovice a další), jezdí k nám ale i zákazníci z celé ČR nebo Rakouska. Náš autoservis, pneuservis, autolakovna, autokarosárna HLOUCH MOTORS Bosch Car Service se sídlem v Ostašově Vám nabízí následují služby: -diagnostiku vozidel všech značek, MERCEDES BENZ, OPEL, VW GROUP, SUPER V.A.G., ATAL -instalace - doplňky mobilních telefonů, navigace, couvací asistent, hlídání tlaku pneu, centrální zamykání, el. ovládání oken. -servis klimatizací -přestavby a čištění vozidel -renovace autolaků. Pro více informací neváhejte a kontaktujte nás nebo navštivte přímo naši provozovnu v Ostašově, okr. Třebíč.


Jarní servisní prohlídka a kontrola stavu vozidla Třebíč

Jarní servisní prohlídka a kontrola stavu vozidla Třebíč

Společnost HLOUCH MOTORS s.r.o., se sídlem v Ostašově na Třebíčsku provádí servisní prohlídky a kontroly stavu Vašeho vozidla. Během této jarní prohlídky Váš vůz důkladně zkontrolujeme a prověříme v celkem 15 ti kontrolních a bezpečnostních bodech a v závěru Vám vystavíme Bosch certifikát s vyznačením skutečného stavu Vašeho plechového miláčka. V rámci akční jarní prohlídky zkontrolujeme u Vašeho vozidla těchto 15 kontrolních a bezpečnostních bodů: - přední a zadní nápravy (prohlídneme zavěšení náprav, zkontrolujeme čepy a silenbloky, včetně manžet) - pomocí 3D provedeme měření geometrie – vyhotovíme Vám protokol o měření - provedeme kontrolu celé brzdové soustavy vozidla (tzn. kotouče, destičky, hadice i potrubí) - prohlídneme výfukovou soustavu auta - podíváme se i na těsnost a stav chladící soustavy - otestujeme dobíjení včetně vystaveného protokolu pro Vás - zkontrolujeme stav akumulátoru – opět obdržíte testovací protokol - překontrolujeme hladinu motorového oleje - zkontrolujeme i hladinu a stav brzdové kapaliny (včetně testu) - zkontrolujeme funkce osvětlení - podíváme se i na funkčnost a stav opotřebení stěračů - překontrolujeme funkci ostřikovačů - podíváme se i na stav karoserie (prověříme možné poškození laku, případný stav koroze) - provedeme promazání závěsů a také zámků dveří - zkontrolujeme stav pneumatik. V případě, že zjistíme nedostatky a Vy se rozhodnete jejich odstranění u nás, poskytneme Vám následně slevu 20% na náhradní díly (sleva se nevztahuje na originální díly). Neváhejte a nechte nás, abychom provedli kontrolu stavu Vašeho vozidla, co nejdříve. Objednávky přijímáme na vlevo uvedeném telefonu nebo e-mailu. Těšíme se na Vás :-)


Autoservis Třebíč

Autoservis Třebíč

Autoservis HLOUCH MOTORS, okr. Třebíč je autorizované servisní centrum Bosch Car Service a Opel Service: -oprava vozidel všech výrobců -specializace na odborný servis značek: -Opel -Mercedes-Benz -VW -Audi -Ford -Volvo. Další služby autoservisu: -mechanická dílna -karosárna -lakovna -diagnostika -elektroopravy -klimatizace -pneuservis -geometrie. Pro více informací o autoservisu nás neváhejte kontaktovat.


Pneuservis, přezouvání pneu Třebíč

Pneuservis, přezouvání pneu Třebíč

Firma HLOUCH MOTORS nabízí vybavené pracoviště pneuservisu zařízením Bosch obsluhováno zkušenými a pravidelně školenými odborníky. Služby pneuservisu: -přezutí kol, přezutí pneumatik -výměny, opravy a kompletní servis pneumatik a disků -další související služby -prodej pneumatik a disků za bezkonkurenční ceny. Pro více informací o službách pneuservisu nás neváhejte kontaktovat.