KOVAZ s. r. o.


Nádražní 386, Pardubice 533 51
Výroba, oprava, servis, dodávka:
hydraulika a pneumatika:
hydraulické hadice, válce, šroubení, rychlospojky, trubky, kulové kohouty, O-kroužky, těsnění, manometry, agregáty, ventily, filtry, sortiment Výroba, servis, hydraulika, pneumatika. Nabízíme hadice, rychlospojky, multispojky, šroubení, čerpadla, motory, kulové ventily, manometry, hydraulické trubky, hydraulické hadice, opravy hydraulických válců. Prodáváme PARKER, Polyflex, Rectus, Legris, Denison

Produkty
  • výroba gumových pásů, klínové řemeny, distribuce gumových profilů, gumové podložky, gumové těsnicí pásky
  • hadice a čerpadla, potrubní ventily, rozvaděče a konektory, filtrační jednotky, pohony a agregáty

Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce.

Rodinné domy a rekonstrukce Praha, akční ceny zateplení fasád, zednické a malířské práce

Výroba strojních součástí Brno, výroba hřídelí, třmenů, šroubů, táhel, rohatek.

Výroba strojních součástí Brno, výroba hřídelí, třmenů, šroubů, táhel, rohatek

Související články
Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.

Hydraulické lisy dle požadavků zákazníka vyrábí PRESSHYDRAULIKA

Hledáte spolehlivého partnera pro řešení problémů v oblasti tváření materiálů hydraulickými mechanismy? Obraťte se na firmu PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se vývojem a výrobou hydrauliky zabývá od roku 1999. Nabízíme hydraulické lisy, zařízení, elektronické ovládací systémy a silové hydraulické prvky. Dodáváme v krátkých termínech a v průběhu výroby konzultujeme postupy se zákazníkem. Naše zařízení jsou maximálně bezpečná, ekologická, spolehlivá a produktivní.


Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

CENTROPLAST, s.r.o.

Centroplast: LDPE a HDPE fólie i další plastové výrobky na míru

Jak ochránit své zboží? Přece kvalitním obalem. Obalový materiál všeho druhu vyrábí firma Centroplast s.r.o. Uherské Hradiště. Specializujeme se zejména na LDPE a HDPE fólie, plastové sáčky a pytle či fólie k tvorbě parotěsné zábrany. Všechny výrobky jsme schopni upravit vašim požadavkům přesně na míru.


Průmyslové, zahradní nebo armované hadice

KONEKT-HADICE s.r.o.

Průmyslové, zahradní nebo armované hadice

Hledáte obchod, kde budete mít na výběr z různých druhů hadic, spojovacích materiálů nebo pryžových výrobků? Pak se spolehněte na velkoobchod společnosti KONEKT-HADICE, který se specializuje právě na tyto produkty.


Druhy pogumovaných válců a kladek

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Druhy pogumovaných válců a kladek

V případě gumárenského průmyslu vám padne vhod spolupráce se společností, která provádí vývojové, konstrukční, výrobní o obchodní aktivity a spolupracuje s řadou společností v ČR i v zahraničí. Tou společností je Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.


Firemní články
Plnicí a kontrolní zařízení pro akumulátory VGU-TS3

Plnicí a kontrolní zařízení pro akumulátory VGU-TS3

Plnicí a kontrolní zařízení pro akumulátory VGU-TS3 nabízí firma Kovaz – výrobce hydrauliky a pneumatiky. Plnicí a kontrolní zařízení pro akumulátory VGU-TS3 provádí naprosto spolehlivě kontrolu tlaku v hydraulických akumulátorech dostupných na trhu. Hledáte spolehlivé a kvalitní plnicí a kontrolní zařízení pro akumulátory? Potřebujete mít jistotu, že váš akumulátor je připravený správně pracovat? K tomuto účelu slouží nepostradatelný pomocník – univerzální sada pro plnění akumulátorů VGU. Standardní sada obsahuje tyto položky: Univerzální tlaková zkoušečka VGU (koncovka M28 × 1,50) Sada manometru 0 až 25 barů Sada manometru 0 až 250 barů Adaptéry pro připojení k ventilu plnění (7/8palcové – 5/8palcové – 8V1 – M28 × 1,50) Vysokotlaká hadice, délka 2,5 m, pro propojení se zdrojem dusíku 6mm šestihranný nástrčný klíč Balení náhradních kloubů Návod k použití v angličtině a francouzštině Dostupnost výrobku je na skladě. Plnicí a kontrolní zařízení pro akumulátory VGU-TS3 pro každodenní použití od firmy Kovaz.


Měřicí přístroj Serviceman Plus

Měřicí přístroj Serviceman Plus

Měřicí přístroj Serviceman Plus velký pomocník při měření hydraulických systémů. Měřicí přístroj Serviceman Plus slouží velmi dobře i v nepříznivých podmínkách. Potřebujete mít i v terénu přehled o tlaku v hydraulických zařízeních? Měřicí přístroj Serviceman Plus vám k těmto účelům poslouží dokonale. K měření hydrauliky si vyberte mobilní a snadno použitelný měřicí přístroj Serviceman Plus. Robustní provedení zaručuje odolnost proti případným otřesům. Dobře snáší vlhké prostředí, proto skvěle funguje i za nepříznivých podmínek. Je vybaven velkým podsvíceným displejem, což zaručuje ho používat ve zhoršených světelných podmínkách. Tento model disponuje dvěma vstupy pro senzory s analogovým výstupem. Dostupnost výrobku je na externím skladě. Přenosný měřicí přístroj Serviceman Plus pro každodenní použití od firmy Kovaz.


Hydraulické šroubení nerez, ocel, zinek i mosaz - Pardubice

Hydraulické šroubení nerez, ocel, zinek i mosaz - Pardubice

Společnost KOVAZ vznikla v roce 1996. Naší prvotní činností byl prodej nářadí a nástrojů, hydraulika byla na vedlejší pozici. O naše hydraulické šroubení byl ale mezi klienty velký zájem. A tak můžeme dnes po téměř dvaceti letech činnosti s jistotou tvrdit, že prodej hydraulických přístrojů včetně hydraulických šroubení je naší hlavní úlohou. Snažíme se uspokojit stále rostoucí poptávku po hydraulice, a tak nabízíme hydraulické šroubení v desítkách provedení. Prodáváme hydraulické šroubení trojího typu – DIN, O-Lok a Triple-Lok. Šroubení se liší několika zásadními prvky: - použitým materiálem (nerez, ocel, zinek, mosaz) - závity (metrický, NPT, vnější metrický ED, vnější BSPP, palcový, O-kroužek) - těsněním (NBR, FMK, těsnění ED, těsnění hranou, ED-EOlastic) - maximálním pracovním tlakem (od 160 do 630 bar) - možností připojení Kromě toho jsme certifikovaný distributor mezinárodní společnosti Parker Hannifin Corp. Nabízíme nejrůznější hydraulické výrobky z její produkce. O její úspěšnosti a kvalitě svědčí i prostá čísla – 200 výrobních závodů a 60 servisních středisek po celém světě. Rádi věci řešíte z domova? Pak určitě uvítáte náš e-shop. Najdete tam veškeré zmíněné hydraulické šroubení i související produkty. Zboží si tak můžete jednoduše objednat z domova. Pro více informací se podívejte na náš web, kde najdete přehledné a jasné popisky k veškerému šroubení.


Ruční ohýbačka trubek BV20/25 KPLX

Ruční ohýbačka trubek BV20/25 KPLX

Ruční ohýbačka trubek BV20/25 KPLX slouží pro přesné a rychlé ohýbání přímo na místě. Ruční ohýbačka trubek od firmy Kovaz hravě zvládne velké rozměry s minimálním vyvinutým úsilím. Usnadněte si práci v řemeslné a průmyslové výrobě. Pořiďte si lehkou a zároveň výkonnou ruční ohýbačku trubek. Ideální nástroj pro ohýbání trubek či profilů včetně tří ohýbacích úseků. Výborně se hodí pro měděné materiály. Ruční ohýbačka trubek BV20/25 KPLX je praktická a velice jednoduchá na ovládání. Odvede za vás kvalitní práci bez velké námahy. Ruční nástroj pro rozměrově přesné ohýbání trubek do 90°. Ruční ohýbačka trubek splní vaše očekávání. Rádi vám poskytneme více informací, neváhejte nás kontaktovat.


Pistole pro čištění hadic, trubek – Kovaz

Pistole pro čištění hadic, trubek – Kovaz

Pistole pro čištění hadic, trubek - vrátí zpět perfektní průchodnost. Pistole pro čištění od firmy Kovaz - konec znečištěných hadic nebo trubek! Znáte to taky? Zjistili jste, že hadice nebo trubka je tak zanesená, že je potřeba ji znova zprůchodnit? Nebo se vám zanáší hadice nebo trubky dost často a potřebujete mít trvalejší řešení? Poptejte se na pistole k čištění hadic či trubek u naší firmy. Naše firma Kovaz prodává ve svém e-shopu pneumatické pistole určené pro čištění hadic a trubek. Princip čištění je velice jednoduchý. Průchodnost zajistí prostřelovací čistící zátka za pomocí stlačeného vzduchu. Zátka účelně stírá veškeré zanesené nečistoty. Díky čistící pistoli docílíte perfektní průchodnost trubek i hadic. Je možné získat třídu čistoty hydraulické kapaliny ISO 13/10. Pořiďte si pistoli pro čištění hadic a trubek a budete je mít stále připravené a funkční!


Mobilní lis na armování hadic

Mobilní lis na armování hadic

Mobilní lis na armování hadic od firmy Kovaz splní vaše očekávání. Armování hadic mobilním lisem ještě nebylo nikdy snazší! Správná výztuž hadic zaručí dokonalé a snadné používání. Jednoduše toho docílíte přenosným a nenáročným mobilním lisem na výrobu hadic s koncovkami. Mobilní lis najde své uplatnění v opravnách nebo dílnách. Mobilní lis obsahuje lisovací hlavu, stojan lisu, propojovací hadici k čerpadlu, 2 kroužky čelistí. Dopřejte hadicím dokonalé zpevnění lisem na armování hadic! Více informací naleznete na našich stránkách nebo nás telefonicky kontaktujte. Naše firma Kovaz je dodavatelem hydrauliky a pneumatiky.


KOVAZ dotáhne vaši hydrauliku k dokonalosti pomocí kvalitního šroubení

KOVAZ dotáhne vaši hydrauliku k dokonalosti pomocí kvalitního šroubení

Hydraulická zařízení využívají tekutiny pro technické účely. Předcházejte poruchám vaší hydrauliky tím, že budete používat jen kvalitní materiály. Přesně takové vám nabízí firma KOVAZ. Zejména oceníte kvalitu a přesnost jejich hydraulického šroubení. Nabízíme hydraulické šroubení přední značky Parker, jejíž výrobky jsou osvědčené více než osmdesátiletou praxí v oboru hydrauliky. Jejich hydraulické šroubení je vyrobené na základě poznatků z letectví a kosmonautiky. Firma Parker dává důraz na kvalitní materiály a dokonalý výrobní postup. V sortimentu e-shopu firmy Kovaz najdete velké množství hydraulických šroubení systémů DIN s připojením O-Lok, Triple-Lok a dále také hydraulická otočná šroubení. Všechna šroubení značky Parker z oceli jsou galvanicky pozinkovaná nebo s povlakem zinek-kobalt. Tato úprava odstraňuje povinnost lakování trubek a působí proti korozi. Šroubení Parker je navržené tak, aby co nejlépe plnilo svůj účel, vykazuje tedy charakteristiky jako: - nulový únik kapaliny - vysoká spolehlivost - jednoduchá montáž šroubení - nízké náklady systému - splňují všechny potřebné mezinárodní normy - odolnost proti vibracím - minimalizace hluku - a mnoho dalších…


KOVAZ - Hydraulické šroubení Hradec Králové, Pardubice

KOVAZ - Hydraulické šroubení Hradec Králové, Pardubice

Firma KOVAZ s.r.o. Vám nabízí široký sortiment hydraulického i pneumatického šroubení. V naší prodejně v Pardubicích jsme Vám schopni vyrobit hadice přímo na míru na počkání. Svým zákazníkům z Hradce Králové, Pardubic, Chrudimi a celého regionu naše firma nabízí: - pneumatické šroubení - hydraulické šroubení - rychlospojky - těsnění - vysokotlaké spojovací příruby - přivařovací šroubení - ventily - kulové kohouty a mnoho dalšího Dále naše firma nabízí svým zákazníkům nejen z pardubického a královehradeckého kraje servis hydrauliky 24 hodin denně, včetně diagnostiky hydraulických zařízení. Máte zájem o naše služby nebo produkty? Navštivte náš neustále aktualizovaný web, případně nás navštivte osobně v naší prodejně, ve které naleznete skladem více než 15 000 výrobků.


KOVAZ - servis hydrauliky Hradec Králové, Pardubice

KOVAZ - servis hydrauliky Hradec Králové, Pardubice

Firma KOVAZ vyrábí, montuje a prodává hydraulické prolisovací kleště, dále hydraulické šroubení, hydraulické trubky, rychlospojky a mnoho dalšího. K těmto produktům zajišťujeme veškerý servis, od preventivních prohlídek hydrauliky, až po havarijní servis 24 hodin denně. Firma KOVAZ sídlí v Pardubicích, ale svojí kvalitou si získala zákazníky i z Hradce Králové, Vysokého Mýta a celého východočeského kraje. Pro náročnější klienty jsme schopni v rámci dlouhodobého servisu zajistit konsignační sklady v našem areálu.