ElPe CZ, s.r.o.


Svat. Čecha 1758, Čáslav - Nové Město 286 01

Velkoobchod, maloobchod:
- elektroinstalační materiál
- antény
- LED svítidla
- LED žárovky
- LED pásky
- dětská svítidla
- bezdrátové termostaty pro plynové kotle
- odpuzovače krtků
- robotická svítidla
- osvětlovací technika Praha
- zasílání novinek a akčních věcí z oboru elektroinstalační materiál na e-mailPobočka Praha:
Koněvova 73/892
Praha 3, 13000
- tel: 222590744
- fax: 271771621
- email: elpepraha@pvtnet.cz

IČ: 27139743
DIČ: CZ27139743
Okres: Kutná Hora
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Radek Peroutka

ELPE CZ - elektroinstalační materiál velkoobchod Praha, Čáslav

ELPE CZ - elektroinstalační materiál velkoobchod Praha, Čáslav

Předěláváte elektroinstalace v bytě či domě? Potřebujete vylepšit interiér novými zásuvkami? Nebo jen sháníte nové osvětlení do vašeho domova? Navštivte velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem a osvětlením ELPE CZ s.r.o. Nabízíme široký sortiment s elektorinstalačním materiálem jako jsou kabely, pojistky, spínače, časové spínače, krabice, zásuvky a vypínače, ale vyberete si u nás i osvětlení dle Vašeho požadavku. V našem e-shopu si můžete vybrat v klidu domova a při objednávce nad 3 000.- Kč je doprava ZDARMA, jinak za 150Kč. U nás nakoupíte elektroinstalační materiál za ceny velkoobchodů. Veškeré uváděné ceny jsou vč. DPH.


ELPE CZ s.r.o. LED svítidla, LED osvětlení Praha, Čáslav, e-shop

ELPE CZ s.r.o. LED svítidla, LED osvětlení Praha, Čáslav, e-shop

Stále používanějším a moderním zdrojem světla jsou elektroluminiscenční diody LED (Light Emitting Diode). Co nás vede k stále častějšímu používání LED svítidel? 1/ finance – minimální spotřeba elekřiny 2/ praktičnost – malá velikost a flexibilnost v použitelnosti 3/ ekologie – dlouhá životnost, která se pohybuje v desítkách až stovkách tisíc provozních hodin (běžné výbojky dosahují poloviční doby živostnosti) Další výhodou LED svítidel je barevná různorodost, odolnost a chladné světlo. LED svítidla nevyzařují ultrafialové, infračervené ani tepelné záření, proto jsou využitelné v mnoha ohledech. Můžeme jimi osvětlit kancelář stejně jako potraviny. Kam se LED svítidla hodí? Dá se říct, že kamkoliv. Od osvětlení vchodu do Vašeho domu či firmy, přes barevné světlo v interiéru, až po osvětlení Vašeho bazénu a zahrady. Časté vypínání a zapínání LED svítidlům nevadí ani nezkracuje jejich životnost. LED svítidla lze využít s ohledem na úsporné náklady i jako celonoční orientační osvětlení domu. Tomuto požadavku nejvíce vyhovují LED svítidla k zapuštění do podlahy nebo zdi. S ohledem na vysokou odolnost LED svítidel vůči chladu a otřesům je vysoce praktické a funkční využití LED osvětlení i na zahradě. V našem e-shopu naleznete mnoho druhů LED osvětlení, přesně dle Vašeho požadavku. Ať se jedná o osvětlení pod kuchyňskou linku, stojací lampu, venkovní, nástěnné nebo stropní svítidlo. Můžeme Vám nabídnout i samostatné LED trubice a pásky, či LED žárovky pro svítidlo, které již máte doma. Ceny uvedené v našem e-shopu platí pouze při on-line objednávce. Náš e-shop je přehledný a uživatelsky příjemný, zboží si je dále možno vybrat přímo na našich prodejnách v Praze i Čáslavi. Prodejna Praha: Koněvova 73/872 Praha 3 Po-Pá: 7:30-16:00 Prodejna Čáslav: Svatopluka Čecha 1758 Čáslav Po-Pá: 6:30-16:00


ADP Servis - LED průmyslové osvětlení Praha e-shop

ADP Servis - LED průmyslové osvětlení Praha e-shop

Naše firma nabízí LED průmyslové osvětlení nejen pro Prahu, ale díky svému e-shopu si jej můžete objednat v klidu z domu, nebo za své kanceláře. - Naše firma nabízí: - LED barová svítidla - LED žárovky - Vestavné LED osvětlení - Průmyslové LED osvětlení - LED vodotěsné pásky - RGB ovladače, stmívače Naše firma dodává nejen průmyslová led svítidla, ale také dekorační osvětlení, stojací lampy a vše potřebné. Naši zákazníci jsou nejen velkoobchody a firmy, ale také domácnosti a jednotlivý zákazníci. Rádi Vás přivítáme v našich kamenných prodejnách v Praze a Čáslavi, nebo na našich internetových obchodech: www.elektro-led.cz www.elektro-svitidla.com


Velkoobchod elektroinstalačního materiálu Praha ELPE CZ

Velkoobchod elektroinstalačního materiálu Praha ELPE CZ

Velkoobchodní firma ELPE CZ se sídlem v Praze dokáže nabídnout nepřeberné množství elektroinstalačního materiálu, LED svítidel, různých druhů žárovek, stojacích lamp, zásuvek a všeho potřebného pro vylepšení bytů a kanceláří. Příjemná a proškolená obsluha Vám poradí, jak nejlépe využít sortiment elektroinstalačního materiálu nebo jaké LED osvětlení se skvěle hodí do Vašeho interiéru. Pro rychlé a pohodlné objednání materiálu a svítidel využijte náš E–shop a nakupujte za velkoobchodní a maloobchodní ceny. Sortiment elektroinstalačního materiálu určen k výstavbě a úpravám domovních elektroinstalací: - Součástky - Termostaty - Baterie - Relátka - Kabely - Pojistky - Spínače - Rozvaděče - Konektory - Krabice - Antény - Zásuvky a vypínače - Ventilace - Žárovky LED a úsporné - Zářivky - Svítidla venkovní, koupelnové, bodové, dekorativní, závěsné… Prodejna Praha Koněvova 73/892 130 00 Praha 3 Po – Pá: 7,30 – 16hDalší produkty a služby
  • materiál k domovním elektroinstalacím, spínače, vypínače, zásuvky, hlásiče kouře, regulátory, vidlice, adaptéry
  • noční lampičky, stolová svítidla, koupelnová osvětlení, osvětlení interiéru, venkovní osvětlení, úsporné žárovky

Naše společnost se zabývá prodejem automobilových střešních nosičů značek THULE, HAKR A NEUMANN. Kromě nosičů máme v nabídce také sněhové řetězy, střešní boxy nebo autokosmetiku.

Související články
Stožáry veřejného osvětlení do každého města i obce
Stožáry veřejného osvětlení do každého města i obce

Nově, snadno a rychle? Obce a města mají díky firmě V. Radoň a spol. Strojírna Velim v.o.s., možnost zajistit nové stožáry veřejného osvětlení a to pomocí jediné firmy, která je schopna zajistit jak dodávku celého stožáru včetně osvětlení, tak také její montáž či jiné opravy a úpravy.


Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ
Kioskové trafostanice od společnosti S.G. CZ

Společnost S.G. CZ se zabývá dodávkou a servisem vysokonapěťových zařízení. Zaměřuje se na dodávky, rekonstrukce a modernizace rozvoden, VN rozvody přípojky, silové i kioskové trafostanice. Ke každému klientovi přistupuje individuálně a nevyhýbá se ani nestandardním řešením.


Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty
Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty

Společnost EPRO Trutnov s.r.o. je specializovaným velkoobchodem a maloobchodem s elektroinstalačním materiálem. Sortiment zboží zahrnuje od A do Z všechen potřebný materiál, široký sortiment výrobků, příslušenství a dokonce i služeb formou poradenství nebo provedených elektromontáží.


Reklama, která jde s dobou
Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.