Ing. Pavel Dvořáček
Geodetická kancelář Tábor


Chýnovská 1917/9, Tábor 390 02
Naše firma se zabývá geodetickou činností od roku 1997. Zajišťujeme komplexní poradenství a servis v oboru majetkoprávních převodů nemovitostí především pro oblast Jihočeského kraje. Také se zabýváme projekčními pracemi v elektro oboru.

Služby, geodetická kancelář:
- vyhotovení geometrických plánů se zajištěním podkladů pro majetkoprávní převod včetně sepsání smlouvy
- projektování elektrických sítí
- vytyčování vlastnických hranic pozemků
- zaměřování inženýrských sítí, stavebních objektů za pomocí laserových dálkoměrů
- geodetické práce v investiční výstavbě nebo pro tvorbu a realizaci KPÚ
- podklady pro tvorbu GIS
- kompletní pozemkové úpravy
- výškopisné a polohopisné plány
- na přání klienta za Vámi přijedeme kamkoliv.

V nynější době zaměstnáváme na stálo zhruba 16 zaměstnanců, pro účetní a daňové poradenství spolupracujeme s externisty. Dle okamžitých potřeb firmy smluvně zaměstnáváme i studenty zeměměřických škol).

Disponujeme úředním povolení k zeměměřickým činnostem, autorizací v oboru technika prostředí staveb, specializace elektrotechnická zařízení a úředním oprávněním k projekci pozemkových úprav.

Produkty
  • elektroinstalace pro novostavby, elektroinstalace pro rekonstrukce, domovní vedení elektroinstalace, montáže hromosvodů, revize elektro
  • inženýrská geologie a geotechnika, geodézie, geometrické plány, sanace podzemních vod, vytyčovací práce


Související články
Realizujte své stavební sny s firmou Stavby RS-mont s.r.o. z Napajedel – Kvalita a profesionalita na prvním místě

Stavby RS-mont s.r.o.

Realizujte své stavební sny s firmou Stavby RS-mont s.r.o. z Napajedel – Kvalita a profesionalita na prvním místě

Stavební firma Stavby RS-mont s.r.o. se sídlem v Napajedlech nabízí široké spektrum stavebních služeb od výstavby rodinných domů na klíč až po rekonstrukce bytů a bytových jader. Firma zajišťuje realizaci staveb v různé fázi rozpracovanosti, včetně kompletních dodávek na klíč. Mezi jejich hlavní specializace patří monolitické konstrukce, stropy, základy, tesařské a elektrikářské práce. S dlouholetými zkušenostmi a odborností poskytují profesionální a spolehlivé služby pro všechny typy staveb.


Poskytování komplexních elektrotechnických služeb

Revize Elektro Říčany

Poskytování komplexních elektrotechnických služeb

Revize Elektro Říčany je renomovaná firma specializující se na poskytování komplexních elektrotechnických služeb v oblasti Říčan a okolí. Nabízí komplexní služby včetně revize elektroinstalací do 1000V pro rodinné domy, byty, garáže, dílny, samostatné přípojky, kancelářské budovy, ubytovny, hotely a malé provozovny. Kromě toho provádí revize hromosvodů pro různé typy objektů a revize elektrospotřebičů a elektrického ručního nářadí pro firmy i jednotlivce.


Odborná a bezpečná elektroinstalace v novostavbách

Elektro Mikeš, s.r.o.

Odborná a bezpečná elektroinstalace v novostavbách

Pokud hledáte spolehlivého partnera pro elektroinstalace ve vaší novostavbě v Telči, Vysočině, nebo Jemnicích, nemusíte hledat dál. Elektro Mikeš, s.r.o. je tu pro vás s bohatými zkušenostmi a pevným závazkem k poskytování prvotřídních služeb.


Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí

Eltom, s.r.o.

Elektromontážní práce na nízkém i vysokém napětí v Ostravě a okolí

Elektromontážní práce se řadí k oblastem, které vyžadují pečlivost a kvalifikaci. Společnost ELTOM, s.r.o. poskytuje elektromontážní práce v oblasti NN i VN napětí do 22 kV, a to včetně venkovních trafostanic. Firma se tak pyšní nabídkou služeb, které pokrývají takřka veškeré elektromontážní práce, které mohou být v běžných podmínkách vyžadovány. Firma působí v Ostravě a v okolí a může se pochlubit řadou referencí, které dokazují její odbornost a kvalifikaci.


Firemní články
Majetkoprávní služby Tábor

Majetkoprávní služby Tábor

Sepsání kupních a darovacích smluv, zhotovení znaleckých posudků, geodetického zaměření, návrhů na vklad do katastru nemovitostí zhotovuje Ing. Pavel Dvořáček, Tábor.


Projekční činnost v oboru elektro, trafostanic, Tábor

Projekční činnost v oboru elektro, trafostanic, Tábor

Projekce v oblasti elektro rozvodů a zařízení v dome a průmyslových budovách, projektové dokumentace skutečného provedení rozvoden realizuje Ing. Pavel Dvořáček, Tábor.


Geodetická kancelář Tábor

Geodetická kancelář Tábor

Sháníte v okolí Tábora geodetickou kancelář s oprávněním k projekci pozemkových úprav nebo zeměměřičským pracím? Kontaktujte firmu Ing. Pavla Dvořáčka.


Geodezie Tábor

Geodezie Tábor

Ing.Pavel Dvořáček z Tábora nabízí profesionální služby v oblasti geodezie od vyhotovení geodetických plánů, vytyčení hranic pozemku nebo komplexních pozemkových úprav po zaměření inženýrských sítí.


Geodet Tábor

Geodet Tábor

Ing. Pavel Dvořáček je geodetem působícím v Táboře. Zajišťuje veškeré geodetické práce od vytýčení hranic pozemku, přes nakreslení geometrických plánů až po zaměření inženýrských sítí.


Vytyčení hranice pozemků Tábor pro oplocení nebo stavbu nového domu

Vytyčení hranice pozemků Tábor pro oplocení nebo stavbu nového domu

Plánujete postavit oplocení, hledáte vhodné místo pro zahájení stavby nového domu? Přesně pro tyto účely se vám bude hodit přesné vytyčení hranic pozemků od geodetické kanceláře Ing. Pavla Dvořáčka.


Geodetické práce Tábor

Geodetické práce Tábor

Veškeré geodetické práce zajišťuje v Táboře Ing. Pavel Dvořáček. Připravím pro Vás geometrické plány na úřadech Tábora, jihočeského kraje a po domluvě i v jiných místech republiky.


Vyhotovení geometrických plánů na zaměření pozemků a staveb Tábor

Vyhotovení geometrických plánů na zaměření pozemků a staveb Tábor

Geometrické plány tvoří naprosto nezbytnou součást právních listin, které pojednávají o zápisu do katastru nemovitostí. Geodetická kancelář Tábor pod vedením Ing. Pavla Dvořáčka se zabývá vyhotovováním geometrických plánů pro různé účely. Je třeba ho nechat vyhotovit v těchto případech: - Změna hranice pozemku - Vyznačení věcného břemene a jeho rozsahu - Oddělení pozemků - Vyznačení budovy - Sloučení pozemku anebo jeho rozdělení - Upřesnění hranic pozemku patřícího různým majitelům Geometrický plán musí splňovat spoustu podmínek, aby byl platný. Geodetická kancelář Tábor ví, jak se o všechny náležitosti postarat, z toho důvodu je držitelem certifikátu ČSN EN ISO 9001:2009, který se týká normy pro systém řízení kvality. Služby této významné české firmy jsou nabízeny v Táboře, jeho okolí a na území jihočeského kraje.


Zaměření pozemku, geodetické práce, Tábor

Zaměření pozemku, geodetické práce, Tábor

Plánujete stavět a potřebujete pomoc geodeta? Ušetřete čas a obraťte se na nás. Firma GK Dvořáček z Tábora totiž nabízí veškeré geodetické práce od zaměření pozemku až po vyhotovení geometrických plánů. Navíc zajišťujeme kompletní poradenství a servis v oblasti majetkoprávních převodů nemovitostí a projekční práce v oboru elektro. Vše potřebné tak vyřídíte na jednom místě. Jaké služby z oblasti geodetické práce tedy poskytujeme? - Vyhotovení geometrických plánů: Geometrické plány zajišťujeme zejména v lokalitách Jihočeského kraje. Po dohodě za Vámi ale bez problému přijedeme i jinam. - Vytyčení hranice pozemku - Práce v investiční výstavbě - Zaměření stavebních objektů: Pro tento typ geodetických prací je naše firma vybavena ručními laserovými dálkoměry, totální stanicí TRIMBLE 5503 DR200+, která umožňuje měření nepřístupných míst bez odrazného hranolu, umožňuje scanování fasád a podobně. Výsledkem této činnosti je přesný model budovy, který dostává zákazník v digitální a grafické formě. - Komplexní pozemkové úpravy: Výsledkem komplexních pozemkových úprav je kromě uspořádání majetkověprávních vztahů v dané obci i digitální katastrální mapa katastru nemovitostí. - Zaměření inženýrských sítí - Výškopisné a polohopisné plány Geodetické práce poskytujeme jednotlivcům, firmám i obcím již od roku 1997. K dispozici Vám je 16 stálých a několik externích zaměstnanců, kteří se o Vaše pozemky rádi postarají.


Geometrické plány, zaměření inženýrských sítí Tábor.

Geometrické plány, zaměření inženýrských sítí Tábor.

Vyhotovení geometrických plánů. Vytyčení hranice pozemku. Zaměření stavebních objektů. Práce v investiční výstavbě. Komplexní pozemkové úpravy. Zaměření inženýrských sítí. Výškopisné a polohopisné plány.


Geodetické práce, Tábor

Geodetické práce, Tábor

Nabízíme geodetické práce: vyhotovení geometrických plánů, vytyčování vlastnických hranic, zaměřování inženýrských sítí, geodetické práce v investiční výstavbě, podklady pro tvorbu GIS.