Šimáčková Eva - Nebanice
Jezdecký areál


č.10, Nebanice 350 02
Firma Šimáčková Eva - Nebanice je moderní jezdecký areál blízko Chebu.

V jezdeckém areálu je kvalitní zázemí pro všechny milovníky koní. V průběhu roku probíhá v areálu mnoho jezdeckých závodů pro začínající a i jezdce na mezinárodní úrovni.
Nacházejí se zde boxové stáje, písčitá jízdárna, krytá hala, lonžovací kruh a také restaurace s ubytováním.

Nabízíme Vám tyto služby:
- ustájení koní
- rekreační ježdění v okolí řeky Ohře
- výcvik pro začátečníky a pokročilé jezdce
- služby spojené s provozem jezdecké stáje

Firemní akce a pobyty pro studenty a veřejnost:
- rekreační ježdění a výcvik jezdců i koní do sportu, vožení dětí na koních a v kočáru, pořádání jezdeckých soustředění, školení.

Můžete si u nás také zakoupit koně, které nabízíme na našich webových stránkách.

Ubytujte se v nově vybudovaném penzionu, který se nachází přímo ve dvoře u koní, nad restaurací.
K dispozici je 5 pokojů a 13 lůžek.
V restauraci i celém penzionu je wifi zdarma. Tento objekt je výborné prostředí pro semináře, svatby, školení atd.
Denně Vám můžeme nabídnout hotová jídla – česká kuchyně + minutky.
Pro sportovce se zde nachází nová cyklostezka v krásném prostředí Ohře.

Budeme se těšit na Vaší návštěvu.

Produkty
  • turistické cyklotrasy, naučné cyklistické stezky, výlety na kole, cyklistické trasy
  • stylové ubytování, pokoje a apartmány, možnost přistýlky, nocleh se snídaní
  • hotová jídla, výběr polévek, výběr předkrmů, regionální speciality, jídla z masa, bezmasá jídla, nabídka dezertů, přílohy k hlavním chodům, pronájem prostor restaurace, pořádání oslav
  • jízda v sedle, dostihový kůň, jezdecké disciplíny, terénní jízdy, parkurové skákání, ustájení koní
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování


Související články
Stylový vinný sklípek v Mikulově zve na nezapomenutelné degustace s profesionálním someliérem

Vinařství Víno Šimák s.r.o.

Stylový vinný sklípek v Mikulově zve na nezapomenutelné degustace s profesionálním someliérem

Rodinné vinařství Víno Šimák provozuje v Mikulově stylový vinný sklípek, ve kterém můžete ochutnat to nejlepší jihomoravské víno vyráběné tradičními postupy. Posezení ve vinném sklípku nebo na venkovní terase s výkladem profesionálního someliéra se může stát hlavním bodem programu vaší rodinné oslavy nebo firemní akce.


Užijte si klid a komfort v Penzionu Jámy

Penzion Jámy

Užijte si klid a komfort v Penzionu Jámy

Penzion Jámy, umístěný v malebném prostředí Vysočiny, poskytuje ideální útočiště pro relaxaci, rodinné oslavy nebo firemní akce. S širokou nabídkou ubytování a služeb je tento penzion vaším dokonalým domovem daleko od domova.


Exkluzivní ubytování přímo u zámku v Mikulově

Penzion KARDINÁL

Exkluzivní ubytování přímo u zámku v Mikulově

Pokud hledáte kombinaci historického šarmu, pohodlí a nezapomenutelného zážitku, není lepšího místa než Mikulov, města ponořeného v historii a kráse jižní Moravy. A co kdybyste měli možnost ubytovat se přímo u zámku, v penzionu s názvem Kardinál? Přečtěte si následující článek a dozvíte se, proč by měl být právě Penzion Kardinál vaším prvním výběrem pro ubytování v Mikulově.


Komfortní a cenově dostupné ubytování nedaleko centra Brna

K Penzion Brno

Komfortní a cenově dostupné ubytování nedaleko centra Brna

Hledáte útulné a cenově dostupné ubytování v srdci Brna? K Penzion Brno je vaší odpovědí. Tento přívětivý penzion se nachází jen pár minut jízdy od centra města a nabízí komfortní ubytování za neuvěřitelné ceny.


Firemní články
Perspektivní koně do sportu – prodej

Perspektivní koně do sportu – prodej

Chcete se věnovat jezdectví naplno? Rodinná farma Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu nabízí k prodeji perspektivní sportovní koně s prověřeným původem.


Kroužek jezdectví Cheb

Kroužek jezdectví Cheb

Máte doma dítě, které má rádo koně a chce se naučit základům jezdectví? Navštivte kroužek jezdectví na rodinné farmě Šimáčková Eva – Nebanice nedaleko Chebu.


Pastevní ustájení koní Nebanice

Pastevní ustájení koní Nebanice

Hledáte pro svého koně pastevní ustájení s velkými výběhy? Farma Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu nabízí v období jaro podzim pastevní ustájení za výhodnou cenu.


Koně na prodej Nebanice – sportovní, hobby, chovní

Koně na prodej Nebanice – sportovní, hobby, chovní

Rodinná farma Šimáčková Eva – Nebanice nedaleko Chebu nabízí zájemců koně na prodej vhodné do sportu, pro rekreační ježdění i kočárové koně s ověřeným zdravotním stavem a prokázaným původem.


Chov koní - výcvik, prodej, vyjížďky

Chov koní - výcvik, prodej, vyjížďky

Tým zkušených ošetřovatelů rodinné farmy Šimáčková Eva v Nebanicích u Chebu se zabývá chovem starokladrubských a sportovních koní, jejich výcvikem, ustájením a prodejem.


Boxové ustájení koní Nebanice

Boxové ustájení koní Nebanice

Boxové ustájení koní s kvalitním zázemím pro jezdce a trénování s garancí odborného personálu nabízí na farmě Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu.


Ustájení hříbat Nebanice

Ustájení hříbat Nebanice

Vlastníte kobylu s hříbětem a nastal čas odstavu? Hledáte pro své hříbě na příští roky vhodné ustájení? Neváhejte využít služeb farmy Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu.


Prodej koní Nebanice

Prodej koní Nebanice

Prodejem perspektivních chovných a sportovních koní vhodných ke skoku, drezuře i rekreačnímu ježdění se zabývá rodinná farma Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu.


Penzion Nebanice – ubytování s možností ustájení koně nebo jezdeckých pobytů

Penzion Nebanice – ubytování s možností ustájení koně nebo jezdeckých pobytů

Penzion Nebanice nedaleko Chebu nabízí útulné ubytování v místním jezdeckém areálu s možností ustájení vlastního koně po dobu pobytu, jízdy na koních, cyklovýletů nebo relaxace v krásné přírodě.


Výcvik jezdců Nebanice

Výcvik jezdců Nebanice

Trenéři a speciálně vybraní koně na farmě Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu nabízí výcvik jezdců začátečníků nebo pokročilých v parkuru i drezuře.


Chov koní Nebanice

Chov koní Nebanice

Chovem sportovních a starokladrubských koní se zabývá rodinná farma Šimáčková Eva v Nebanicích u Chebu - moderní jezdecký areál s kvalitním zázemím pro koně i jezdce, pastvinami a odchovnou hříbat.


Výcvik koní Nebanice

Výcvik koní Nebanice

Základní i pokročilý drezurní a parkurový výcvik koní pod vedení zkušených trenérů s licencí stejně jako moderní zázemí pro jezdce i koně nabízí rodinná farma Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu.


Ustájení hříbat Nebanice

Ustájení hříbat Nebanice

Máte hříbě po odstavu a hledáte vhodné ustájení s prostornými výběhy a pravidelnou péčí? Farmě Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu disponuje odchovnou hříbat a nabízí své služby ustájení.


Prodej a chov sportovních a kladrubských koní Nebanice

Prodej a chov sportovních a kladrubských koní Nebanice

Máme pro Vás kladrubské koně ke koupi i rekreačnímu či sportovnímu využití.


Ubytování Nebanice - pobyt pro milovníky koní a krásné přírody

Ubytování Nebanice - pobyt pro milovníky koní a krásné přírody

Také chcete zažít dovolenou na statku u koní? Pak je pro Vás ubytování v novém Penzionu Nebanice s vlastní restaurací nedaleko Chebu tou správnou volbou.


Ustájení koní Nebanice

Ustájení koní Nebanice

Hledáte pro svého koně kvalitní ustájení s profesionální péčí, velikými výběhy a krytou jízdárnou? Na farmě Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu nalezne Váš koník svůj domov.


Výcvik jízdy na koni Nebanice

Výcvik jízdy na koni Nebanice

Je Vaším snem umět jezdit na koni nebo umíte základy chcete se zdokonalit ve skoku či drezuře? Absolvujte výcvik jízdy na koni pro začátečníky i pokročilé na farmě Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu.


Firemní akce spojené s jízdou na koni Nebanice

Firemní akce spojené s jízdou na koni Nebanice

Chcete dopřát svým zaměstnancům nebo kolegům nezapomenutelný zážitek jízdy na koni spojený s firemní akcí? Uspořádejte tedy svou firemní akci v prostorách Farmy Šimáčková Eva – Nebanice u Chebu.


Ubytování - penzion u koní - Nebanice.

Ubytování - penzion u koní - Nebanice.

Jednodenní 500,- Kč lůžko včetně snídaně, dle délky pobytu sleva. Ubytování v nově vybudovaném penzionu. Chov koní Nebanice nabízí ubytování v novém penzionu. Penzion je přímo ve dvoře u koní, nad restaurací. K dispozici je 5 pokojů a 13 lůžek. V restauraci i celém penzionu je možnost připojení na internet - wifi zdarma. Vhodné prostředí pro školení, semináře, svatby. Restaurace je otevřena od úterý do neděle od 11.00 hod . denně hotová jídla – česká kuchyně + minutky. Jezdecká odpoledne pro firmy a firemní akce Nová cyklostezka v krásném prostředí Ohře, in-line Německo-Karlovy Vary.


20. ročník  Světového poháru spřežení.

20. ročník Světového poháru spřežení.

Ve dnech od 18.7 – 22.7. 2012 se bude konat 20. Ročník Světového poháru spřežení. Velkým úspěchem pořadatelů je že závody v Nebanicích jsou z ČR jediné zařazeny do 11 pořadatelů na světě, které FEI vybrala pro pořádání Světového poháru spřežení. Soutěžní spřežení budou bojovat o vítězství na trati o délce 18 km s 8 překážkovými zónami. Nejatraktivnější částí závodu je maraton neboli terénní jízda s překonáním 8 překážek. Závody končí v neděli překážkovou jízdou a dekorováním vítězů. Pro diváky je zde připraven bohatý doprovodný program, který je večer zakončen vystoupením country skupin. Program soutěže: Čtvrtek 19. 7. 2012 9:00 – Veterinární přejímka 13:00 – Drezura jednospřeží Drezura dvojspřeží pony 18:00 – Prohlídka maraton 19:00 – Kulturní program (diskotéka) Pátek 20. 7. 2012 9:00 – Drezura dvojspřeží Drezura čtyřspřeží pony Drezura čtyřspřeží 19:00 – Kulturní program (Country kapely) Sobota 21. 7. 2012 10:00 – Maraton 18:00 – Kulturní program (Country kapely) 21:00 – Slavnostní vyhodnocení – drezura, maraton Neděle 22. 7. 2012 10:00 – Parkur dvojspřeží pony Parkur jednospřeží 13:00 – Parkur dvojspřeží Parkur čtyřspřeží pony Parkur čtyřspřeží V sobotu a v neděli doprovodný program pro děti a dospělé: Ježdění na ponících, jízdy v kočáře, občerstvení, atrakce a skákací hrad pro děti, reprodukovaná hudba, večer živá hudba (Country) 20. 7. 2012 17:30 - ŠEDÝ VLCI, country, blues N. Kostel 20:30 – II. Liga country Cheb 21. 7. 2012 17:00 – CRASY HORSES, country Cheb 20:00 – PARŤÁCI, country Cheb TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU


Agroturistika.

Agroturistika.

Vyjížďky do terénu i pro začátečníky v krásném prostředí okolí řeky Ohře. Lázeňský trojúhelník: -Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Karlovy Vary -SOOS -sopečná činnost -Motýlí dům Dovolená i se svým koněm. Víkendové pobyty u koní a s koňmi.