Bytové, domovní a průmyslové vodoměry pro přesné měření a úsporu nákladů na energie

Maddeo CZ s.r.o.

Bytové, domovní a průmyslové vodoměry pro přesné měření a úsporu nákladů na energie

Velmi přesné bytové SMARTm vodoměry, měřáky s dálkovým odečtem a pro snížení rozdílů dodává a montuje pražská profesionální společnost Maddeo CZ s.r.o., která se specializuje na přesné měření vody v Online Systému Maddeo OSM, cílící na úsporu a přehled nákladů na energie. Instalujeme také domovní a průmyslové vodoměry Bmeters nejen v Praze, ale po celé ČR.

FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným


Srbská 1139/5, Brno - Královo Pole 612 00
Telefon: +420 602 736 661

Společnost FRAPOCH - CLEAN jak již napovídá její název se již od roku 1990 věnuje úklidovým službám. Mezi naše služby patří úklid domácností, firem, komerčních a administrativních budov, zdravotnických zařízení, mytí oken, čištění koberců, úklid po řemeslnících, mytí výloh a mnoho dalších činností. Naleznete nás na adrese Srbská 5, Brno - Královo Pole.

Úklidové služby:
- úklid domácností, firem, komerčních a administrativních budov, zdravotnických zařízení (při úklidu zdravotnických zařízení pracujeme pouze se specializovanými desinfekčními prostředky a technikami, které jsou v souladu s desinfekčním programem pro zdravotnická zařízení)
- úklid po rekonstrukci
- pravidelný, běžný i generální úklid
- čištění koberců, podlahových krytin a sedacích souprav
- praní záclon a závěsů
- strojní čistění podlah
- speciální ochranný nátěr vašich podlahových ploch
- mytí oken a výloh
- čištění průmyslových hal
- vyklízení kanceláří, skladů
- likvidace, spálení odpadu
- výškové práce
- strojní čištění podlah.......a další.

Naše společnost poskytuje kvalitní a profesionální úklidové služby a ke své činnosti používáme vysoce účinnou čistící techniku. Naši zaměstnanci jsou pečliví, flexibilní a vyškolení pro co nejlépe odvedenou práci a Vaši spokojenost. Ke klientům zaujímáme individuální přístup a nabízíme maximální vstřícnost.

IČ: 00559695
DIČ: CZ00559695
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: 3 mil. až 5 mil. Kč
Kontaktní osoba: František Pochop

Telefon:
+420 602 736 661
+420 602 736 662

Email:
frapoch@frapoch.cz

Web:


Kontaktní osoby:
František Pochop
funkce: majitel
tel: +420 602 736 661
email: frapoch@frapoch.cz

Zdeněk Pochop
funkce: zástupce
tel: +420 602 736 662
email: zdenek.pochop@frapoch.cz


GPS: 49°13′26.51″ N, 16°35′26.52″ E

QR kód firmy FRAPOCH - CLEAN - společnost s ručením omezeným

Kontaktujte nás
captcha

Související články
Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

SK Fasády s.r.o.

Odstraňování graffiti – víme, jak na to!

Mnoho lidí to důvěrně zná. Ráno se člověk probudí a zjistí, že se jeho dům či plot přes noc stal nedobrovolně malířským plátnem, tedy spíše terčem útoků vandalů. Před sprejery a různými pouličními rádoby umělci se dá těžko bránit, ale je možné být na ně dobře připraven. Odstranění graffiti je sice za normálních okolností náročná činnost, ale když víte, jak na to, máte vyhráno!


Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

U-SERVIS

Kompletní starostlivost o úklid i údržbu vaší zahrady

Každodenní starosti často způsobují nedostatek času na úklid domácnosti a zahrady. Nejen nepořádek v pokojích, ale i tráva na zahradě vám může přerůst přes hlavu, stejně jako neodklizený sníh v zimě a minimální úprava porostů. Aby nebylo vše na vaší hlavě, pozvěte si na pomoc profesionální úklidovou firmu U-SERVIS z Opavy.


JIVKO Company s.r.o.: Dokonalá čistota a pořádek

JIVKO Company s.r.o.

JIVKO Company s.r.o.: Dokonalá čistota a pořádek

Pokud hledáte firmu, která vám zajistí dokonalou čistotu a pořádek vašich domů, bytů, kanceláří či administrativních budov, je JIVKO Company s.r.o. tou pravou volbou pro vás. V rámci nabízených služeb se specializuje na kompletní úklidové práce, které poskytuje pro různé typy objektů. Sídlo firmy se nachází v Praze-Běchovicích.


Pravidelné čištění fasád zajistí zdravé bydlení

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.

Pravidelné čištění fasád zajistí zdravé bydlení

Jedním z klíčových faktorů, který ovlivňuje zdraví vašeho domova, je fasáda. Fasáda je totiž neustále vystavena vlivům počasí, znečištění, plísním, mechu, lišejníkům, graffiti a dalším nečistotám, které snižují její estetickou i funkční hodnotu. Dále má vliv na tepelnou pohodu, vlhkost, kvalitu vzduchu a energetickou náročnost vašeho domova a na zdravé bydlení, které je důležité pro naše fyzické i psychické zdraví. Čištění fasád současně také prodlužuje její životnost. Pokud hledáte profesionální a spolehlivou firmu, která se zabývá čištěním fasád, obraťte se na společnost ČISTÍRNA FASÁD s.r.o.