AD SECURITY s.r.o.

Systém generálního klíče, bezpečnostní klíčové systémy

AD SECURITY s.r.o.
Komplexní zámečnická výroba, mříže, brány, ploty, okenice, kovové konstrukce

Firma AD SECURITY s.r.o. se zabývá komplexní zámečnickou výrobou, od základních zámečnických výrobků přes atypické komponenty až po náročné projekty podle speciální projektové dokumentace nebo požadavků zákazníka. Vyrábíme mříže pevné, rolovací, nůžkové, ploty, brány, posuvné brány, bezpečnostní okenice, ale také trubky, T-profily, jekle, ocelovou pásovinu, kulatiny, kovové konstrukce, provádíme instalace zavíracích systémů a čipových systémů.

Zámečnická výroba, AD SECURITY s.r.o.

Bezpečnostní mříže pevné, otvíravé, nůžkové, rolovací, posuvné brány a bezpečnostní okenice

Nabízíme bezpečnostní mříže pevné, otvíravé jednokřídlé i dvoukřídlé, nůžkové a rolovací z hliníkové slitiny nebo z ocelových profilů, posuvné brány. Na pevné a otvíravé mříže vlastníme certifikát. Mříže vyrábíme na zakázku podle pojišťovacích podmínek ve všech bezpečnostních třídách. Zhotovujeme bezpečnostní okenice s plechovou výplní, okenice s ocelovými pruty s kombinací dřeva, nebo okenice z krouceného čtyřhranu vařeného do kříže s kombinací dřeva. V nabídce máme i okenice typu žaluzie z ocelové pásoviny. Dodáváme průmyslové oplocení panelového typu, ostnaté a žiletkové dráty.

Stavební zámečnictví, mříže pevné, rolovací, nůžkové


Bezpečnostní fólie pro zabezpečení prosklených ploch a zasklívání lodžií

V AD SECURITY s.r.o. vyrábíme také bezpečnostní fólie pro zabezpečení prosklených ploch, které jsou alternativou mříží. Bezpečnostní fólie jsou vrstvené polyesterové čiré fólie se speciálně vyvinutou vrstvou lepidla aktivovaného tlakem. Spolu bezpečnostním sklem CONEX vytváří bezpečnostní fólie komplet zajišťující odolnost proti prostřelení. Nabízíme rovněž zasklení lodžií a výklenků domů z hliníkových profilů a bezpečnostního tvrzeného skla. Tento zasklívací systém brání úniku tepla, poskytuje ochranu proti hluku, povětrnostním vlivům a proti vniknutí.

Bezpečnostní fólie a zasklívací systémy, AD SECURITY s.r.o.Klíčové systémy a mechatronické prvky

Klíčové systémy a mechatronické prvky

Klíčové systémy, vložky cylindrické a motorické, zámky, petlice a závory, mechatronické prvky

Bezpečnostní protipožární zařízení a dveře

Bezpečnostní protipožární zařízení a dveře

Bezpečnostní protipožární zařízení a bezpečnostní a protipožární dveře

Zámečnická výroba a kovovýroba

Zámečnická výroba a kovovýroba

Komplexní zámečnická výroba, mříže, brány, ploty, okenice, kovové konstrukce