Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

CENTROPLAST, s.r.o.

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Výrobou a dodáním plastových obalových materiálů vysoké kvality se zabývá společnost Centroplast, s.r.o., která se specializuje na plastové fólie a hadice, hydroizolační fólie a agrofólie svařitelné teplem, které jsou využívány především v zemědělství.

VIT+ s.r.o.
sanace, izolce


Líšeňská 68 E, Brno 602 00
Firma VIT+ se specializuje na sanace vlhkého zdiva již přes 19 let. Provádíme všechny spolehlivé metody sanace vlhkého zdiva. Působíme po celé republice. Těžiště našich prací je na jižní Moravě. Prvním krokem bývá volba vhodné metody sanace vlhkého zdiva. Naší hlavní činností jsou sanace vlhkosti zdiva rodinných domů nebo jejich částí.

Mezi naše služby patří:
- podřezání zdiva cihelného řetězovou pilou strojní, podřezání zdiva - kamenné a smíšené zdivo a beton
- vrážení nerezových plechů do vlhkého zdiva
- injektáž vlhkého zdiva
- sanační omítky prodyšné, difúzní
- svislé hydroizolace, nopové fólie, vodorovné podlahové hydroizolace a další metody.

Poskytujeme poradenství a konzultace v rozsahu:
- základní. tzn. zjištění příčin vlhkost
- dále rozšířené, tj.písemný posudek, ocenění sanace vlhkého zdiva přesněji zpracované
- podrobné - podle konkrétní situace a potřeby laboratorní rozbory, chemismus zdiva, sondy atd.

Máte potíže s vlhkostí a nevíte na koho se obrátit? Potom neváhejte a využijte profesionálních služeb společnosti
VIT+ s.r.o.

S námi budete v suchu.

Produkty
  • průzkum vlhkých objektů, elektroosmotické sušení, ekologická hydroizolace staveb, zpracování sanačních projektů, sanační materiál

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby

Související články
Komplexní a profesionální řešení pro zdravé a komfortní bydlení

EZK SANACE STAVEB, s.r.o.

Komplexní a profesionální řešení pro zdravé a komfortní bydlení

Pokud máte problémy s vlhkostí ve Vašem objektu, neváhejte se obrátit na firmu EZK SANACE STAVEB, s.r.o. se sídlem v Plzni, která vám zajistí komplexní a profesionální řešení, jež zbaví Váš domov vlhkosti a zajistí zdravé a komfortní bydlení. Nabízí komplexní služby v oblasti dodatečné izolace staveb šetrnou krémovou clonou a doplňkové metody sanace zdiva starších objektů, a to od prvotního posouzení stavu objektu, přes návrh sanačního řešení ve stavebních konstrukcích, rozpočet prací, až po samotnou realizaci sanačních prací na Plzeňsku, Rokycansku a Přešticku.


Sanace vlhkého zdiva a dodatečná hydroizolace staveb

EZK SANACE STAVEB, s.r.o.

Sanace vlhkého zdiva a dodatečná hydroizolace staveb

Pokud potřebujete zbavit svůj dům nebo byt, či jakoukoli jinou stavbu vlhkosti a plísně, zlepšit jeho tepelnou pohodu a prodloužit životnost, obraťte se na společnost EZK SANACE STAVEB, s.r.o. se sídlem v Plzni, která se specializuje na sanace vlhkého zdiva starších objektů, dodatečné hydroizolace staveb, krémové injektážní clony pro doplnění chybějící nebo vyžilé hydroizolace ve zdivu a další. Působí především v okresech Plzeň a Rokycany. V případě požadavku zákazníka je schopna poskytnout své služby i dále, a to do cca. 100 km od Plzně.


Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

CHEMIA SYSTEM GEO s.r.o.

Geokompozitní drenážní systémy a ostatní nabídka služeb a produktů

Především u budování nových skládek odpadů a jejich rekultivací poskytujeme poradenství, návrhy a odborné montáže drenážních systémů. Naše služby jsou určeny zájemcům z území České republiky a Slovenska i v případě požadavků ekologických staveb na vhodnou ochranu proti kontaminaci zemin a spodních vod.


Projekt Hruškový sad – výstavba a nabídka řadových domů v Ostravě

Stavos Stavba a.s. Ostrava

Projekt Hruškový sad – výstavba a nabídka řadových domů v Ostravě

Hruškový sad je rozsáhlý projekt obytného souboru, na kterém se pracuje již od roku 2000. První obyvatelé se do svých domů nastěhovali v roce 2007. V současné době patří projekt mezi nejlépe hodnocené rezidenční koncepty v Ostravě a okolí. Projekt je realizován stavební firmou STAVOS STAVBA a.s. s mnohaletou tradicí. Jeho úspěch a spokojenost klientů spočívá také v tom, že naprostá většina stavebních prací je uskutečněna vlastními zaměstnanci, nikoliv najatými subdodavateli, jak dnes bývá běžnou praxí.


Firemní články
Podřezání zdiva Brno, spolehlivé izolace proti vodě v rozích, ve vnitřních koutech, v křížení zdí

Podřezání zdiva Brno, spolehlivé izolace proti vodě v rozích, ve vnitřních koutech, v křížení zdí

Podřezání zdiva Brno, spolehlivé izolace proti vodě v rozích, ve vnitřních koutech, v křížení zdí, deskoklíny, plastové izolace s atestem proti vodě i radonu.


Podřezávání zdiva,sanace vlhkosti Olomouc

Podřezávání zdiva,sanace vlhkosti Olomouc

Máte dům či nemovitost v Olomouci a potřebujete u ní udělat sanaci vlhkosti či podřezat zdivo? Pak Vám s tím naše společnost velice ráda pomůže! Zajistíme podřezání zdiva strojní řetězovou pilou. Zdivo řežeme vidiovým řetězem ve spáře jak u cihel pálených tak i nepálených a zaklínujeme diskoklíny. Spára je poté vyplněna cementovou zálivkou u tlustějších zdí tlakováním. Poskytujeme 10-ti letou záruční lhůtu. K podřezávání kamenného zdiva, betonu či smíšeného zdiva používáme diamantové lano. Více informací naleznete na našem webu!


Podřezávání zdiva, vrážení plechu Vysočina

Podřezávání zdiva, vrážení plechu Vysočina

Potřebujete na Vašem domě podřezat zdivo? Pak se neváhejte obrátit na naši společnost! Vidiovým řetězem ve spáře je řezáno zdivo z pálených i nepálených cihel, a poté je klínováno certifikovanými deskoklíny. Spáry jsou plněny cementovou zálivkou, u tlustých zdí pak tlakováním. Při podřezávání zdiva domu stačí přístup z jedné strany zdí. Díky podřezání zdiva plastovými izolacemi dochází ke znatelnému utlumení vibrací od silniční dopravy. Diamantové lano je používáno při podřezávání zdiva s kameny nebo betonu. Prstence tvrdokovu, které obsahují diamantový prach jsou v nosném ocelovém laně. Dále provádíme vrážení nerezových plechů do vlhkého zdiva. Vlnité ocelové nerez plechy se vráží vibračním zařízením do vlhkého zdiva. Rádi Vám poradíme, proto neváhejte a obraťte se na nás. Více informací na webových stránkách.


Odstranění plísní - sanace vlhkosti Brno

Odstranění plísní - sanace vlhkosti Brno

Firma VIT+ s.r.o., se nachází v Brně. Poskytuje služby a práce v oblasti sanace vlhkého zdiva, odstranění plísní, hub. Provádíme spolehlivé sanační metody na vlhké zdivo, podřezání zdiva, injektáž, zarážení plechů, elektroosmózu a další. Odstraníme plísně a houby, které se vyskytují v místě zvýšené vlhkosti. Hodně obtížná je likvidace Dřevomorky domácí. Dřevomorka domácí je velice odolná a agresivně se šířící houba. Odstranění plísní - sanace vlhkosti Brno. Více informací najdete na webových stránkách.


Injektáže zdiva, Brno

Injektáže zdiva, Brno

Společnost VIT + Brno Vám zajistí injektáž vlhkého zdiva. V závislosti na vlhkosti zdiva jsou injektáže vhodné do smíšeného a kamenného zdiva i betonu. Do vrtů jsou injektovány speciální hydrofobní prostředky, případně kombinace s utěsňujícími látkami. Injektáží prostředky mají vysokou hydrofobitu, nízkou viskozitu, funkčnost v zasoleném prostředí, jsou hygienicky a ekologicky nezávadné. Injektáže zdiva zlepšující statiku budov. Pro zvýšení pevnosti zdiva a nosných prvků jsou prováděny injektáže tlakové cementové a injektáže stavebními lepidly. Více informací najdete na webových stránkách.


Poradenství - odstranění vlhkosti Brno

Poradenství - odstranění vlhkosti Brno

Společnost VIT+ s.r.o., působí v Brně a nabízí Vám služby a práce v oblasti sanace vlhkého zdiva, odstranění vlhkosti. Poskytneme spolehlivé sanační metody na vlhké zdivo, podřezání zdiva, injektáž, zarážení plechů, elektroosmózu a jiné práce. Máme dlouholeté zkušenosti, nabízíme také poradenství. Uděláme rozbor, navrhneme přímo Vašemu objektu sanační opatření. V oblasti poradenství můžeme nabídnout také konzultace, základní, rozšířenou a podrobnou. Veškeré informace najdete na našich webových stránkách.


Sanace vlhkosti Brno

Sanace vlhkosti Brno

Společnost VIT+ s.r.o., se sídlem v Brně, nabízí sanaci vlhkosti, vlhkého zdiva v Brně a okolí. Sanací se zabýváme již více než 16 let. Nejvíce zakázek máme v oblasti Jižní Moravy, ale působíme po celé ČR. Pracujeme kvalitně a spolehlivě. Nabízíme Vám poradenskou službu i konzultace v oboru sanací vlhkého dřeva. Zjistíme příčinu, napíšeme posudek, oceníme sanaci, popřípadě podle potřeby zajistíme i laboratorní rozbory, chemismus zdí a další služby. Více informací najdete na webových stránkách.


Odstranění vlhkosti přízemní byty Brno

Odstranění vlhkosti přízemní byty Brno

Firma VIT+ s.r.o., z Brna zajistí sanace vlhkosti, vlhkého zdiva.Odstranění vlhkosti přízemních bytů v Brně. Naši činnost zajišťujeme převážně v oblasti Jižní Moravy, ale působíme v celé ČR. Odvádíme kvalitní a spolehlivou práci. Poskytujeme poradenství a konzultace v oboru sanace vlhkého dřeva. Navrhneme Vám opatření a řešení přímo na míru Vašemu objektu. Také nabídneme úsporné řešení. Více informací najdete na webových stránkách.


Rekostrukce RD - odstranění vlhkosti Brno

Rekostrukce RD - odstranění vlhkosti Brno

Firma VIT+ s.r.o., sídlí v Brně, provádíme sanace vlhkosti, vlhkého zdiva v Brně. Rekonstrukce RD, sanace provádíme již více než 16 let.Zakázky provádíme v oblasti Jižní Moravy, ale pracujeme v celé ČR. Naši práci provádíme kvalitně a spolehlivě. Poradenství, konzultace v oboru sanace vlhkého dřeva. Zjistíme Vám příčinu, sepsání posudku, ocení se sanace, laboratorní rozbory, chemismus zdí a další služby. Více informací najdete na webových stránkách.


Podřezávání zdiva, podřezání zdí, Brno, Morava

Podřezávání zdiva, podřezání zdí, Brno, Morava

Firma VIT+ Brno provádí podřezání zdí. Vidiovým řetězem ve spáře je řezáno zdivo z pálených i nepálených cihel, a poté je klínováno certifikovanými deskoklíny. Spáry jsou plněny cementovou zálivkou, u tlustých zdí pak tlakováním. Při podřezávání zdiva domu stačí přístup z jedné strany zdí - např. u štítové zdi sousedící s jiným objektem. Plastové izolace mají dlouhou životnost a atest proti vodě i radonu. Solné roztoky ve zdech, solné výkvěty (sanytr) působí destrukci stavebních materiálů, pro plastové izolace jsou ale neškodné. Díky podřezání zdiva plastovými izolacemi dochází ke znatelnému utlumení vibrací od silniční dopravy. Diamantové lano je používáno při podřezávání zdiva s kameny nebo betonu. Prstence tvrdokovu, které obsahují diamantový prach jsou v nosném ocelovém laně. Lano je poháněno strojně přes vodící kladky, pro chlazení se užívá vodní výplach řezné spáry. Vložení izolace a další postup je obdobný jako při podřezání zdiva řetězovou pilou. Lokalita: Morava.


Zarážení plechů, Brno, Vysočina

Zarážení plechů, Brno, Vysočina

Podnik VIT+ se sídlem v Brně se zabývá sanací vlhkého zdiva. Jednou z vhodných metod sanace je zarážení plechů. Ocelové vlnité nerez plechy se vrážejí do vlhkého zdiva vibračním zařízením. Plechy se do spáry zavibrují, zdivo se tedy nepodřezává. Desky se částečně překrývají či zapadají do sebe zámky a vytvářejí hydroizolaci. Nerezové plechy se liší obsahem chromu, niklu a molybdenu a z toho vyplývající odolností vůči roztokům solí chloridů, síranů a dusičnanů. Oblast: Brno, Vysočina.