AGENS - Ing. Josef Dědič


Ledvinova 4, Praha 4 149 00
Společnost AGENS - Ing. Josef Dědič se zabývá prodejem dezinfekčních, čistících a mycích prostředků pro domácnost, zdravotnictví, sociální služby, manikůru, pedikůru, kadeřnictví, sauny, solaria.

Produkty
  • deratizace prostor, dezinfekce prostor, desinsekce prostor, hubení potkanů, hubení myší, hubení hmyzu, odstranění plísní, desinfekce bytů po zemřelých, desinfekce bytů při předání
  • kosmetické přípravky, pleťové krémy, sprchové gely, mýdla a šampony, laky na vlasy, výrobky dentální hygieny
  • chrániče sluchu, ochranné brýle, ochranné oděvy, přilby a helmy, ochranné masky, pracovní rukavice
  • vybavení kadeřnických salonů, kadeřnická křesla, kadeřnické mycí boxy, automatické průmyslové pračky, žehlicí lisy a mandly
  • prodej průmyslových chemikálií, bazénová chemie, čisticí chemické přípravky, chemická rozpouštědla

Návrhy interiérů a zakázková výroba nábytku.

Návrhy interiérů a zakázková výroba nábytku

Sběrný dvůr Havlíčkův Brod.

Sběrný dvůr Havlíčkův Brod

Související články
Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva

Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

Dřevo stále hraje velkou roli při stavbách domů. Zejména, pokud se jedná o klasické rodinné domy. Dřevo se používá na schody, okna, konstrukce krovů. Posledním trendem je i kompletní dřevostavba. Dřevo se však musí chránit před škůdci, plísněmi a dřevokaznou houbou.


Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Dovolujeme si Vám představit podlahu, která je díky své vysoké odolnosti vhodná prakticky pro jakoukoliv místnost Vašeho domu, bytu či kanceláře. Využít ji můžete jak v případě nové podlahy, tak při renovaci podlah, neboť vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou tenké a flexibilní, a tak je můžete snadno položit na jakoukoliv stávající rovnou podlahu, aniž byste ji museli složitě a nákladně odstraňovat. Dojem z této podlahy bude vždy špičkový, zvláště proto, že si ji můžete vybrat přesně podle svého vkusu a fantasie...


Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA, s.r.o.

Pracovní oděvy, nářadí i čisticí prostředky do každé firmy

ŘEMPO VEGA je předním českým průmyslovým distributorem speciálních jedincových a režijních materiálů a další široké palety zboží. Co si pod těmito pojmy ale konkrétně představit? Je to jednoduché - v naší nabídce najdete doslova vše, co byste ve své firmě mohli potřebovat - od pracovních oděvů, přes ochranné pracovní pomůcky, úklidové prostředky, nátěrové hmoty až třeba po kancelářské potřeby nebo nářadí a manipulační techniku. V našem rozsáhlém e-shopu na www.rempo-vega.cz najdete téměř 8000 položek!


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


Firemní články
Speciálně sestavené dezinfekční a hygienické programy krok za krokem Praha

Speciálně sestavené dezinfekční a hygienické programy krok za krokem Praha

Pro dokonalou desinfekci zdravotnických zařízení s širokým spektrem odborného zaměření využijte speciálně sestavené desinfekční a hygienické programy od firmy AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy.


Dezinfekční a hygienické kompletní programy pro ordinace, laboratoře, lůžková oddělení, porodní sály....

Dezinfekční a hygienické kompletní programy pro ordinace, laboratoře, lůžková oddělení, porodní sály....

Společnost AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy nabízí kompletní dezinfekční a hygienické programy speciálně sestavené a připravené pro ordinace, laboratoře, lůžková oddělení nebo porodní sály.


Hygienické a dezinfekční prostředky pro plochy a povrchy – účinné posypy, spreje či roztoky

Hygienické a dezinfekční prostředky pro plochy a povrchy – účinné posypy, spreje či roztoky

Kompletní nabídku kvalitních hygienických a desinfekčních prostředků pro plochy a povrchy naleznete v eshopu společnosti AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy.


Hygienické a dezinfekční prostředky pro pokožku a sliznici – čištění a ošetření ran

Hygienické a dezinfekční prostředky pro pokožku a sliznici – čištění a ošetření ran

Širokou nabídku hygienických a dezinfekčních prostředků pro šetrné ošetření pokožky a sliznic nabízí eshop společnosti AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy.


Hygienické a dezinfekční prostředky určené pro speciální stomatologie

Hygienické a dezinfekční prostředky určené pro speciální stomatologie

Provozujete zubní praxi? Pak jistě oceníte bohatou nabídku kvalitních hygienických a dezinfekčních prostředků určených pro speciální stomatologie od společnosti AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy.


Nové www stránky společnosti stránek - AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič - dezinfekční prostředky

Nové www stránky společnosti stránek - AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič - dezinfekční prostředky

Společnost AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič se sídlem v Praze oznamuje stávajícím i budoucím zákazníkům spuštění nových a přehledných www stránek s širokou nabídkou desinfekčních prostředků.


OCTENISEPT - antiseptikum na sliznici pokožku  - nenarušuje hojení uměle vyvolaných ran, není karcinogenní!

OCTENISEPT - antiseptikum na sliznici pokožku - nenarušuje hojení uměle vyvolaných ran, není karcinogenní!

OCTENISEPT - použití - v gynekologii, urologii, proktologii, dermatolofii, v infekčních odděleních, odd. intenzivní péče, venerologii, geriatrii, porodnictví apod.


Dezinfekce nástrojů, instrumentů, eshop -  přípravky pro chirurgické a stomatologické nástroje

Dezinfekce nástrojů, instrumentů, eshop - přípravky pro chirurgické a stomatologické nástroje

Představujeme GIGASEPT INSTRU AF – dezinfekce a čištění chirurgických nástrojů, anesteziologického příslušenství, rigidních endoskipů aj. v jednom procesu.


Dezinfekční, čistící, mycí a hygienické produkty pro zdravotnictví Praha -  vše na jednom místě!

Dezinfekční, čistící, mycí a hygienické produkty pro zdravotnictví Praha - vše na jednom místě!

Prodej dezinfekcí, hygienických, čistících a mycích prostředků nejen pro zdravotnictví najdete v e-shopu společnosti Agens Praha.


Čistící, desinfekční a mycí prostředky Praha

Čistící, desinfekční a mycí prostředky Praha

Žít v čistém prostředí je velmi důležité. Jestliže potřebujete něco vyčistit anebo vydesinfikovat, spolehněte se na firmu AGENS.


Dezinfekce - STOMATOLOGIE

Dezinfekce - STOMATOLOGIE

ROTASEPT ASPIRMATIC ASPIRMATIC Cleaner PERFORM (o t i s k y !) OCTENISEPT OCTENIDOL ESEMDENT zubní pasty, kartáčky, dentální nitě aj. GIGASEPT Instru AF – na nástroje MIKROZID (též ubrousky), TERRALIN – plochy, povrchy DESDERMAN, SENSIVA – ruce, pokožka viz INFO v samostatných sekcích dle účelu a oblasti použití. ROTASEPT - (dříve GROTANAT) - dezinfekce a čištění rotujících nástrojů (vrtáků, fréz, diamant. brusek), též v ultrazvuku. Virucidní (vč. HBV, HIV), baktericidní (vč. TBC). ASPIRMATIC - k hygienickému ošetření odsávacích zařízení, odlučovačů amalgamu, biolog.odbouratelný, rozpouští hleny, čistí, dezinfikuje i dezodoruje. Ekonom. Provoz a životnost systemů (dlouhodobě odzkoušeno v praxi KAVO, Ritter, Sirona systemy aj.). Doporučené použití denně 2%/30min. PŘÍSLUŠENSTVÍ: Aspirmatic SYSTÉM – viz foto ASPIRMATIC CLEANER - k čištění odsávacích zařízení (viz jako Aspirmatic – doporučeno aplikovat 1-2x týdne (5% roztok nechat působit 1-2 h.) Ústní dutina: - OCTENISEPT–extrakce,kyretáže, výplachy kořen.kanálků, dutiny ústní, podporuje hojení. - ESEMDENT - velmi účinná hygiena ústní dutiny v ordinaci i pro osobní potřebu, redukuje podráždění a produkci slin, bez alkoholu, bez cukru! Vhodný tak pro děti, diabetiky apod. - OCTENIDOL – antiseptická substance k regeneraci ústní flory při zánětech a pro důkladnou hygienu dutiny ústní i krku! Vynikající tolerance sliznicemi. Vhodné pro gravidní a kojící ženy. - WHITE ústní voda antiplaková/antibakteriální. Praktické balení á 300 ml s dávk.uzávěrem. - Zubní pasty AVAILIS: typy: mikrogranule, / s bělícími účinky / proti paradentoze - Dentální nitě Příslušenství: - Dezinfekční vany (3, 5, 10, 30 litrů), - Steribox – Bur box (na dezinfekci vrtáčků), - Dávkovače pákové SM2 nástěnné (3 nastavitelné dávky), - Rozprašovače, dávkovací pumpy, dávkovací uzávěry aj. - Rukavice jednorázové – různé typy - Ústenky, čepce, návleky, baretky aj.


Dezinfekce - mytí rukou, pokožky

Dezinfekce - mytí rukou, pokožky

- DESDERMAN N - SENSIVA - PRIMASEPT Med - KODAN, OCTENISAN, ESEMTAN… DESDERMAN N - hygienická a chirurgická dezinfekce rukou. Profil: bezkonkurenčí spektrum účinků! baktericidní gramplus/gramminus vč. TBC, fungicidní vč. kvasinek, virucidní - lipofilní i hydrofilní viry: Polioviry, Rotaviry, Adenoviry,Vaccinia viry, Herpes Simplex, HAV,HBV,HCV, Norwalk vir, Coronaviry, Helicobakter pylori, EHEC, M R S A .Účinné látky: etanol 96%, 2-bifenylol Použití: - hygienická dezinfekce rukou - 3 ml/30 sec. - chirurgická dezinfekce rukou - 2 x 8 ml/3 min. Klinicky prokázán je rovněž inaktivační účinek DESDERMAN N na polioviry a kožní mikroskopické houby na lidských rukách. Balení: lahvičky 150 ml, 500 ml lahvičky , 1000 ml lahve, 5 l kanystr. Pro splění podmínky obecně doporučované obměny přípravku je v nabídce další přípravek firmy S&M - SENSIVA (velikosti balení jako Desderman N) SENSIVA – hygienická a chirurgická dezinfekce rukou ZAJIŠTĚN DLOUHODOBÝ ÚČINEK při chirurgické dezinfekci rukou – alternace k přípravku DESDERMAN N. DOBŘE SNÁŠENLIVÝ S POKOŽKOU Na pokožku působí blahodárně a zajišťuje její vláčnost a hebkost, nevysušuje ji. Cenová výhodnost, příjemná vůně. RYCHLÝ A ŠIROKÝ ÚČINEK proti grampozitivním a gramnegativním bakteriím, TBC, mikroskopickým houbám, virům, např. HBV, HIV, VACCINIA PRIMASEPT Med – hygienické mytí a dezinfekce rukou - přednost - myje a dezinfikuje současně - velmi dobrá snášenlivost s pokožkou Účinnost- baktericidní - fungicidní - virucidní - tuberkulocidní vůči bakteriím, TBC, kožním mikroskopickým houbám (1min.), virům – HBV (2min), HIV (1min), PAPOVA virům (30sec.) Dávkování a způsob použití: Hygienické mytí rukou a pokožky: Cca 3 ml přípravku PRIMASEP MED vtíráme rovnoměrně během 1 minuty do navlhčených rukou, další 1 minutu ruce omýváme a pak opláchneme vodou. Při kontaminaci TBC je třeba provést dezinfekci rukou dvakrát. Dodavatelské balení: Lahvičky o obsahu 500 ml, 1000 ml, kanystry o obsahu 5 litrů. Balení Cena bez DPH 500 ml 167,- Kč 1000 ml 317,- Kč 5 l (kanystr) 1471,- Kč RECENZE: Odborná literatura: MEDICAL MARKETING pro nemocniční hygienu - citace: "Praktické zkušenosti s některými dez. přípravky na ruce a pokožku" - MUDr. J. Bartoš: "Přípravek lze hodnotit z hlediska příjemného používání jako nejlepší. Z hlediska mikrobiální účinnosti jej nelze s ostatními podobnými přípravky porovnávat, protože nemá adekvátní konkurenci. Srovnáme-li jej s mycími přípravky, pak by ostatní bylo nutné zařadit o třídu níže. Při srovnání s dezinfekčními prostředky je nutné brát v úvahu široké spektrum jeho účinnosti." KODAN TINKTUR FORTE - dtto, též ve formě ubrousků v dóze, vhodné k otírání koncovek. optimální hygien.dezinfekce pro terenní praxi, pohotovostní ambulance, záchrannou službu aj. OCTENISAN Waschlotion – antimikrobiální mycí emulze, antiseptické mytí a dekontaminace těla při MRSA, k profylaxi sekundárních infekcí – vynikající snášenlivost s pokožkou/sliznicí! ESEMTAN řada: - BALSAM - krémová substance s avokádovým olejem (vitamín A, D, E, B) k ošetření pokožky - KOUPELOVÝ OLEJ - s 95 % přírodních rostlinných olejů pro zvláště citlivou pokožku - AKTIV GEL - k prokrvení pokožky a svalové tkáně s bylinnými látkami, zklidňující chladivý efekt, uvolňuje svalové napětí, rychlá absorpce před kůži, podporuje prevenci proleženin! - WASCHLOTION k mytí a ošetření zvlášť citlivé pokožky s Alantoinem, pH 5, 5. potencuje antimikrobiální efekt. Vhodné pro všechny typy pokožky vč. novorozenecká až seniorské, mytí před operačními zákroky, dlouhodobě ležící pacienti, inkontinence, pruritus-svědění, vyrážka.


Dezinfekce, aplikační pomůcky,dávkovače, příslušenství

Dezinfekce, aplikační pomůcky,dávkovače, příslušenství

Společnost Agens nabízí: aplikační pomůcky dávkovače vany pro dezinfekční roztoky Držáky na zeď: plastové i nerezové nemocniční, držáky na postele universální pákové dávkovač ( nastavitelné dávkování ) PROGRAM PRO: dezinfekční prostředky pro celé spektrum zdravotnické praxe STOMATOLOGIE, zubní laboratoře, kliniky ústavy sociální péče hygienický program pro piercing , tetovací, nehtová aj. studia, kadeřnictví apod. dezinfekční prostředky pro osobní potřebu uživatelů Další příslušenství: Dezinfekční vany (3, 5, 10, 30 litrů - též s výpustnými kohoutem), Steribox – Bur box (na dezinfekci vrtáčků), Dávkovače pákové SM2 nástěnné (3 nastavitelné dávky), Rozprašovače, dávkovací pumpy, dávkovací uzávěry, odměrky aj. Rukavice jednorázové – různé typy Ústenky, čepce, návleky, baretky aj. Vonný program: programovatelné dávkovače vůní (Bobson..) dávkovače na světelný senzor (Kleen Air..) osvěžovače vzduchu, náplně různých vůní automatické dávkování v libovolném intervalu decentní a příjemnou prostorovou vůni vysoce pozitivní a okamžitou reakci klientely dlouhodobou výdrž vůně delší úspornou aplikaci a ekonomičnost. Více info naleznete zde:


Dezinfekce ruce, pokožka, sliznice

Dezinfekce ruce, pokožka, sliznice

Ruce, pokožka: - SENSIVA, DESDERMAN, (DESMANOL) – alkoholová hygienická i chirurgická dezinfekce rukou - rychlý účinek. Bezkonkurenční spektrum účinků, zvláště u Desdermanu klinicky prokázán i inaktivační účinek na polio viry a kožní mikroskopické houby na rukách. MRSA. - KODAN TINKTUR FORTE - dtto, též ve formě ubrousků v dóze, vhodné k otírání koncovek. Optimální hygien.dezinfekce pro terenní praxi, pohotovostní ambulance, záchrannou službu aj. - PRIMASEPT M - tekuté dezinfekční mýdlo (hygiena/dezinfekce zároveň). Velmi vhodné pro místa prvního kontaktu (ambulance, odběry krve, potravinářské a kuchyňské provozy apod.). - OCTENISEPT – účinnost na mikroorganizmy aniž zasahuje tkáňové buňky. Podporuje hojení ran.Ve stomatologii na extrakce, kyretáže, výplachy kořenových kanálků, výplachy dutiny ústní - OCTENIDERM – špičková dezinfekce pokožky s výrazným remanentním účinkem – až 6 hod. - OCTENISAN Waschlotion – antimikrobiální mycí emulze, antiseptické mytí a dekontaminace těla při MRSA, k profylaxi sekundárních infekcí – vynikající snášenlivost s pokožkou/sliznicí! - WASCHLOTION k mytí a ošetření zvlášť citlivé pokožky s Alantoinem, pH 5, 5. potencuje antimikrobiální efekt. Vhodné pro všechny typy pokožky vč. novorozenecká až seniorské, mytí před operačními zákroky, dlouhodobě ležící pacienti, inkontinence, pruritus-svědění, vyrážka,.. ESEMTAN řada: - BALSAM - krémová substance s avokádovým olejem (vitamín A, D, E, B) k ošetření pokožky - KOUPELOVÝ OLEJ - s 95 % přírodních rostlinných olejů pro zvláště citlivou pokožku - AKTIV GEL - k prokrvení pokožky a svalové tkáně s bylinnými látkami, zklidňující chladivý efekt, uvolňuje svalové napětí, rychlá absorpce před kůži, podporuje prevenci proleženin! Sliznice: - OCTENISEPT - vysoce účinné antiseptikum - gynekologie, plastická chirurgii, porodnictví, popáleniny,OIP, geriatrie, venerologie, urologie, stomatologie (výplachy kořen.kanálků, choboty, Herpes Simplex, podporuje hojení ran), lze ředit, nezapáchá, sliznicí ani ranami se nevstřebává! Příslušenství: - Dezinfekční vany (3, 5, 10, 30 litrů), - Dávkovače pákové SM2 (3 nastavitelné dávky), - Rozprašovače, dávkovací pumpy, dávkovací uzávěry aj. - Rukavice jednorázové – různé typy - Ústenky, čepce, návleky, baretky aj. Vonný program: - programovatelné dávkovače vůní (Bobson..) - dávkovače na světelný senzor (Kleen Air..) - osvěžovače vzduchu, náplně různých vůní umožňuje - automatické dávkování v libovolném intervalu - decentní a příjemnou prostorovou vůni - vysoce pozitivní a okamžitou reakci klientely - dlouhodobou výdrž vůně - delší úspornou aplikaci a ekonomičnost


Dezinfekce a čištění ploch a povrchů

Dezinfekce a čištění ploch a povrchů

- MIKROZID liquid – rychlá alkoholová dezinfekce ploch a inventáře postřikem bez aldehydu (přístroje, stolky aj.). Optimální aplikační formy pro stacionář i terén – je v roztoku i ve formě napuštěných ubrousků v dozách i náhradních sáčcích á 150 ks. Decentní vůně a rychlý účinek. - MIKROZID SENSITIVE – dtto, ale bez alkoholu – i na akrylátové sklo a podobné materiály. Taktéž jako kapalina i ve formě ubrousků. Oba přípravky Mikrozid i ve velikosti JUMBO. - TERRALIN Protect – bezaldehydová dezinfekce a čištění všech druhů materiálů materiálů otěrem. Vhodné pro zátěžové a kritické provozy (JIP, neontologická odd., inkubátory apod.) - ANTIFECT EXTRA – dezinfekční a čistící koncentrát na bázi aldehydů – nízné pracovní koncentrace, pro všechny povrchy, sporicidní účinnost.Vhodný pro citlivé provozy (farmaceut., kosmetická výroba), ve zdravotnictví i zátěžové (dezinfekce i čištění močových lahví apod.). - PERFORM špičková dezinfekce ploch a předmětů na bázi aktivního O2 (sporicidní účinnost) ale i k dezinfekce a čištění protetických a dentálních otiskovacích hmot, lžic, povrchů apod. - SM LABOR - k rychlému čištění povrchů, přístrojů a nástrojů z plastických hmot, kovu, skla,porcelánu, gumy v čistící lázni (i v ultrazvuku) či otěrem. Vynikající materiálová snášenlivost. Příslušenství: - Dezinfekční vany (3, 5, 10, 30 litrů), - Dávkovače pákové (3 nastavitelné dávky), - Rozprašovače, dávkovací pumpy, dávkovací uzávěry aj. - Rukavice jednorázové – různé typy - Ústenky, čepce, návleky, baretky aj. Vonný program: - programovatelné dávkovače vůní (Bobson..) - dávkovače na světelný senzor (Kleen Air..) - osvěžovače vzduchu, náplně různých vůní umožňuje - automatické dávkování v libovolném intervalu - decentní a příjemnou prostorovou vůni - vysoce pozitivní a okamžitou reakci klientely - dlouhodobou výdrž vůně - delší úspornou aplikaci a ekonomičnost