AGENS - Ing. Josef Dědič


Ledvinova 4, Praha 4 149 00
Společnost AGENS - Ing. Josef Dědič se zabývá prodejem dezinfekčních, čistících a mycích prostředků pro domácnost, zdravotnictví, sociální služby, manikůru, pedikůru, kadeřnictví, sauny, solaria.

Další produkty a služby
  • deratizace prostor, dezinfekce prostor, desinsekce prostor, hubení potkanů, hubení myší, hubení hmyzu, odstranění plísní, desinfekce bytů po zemřelých, desinfekce bytů při předání
  • kosmetické přípravky, pleťové krémy, sprchové gely, mýdla a šampony, laky na vlasy, výrobky dentální hygieny
  • chrániče sluchu, ochranné brýle, ochranné oděvy, přilby a helmy, ochranné masky, pracovní rukavice
  • vybavení kadeřnických salonů, kadeřnická křesla, kadeřnické mycí boxy, automatické průmyslové pračky, žehlicí lisy a mandly
  • prodej průmyslových chemikálií, bazénová chemie, čisticí chemické přípravky, chemická rozpouštědla

Nabízíme mezinárodní hotovostní převody prostřednictvím globální sítě Western Union do více než 200 zemí světa. Zajišťujeme také předprodej vstupenek.

Související články
Široký sortiment rukavic pro individuální potřeby

Biogen Praha, s.r.o.

Široký sortiment rukavic pro individuální potřeby

Široká nabídka cenově výhodných balení rukavic v mnoha variantách a velikostech pro zdravotnictví, farmacii, potravinářství nebo průmyslovou výrobu nově na eshopu společnosti BIOGEN PRAHA s.r.o. Jednotlivé varianty nabízených rukavic jsou speciálně vyrobeny pro pokrytí individuálních potřeb jednotlivých profesí. V nabídce jsou rukavice ultratenké s reálným hmatovým vjemem i silné a odolné pro náročné prostředí, rukavice latexové nebo rukavice pro alergiky.


Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní prostředí vyžaduje nejen prostředky, díky kterým budete moct plnit pracovní úkoly, ale také oděvy, obuv a ochranné pomůcky, díky kterým se budete cítit pohodlně a bezpečně. Vyberte si proto kvalitu, která je známá ve světě a poskytuje široký sortiment produktů jako společnost Industrial Starter Czech s.r.o.


Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Toyota Tsusho Europe SA Czech Republic Branch

Zpracování kovů nebo elektronické komponenty – to je Toyota Tsusho Europe

Ačkoliv je mezinárodní společnost Toyota Tsusho Europe S.A. známá z oblasti automobilového průmyslu, není to zdaleka jediný obor, kterému se věnuje. Své podnikání zacílila i do dalších oblastí a poskytuje mnoho služeb v nejrůznějších oborech a divize má také na čtyřech místech v České republice. Provádíme zpracování kovů, dodáváme produkty a elektronické komponenty nutné pro výrobu, plasty, chemikálie, zajistíme prodej a vývoz zboží i kontrolu kvality.


Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků

OSAPO, s.r.o.

Výroba a prodej ochranných pracovních prostředků

Pracovní oděvy, obuv a další pomůcky jsou nedílnou součástí veškerých pracovních úkonů. Takové oděvy a pomůcky poskytují určité pohodlí, komfort, šetření oblečení, které máte na běžné nebo sváteční nošení, ale i bezpečnost. A právě o tento komfort se stará společnost OSAPO, s.r.o. s působením v Libereckém kraji.


Další produkty a služby
Speciálně sestavené dezinfekční a hygienické programy krok za krokem Praha

Speciálně sestavené dezinfekční a hygienické programy krok za krokem Praha

Pro dokonalou desinfekci zdravotnických zařízení s širokým spektrem odborného zaměření využijte speciálně sestavené desinfekční a hygienické programy od firmy AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy.


Dezinfekční a hygienické kompletní programy pro ordinace, laboratoře, lůžková oddělení, porodní sály....

Dezinfekční a hygienické kompletní programy pro ordinace, laboratoře, lůžková oddělení, porodní sály....

Společnost AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy nabízí kompletní dezinfekční a hygienické programy speciálně sestavené a připravené pro ordinace, laboratoře, lůžková oddělení nebo porodní sály.


Hygienické a dezinfekční prostředky pro plochy a povrchy – účinné posypy, spreje či roztoky

Hygienické a dezinfekční prostředky pro plochy a povrchy – účinné posypy, spreje či roztoky

Kompletní nabídku kvalitních hygienických a desinfekčních prostředků pro plochy a povrchy naleznete v eshopu společnosti AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy.


Hygienické a dezinfekční prostředky pro pokožku a sliznici – čištění a ošetření ran

Hygienické a dezinfekční prostředky pro pokožku a sliznici – čištění a ošetření ran

Širokou nabídku hygienických a dezinfekčních prostředků pro šetrné ošetření pokožky a sliznic nabízí eshop společnosti AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy.


Hygienické a dezinfekční prostředky určené pro speciální stomatologie

Hygienické a dezinfekční prostředky určené pro speciální stomatologie

Provozujete zubní praxi? Pak jistě oceníte bohatou nabídku kvalitních hygienických a dezinfekčních prostředků určených pro speciální stomatologie od společnosti AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič z Prahy.


Nové www stránky společnosti stránek - AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič - dezinfekční prostředky

Nové www stránky společnosti stránek - AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič - dezinfekční prostředky

Společnost AGENS J.D. - Ing. Josef Dědič se sídlem v Praze oznamuje stávajícím i budoucím zákazníkům spuštění nových a přehledných www stránek s širokou nabídkou desinfekčních prostředků.


OCTENISEPT - antiseptikum na sliznici pokožku  - nenarušuje hojení uměle vyvolaných ran, není karcinogenní!

OCTENISEPT - antiseptikum na sliznici pokožku - nenarušuje hojení uměle vyvolaných ran, není karcinogenní!

OCTENISEPT - použití - v gynekologii, urologii, proktologii, dermatolofii, v infekčních odděleních, odd. intenzivní péče, venerologii, geriatrii, porodnictví apod.


Dezinfekce nástrojů, instrumentů, eshop -  přípravky pro chirurgické a stomatologické nástroje

Dezinfekce nástrojů, instrumentů, eshop - přípravky pro chirurgické a stomatologické nástroje

Představujeme GIGASEPT INSTRU AF – dezinfekce a čištění chirurgických nástrojů, anesteziologického příslušenství, rigidních endoskipů aj. v jednom procesu.


Dezinfekční, čistící, mycí a hygienické produkty pro zdravotnictví Praha -  vše na jednom místě!

Dezinfekční, čistící, mycí a hygienické produkty pro zdravotnictví Praha - vše na jednom místě!

Prodej dezinfekcí, hygienických, čistících a mycích prostředků nejen pro zdravotnictví najdete v e-shopu společnosti Agens Praha.


Čistící, desinfekční a mycí prostředky Praha

Čistící, desinfekční a mycí prostředky Praha

Žít v čistém prostředí je velmi důležité. Jestliže potřebujete něco vyčistit anebo vydesinfikovat, spolehněte se na firmu AGENS.


Dezinfekce - STOMATOLOGIE

Dezinfekce - STOMATOLOGIE

ROTASEPT ASPIRMATIC ASPIRMATIC Cleaner PERFORM (o t i s k y !) OCTENISEPT OCTENIDOL ESEMDENT zubní pasty, kartáčky, dentální nitě aj. GIGASEPT Instru AF – na nástroje MIKROZID (též ubrousky), TERRALIN – plochy, povrchy DESDERMAN, SENSIVA – ruce, pokožka viz INFO v samostatných sekcích dle účelu a oblasti použití. ROTASEPT - (dříve GROTANAT) - dezinfekce a čištění rotujících nástrojů (vrtáků, fréz, diamant. brusek), též v ultrazvuku. Virucidní (vč. HBV, HIV), baktericidní (vč. TBC). ASPIRMATIC - k hygienickému ošetření odsávacích zařízení, odlučovačů amalgamu, biolog.odbouratelný, rozpouští hleny, čistí, dezinfikuje i dezodoruje. Ekonom. Provoz a životnost systemů (dlouhodobě odzkoušeno v praxi KAVO, Ritter, Sirona systemy aj.). Doporučené použití denně 2%/30min. PŘÍSLUŠENSTVÍ: Aspirmatic SYSTÉM – viz foto ASPIRMATIC CLEANER - k čištění odsávacích zařízení (viz jako Aspirmatic – doporučeno aplikovat 1-2x týdne (5% roztok nechat působit 1-2 h.) Ústní dutina: - OCTENISEPT–extrakce,kyretáže, výplachy kořen.kanálků, dutiny ústní, podporuje hojení. - ESEMDENT - velmi účinná hygiena ústní dutiny v ordinaci i pro osobní potřebu, redukuje podráždění a produkci slin, bez alkoholu, bez cukru! Vhodný tak pro děti, diabetiky apod. - OCTENIDOL – antiseptická substance k regeneraci ústní flory při zánětech a pro důkladnou hygienu dutiny ústní i krku! Vynikající tolerance sliznicemi. Vhodné pro gravidní a kojící ženy. - WHITE ústní voda antiplaková/antibakteriální. Praktické balení á 300 ml s dávk.uzávěrem. - Zubní pasty AVAILIS: typy: mikrogranule, / s bělícími účinky / proti paradentoze - Dentální nitě Příslušenství: - Dezinfekční vany (3, 5, 10, 30 litrů), - Steribox – Bur box (na dezinfekci vrtáčků), - Dávkovače pákové SM2 nástěnné (3 nastavitelné dávky), - Rozprašovače, dávkovací pumpy, dávkovací uzávěry aj. - Rukavice jednorázové – různé typy - Ústenky, čepce, návleky, baretky aj.


Dezinfekce - mytí rukou, pokožky

Dezinfekce - mytí rukou, pokožky

- DESDERMAN N - SENSIVA - PRIMASEPT Med - KODAN, OCTENISAN, ESEMTAN… DESDERMAN N - hygienická a chirurgická dezinfekce rukou. Profil: bezkonkurenčí spektrum účinků! baktericidní gramplus/gramminus vč. TBC, fungicidní vč. kvasinek, virucidní - lipofilní i hydrofilní viry: Polioviry, Rotaviry, Adenoviry,Vaccinia viry, Herpes Simplex, HAV,HBV,HCV, Norwalk vir, Coronaviry, Helicobakter pylori, EHEC, M R S A .Účinné látky: etanol 96%, 2-bifenylol Použití: - hygienická dezinfekce rukou - 3 ml/30 sec. - chirurgická dezinfekce rukou - 2 x 8 ml/3 min. Klinicky prokázán je rovněž inaktivační účinek DESDERMAN N na polioviry a kožní mikroskopické houby na lidských rukách. Balení: lahvičky 150 ml, 500 ml lahvičky , 1000 ml lahve, 5 l kanystr. Pro splění podmínky obecně doporučované obměny přípravku je v nabídce další přípravek firmy S&M - SENSIVA (velikosti balení jako Desderman N) SENSIVA – hygienická a chirurgická dezinfekce rukou ZAJIŠTĚN DLOUHODOBÝ ÚČINEK při chirurgické dezinfekci rukou – alternace k přípravku DESDERMAN N. DOBŘE SNÁŠENLIVÝ S POKOŽKOU Na pokožku působí blahodárně a zajišťuje její vláčnost a hebkost, nevysušuje ji. Cenová výhodnost, příjemná vůně. RYCHLÝ A ŠIROKÝ ÚČINEK proti grampozitivním a gramnegativním bakteriím, TBC, mikroskopickým houbám, virům, např. HBV, HIV, VACCINIA PRIMASEPT Med – hygienické mytí a dezinfekce rukou - přednost - myje a dezinfikuje současně - velmi dobrá snášenlivost s pokožkou Účinnost- baktericidní - fungicidní - virucidní - tuberkulocidní vůči bakteriím, TBC, kožním mikroskopickým houbám (1min.), virům – HBV (2min), HIV (1min), PAPOVA virům (30sec.) Dávkování a způsob použití: Hygienické mytí rukou a pokožky: Cca 3 ml přípravku PRIMASEP MED vtíráme rovnoměrně během 1 minuty do navlhčených rukou, další 1 minutu ruce omýváme a pak opláchneme vodou. Při kontaminaci TBC je třeba provést dezinfekci rukou dvakrát. Dodavatelské balení: Lahvičky o obsahu 500 ml, 1000 ml, kanystry o obsahu 5 litrů. Balení Cena bez DPH 500 ml 167,- Kč 1000 ml 317,- Kč 5 l (kanystr) 1471,- Kč RECENZE: Odborná literatura: MEDICAL MARKETING pro nemocniční hygienu - citace: "Praktické zkušenosti s některými dez. přípravky na ruce a pokožku" - MUDr. J. Bartoš: "Přípravek lze hodnotit z hlediska příjemného používání jako nejlepší. Z hlediska mikrobiální účinnosti jej nelze s ostatními podobnými přípravky porovnávat, protože nemá adekvátní konkurenci. Srovnáme-li jej s mycími přípravky, pak by ostatní bylo nutné zařadit o třídu níže. Při srovnání s dezinfekčními prostředky je nutné brát v úvahu široké spektrum jeho účinnosti." KODAN TINKTUR FORTE - dtto, též ve formě ubrousků v dóze, vhodné k otírání koncovek. optimální hygien.dezinfekce pro terenní praxi, pohotovostní ambulance, záchrannou službu aj. OCTENISAN Waschlotion – antimikrobiální mycí emulze, antiseptické mytí a dekontaminace těla při MRSA, k profylaxi sekundárních infekcí – vynikající snášenlivost s pokožkou/sliznicí! ESEMTAN řada: - BALSAM - krémová substance s avokádovým olejem (vitamín A, D, E, B) k ošetření pokožky - KOUPELOVÝ OLEJ - s 95 % přírodních rostlinných olejů pro zvláště citlivou pokožku - AKTIV GEL - k prokrvení pokožky a svalové tkáně s bylinnými látkami, zklidňující chladivý efekt, uvolňuje svalové napětí, rychlá absorpce před kůži, podporuje prevenci proleženin! - WASCHLOTION k mytí a ošetření zvlášť citlivé pokožky s Alantoinem, pH 5, 5. potencuje antimikrobiální efekt. Vhodné pro všechny typy pokožky vč. novorozenecká až seniorské, mytí před operačními zákroky, dlouhodobě ležící pacienti, inkontinence, pruritus-svědění, vyrážka.


Dezinfekce, aplikační pomůcky,dávkovače, příslušenství

Dezinfekce, aplikační pomůcky,dávkovače, příslušenství

Společnost Agens nabízí: aplikační pomůcky dávkovače vany pro dezinfekční roztoky Držáky na zeď: plastové i nerezové nemocniční, držáky na postele universální pákové dávkovač ( nastavitelné dávkování ) PROGRAM PRO: dezinfekční prostředky pro celé spektrum zdravotnické praxe STOMATOLOGIE, zubní laboratoře, kliniky ústavy sociální péče hygienický program pro piercing , tetovací, nehtová aj. studia, kadeřnictví apod. dezinfekční prostředky pro osobní potřebu uživatelů Další příslušenství: Dezinfekční vany (3, 5, 10, 30 litrů - též s výpustnými kohoutem), Steribox – Bur box (na dezinfekci vrtáčků), Dávkovače pákové SM2 nástěnné (3 nastavitelné dávky), Rozprašovače, dávkovací pumpy, dávkovací uzávěry, odměrky aj. Rukavice jednorázové – různé typy Ústenky, čepce, návleky, baretky aj. Vonný program: programovatelné dávkovače vůní (Bobson..) dávkovače na světelný senzor (Kleen Air..) osvěžovače vzduchu, náplně různých vůní automatické dávkování v libovolném intervalu decentní a příjemnou prostorovou vůni vysoce pozitivní a okamžitou reakci klientely dlouhodobou výdrž vůně delší úspornou aplikaci a ekonomičnost. Více info naleznete zde:


Dezinfekce ruce, pokožka, sliznice

Dezinfekce ruce, pokožka, sliznice

Ruce, pokožka: - SENSIVA, DESDERMAN, (DESMANOL) – alkoholová hygienická i chirurgická dezinfekce rukou - rychlý účinek. Bezkonkurenční spektrum účinků, zvláště u Desdermanu klinicky prokázán i inaktivační účinek na polio viry a kožní mikroskopické houby na rukách. MRSA. - KODAN TINKTUR FORTE - dtto, též ve formě ubrousků v dóze, vhodné k otírání koncovek. Optimální hygien.dezinfekce pro terenní praxi, pohotovostní ambulance, záchrannou službu aj. - PRIMASEPT M - tekuté dezinfekční mýdlo (hygiena/dezinfekce zároveň). Velmi vhodné pro místa prvního kontaktu (ambulance, odběry krve, potravinářské a kuchyňské provozy apod.). - OCTENISEPT – účinnost na mikroorganizmy aniž zasahuje tkáňové buňky. Podporuje hojení ran.Ve stomatologii na extrakce, kyretáže, výplachy kořenových kanálků, výplachy dutiny ústní - OCTENIDERM – špičková dezinfekce pokožky s výrazným remanentním účinkem – až 6 hod. - OCTENISAN Waschlotion – antimikrobiální mycí emulze, antiseptické mytí a dekontaminace těla při MRSA, k profylaxi sekundárních infekcí – vynikající snášenlivost s pokožkou/sliznicí! - WASCHLOTION k mytí a ošetření zvlášť citlivé pokožky s Alantoinem, pH 5, 5. potencuje antimikrobiální efekt. Vhodné pro všechny typy pokožky vč. novorozenecká až seniorské, mytí před operačními zákroky, dlouhodobě ležící pacienti, inkontinence, pruritus-svědění, vyrážka,.. ESEMTAN řada: - BALSAM - krémová substance s avokádovým olejem (vitamín A, D, E, B) k ošetření pokožky - KOUPELOVÝ OLEJ - s 95 % přírodních rostlinných olejů pro zvláště citlivou pokožku - AKTIV GEL - k prokrvení pokožky a svalové tkáně s bylinnými látkami, zklidňující chladivý efekt, uvolňuje svalové napětí, rychlá absorpce před kůži, podporuje prevenci proleženin! Sliznice: - OCTENISEPT - vysoce účinné antiseptikum - gynekologie, plastická chirurgii, porodnictví, popáleniny,OIP, geriatrie, venerologie, urologie, stomatologie (výplachy kořen.kanálků, choboty, Herpes Simplex, podporuje hojení ran), lze ředit, nezapáchá, sliznicí ani ranami se nevstřebává! Příslušenství: - Dezinfekční vany (3, 5, 10, 30 litrů), - Dávkovače pákové SM2 (3 nastavitelné dávky), - Rozprašovače, dávkovací pumpy, dávkovací uzávěry aj. - Rukavice jednorázové – různé typy - Ústenky, čepce, návleky, baretky aj. Vonný program: - programovatelné dávkovače vůní (Bobson..) - dávkovače na světelný senzor (Kleen Air..) - osvěžovače vzduchu, náplně různých vůní umožňuje - automatické dávkování v libovolném intervalu - decentní a příjemnou prostorovou vůni - vysoce pozitivní a okamžitou reakci klientely - dlouhodobou výdrž vůně - delší úspornou aplikaci a ekonomičnost


Dezinfekce a čištění ploch a povrchů

Dezinfekce a čištění ploch a povrchů

- MIKROZID liquid – rychlá alkoholová dezinfekce ploch a inventáře postřikem bez aldehydu (přístroje, stolky aj.). Optimální aplikační formy pro stacionář i terén – je v roztoku i ve formě napuštěných ubrousků v dozách i náhradních sáčcích á 150 ks. Decentní vůně a rychlý účinek. - MIKROZID SENSITIVE – dtto, ale bez alkoholu – i na akrylátové sklo a podobné materiály. Taktéž jako kapalina i ve formě ubrousků. Oba přípravky Mikrozid i ve velikosti JUMBO. - TERRALIN Protect – bezaldehydová dezinfekce a čištění všech druhů materiálů materiálů otěrem. Vhodné pro zátěžové a kritické provozy (JIP, neontologická odd., inkubátory apod.) - ANTIFECT EXTRA – dezinfekční a čistící koncentrát na bázi aldehydů – nízné pracovní koncentrace, pro všechny povrchy, sporicidní účinnost.Vhodný pro citlivé provozy (farmaceut., kosmetická výroba), ve zdravotnictví i zátěžové (dezinfekce i čištění močových lahví apod.). - PERFORM špičková dezinfekce ploch a předmětů na bázi aktivního O2 (sporicidní účinnost) ale i k dezinfekce a čištění protetických a dentálních otiskovacích hmot, lžic, povrchů apod. - SM LABOR - k rychlému čištění povrchů, přístrojů a nástrojů z plastických hmot, kovu, skla,porcelánu, gumy v čistící lázni (i v ultrazvuku) či otěrem. Vynikající materiálová snášenlivost. Příslušenství: - Dezinfekční vany (3, 5, 10, 30 litrů), - Dávkovače pákové (3 nastavitelné dávky), - Rozprašovače, dávkovací pumpy, dávkovací uzávěry aj. - Rukavice jednorázové – různé typy - Ústenky, čepce, návleky, baretky aj. Vonný program: - programovatelné dávkovače vůní (Bobson..) - dávkovače na světelný senzor (Kleen Air..) - osvěžovače vzduchu, náplně různých vůní umožňuje - automatické dávkování v libovolném intervalu - decentní a příjemnou prostorovou vůni - vysoce pozitivní a okamžitou reakci klientely - dlouhodobou výdrž vůně - delší úspornou aplikaci a ekonomičnost