FANY Cars, spol.s r.o.


Husova 628, Příbram 261 01
Odtahová služba:
-nonstop do 6t + tažné brýle 12 tun celkové hmotnosti
-hydraulická ruka.
Pomoc motoristům v nouzi.
Asistenční služby 24 hodin
Autoservis po-pá
Doprava nákladní do 5t (Tel!:603964204)

Další produkty a služby
  • generální opravy automobilů, údržba automobilů, kompletní služby autoservisu
  • asistenční služba vozidel, odtah havarovaných vozů, vyprošťování vozidel, odtah nonstop
  • vnitrostátní kamionová doprava, tuzemská přeprava nadrozměrných nákladů, služby pojištění odpovědnosti dopravce

FSP projekční kancelář s.r.o.

Související články
Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Milan SIHELSKÝ

Dopravní, logistické a servisní služby, tím se představuje firma Sihelský

Firma Sihelsky se od samého počátku zabývá převážením a dopravou volně ložených materiálů. Převáží písek, štěrk, sádrovec nebo hlínu. Díky své vysoké kvalitě a dosažených certifikátů mohou také převážet zemědělské komodity.


Autoelektrika, diagnostika elektronických systémů, pravidelné servisní prohlídky

AUTOELEKTRO ČERNÝ

Autoelektrika, diagnostika elektronických systémů, pravidelné servisní prohlídky

Pravidelný servis pro vaše vozidlo a další služby třeba v podobě mechanických a odborných autoelektrikářských prací vyžaduje profesionální přístup a odborné dovednosti a zkušenosti. V případě, že hledáte firmu, která umí víc, než jen dát auto do pořádku, tak se obraťte na společnost AUTOELEKTRO ČERNÝ v Liberci.


Kia: kvalita, bezpečnost i jedinečný design

AUTOCENTRUM KAŠPAR

Kia: kvalita, bezpečnost i jedinečný design

Vozidla Kia si v České republice získávají stále více příznivců, a to nejen díky spolehlivosti a bezpečnosti vozů, ale také stylovému designu všech modelů Kia. Kromě kvalitních automobilů v mnoha provedeních přináší Kia také unikátní program Kia 777, díky němuž majitelé oblíbených modelů Cee´d, Sportage a Carens ušetří nemalé částky za provozní výdaje


Výměna čelního skla s možností získání nových stěračů, Praha, Brandýs

TRIOAUTOSKLO s.r.o.

Výměna čelního skla s možností získání nových stěračů, Praha, Brandýs

Někteří z nás si možná neuvědomují, že staré stěrače mohou nové čelní autosklo poškrábat, proto u nás máte možnost získat při výměně čelního autoskla nové stěrače za velmi výhodných podmínek nebo úplně zdarma. Jak získat stěrače zdarma? Konkrétní podmínky, jak získat nové kvalitní stěrače, Vám na vyžádání okamžitě sdělíme, stačí se na nás obrátit. Platí to jak v případě výměny autoskla na pojišťovnu, při splnění všech podmínek zdarma, tak pro samoplátce.


Další produkty a služby
Asistenční služba pomáhá řidičům v nouzi 24 hodin denně - Příbram

Asistenční služba pomáhá řidičům v nouzi 24 hodin denně - Příbram

Při jízdě autem vás může potkat celá řada nepříjemností. Ať už se stanete účastníkem dopravní nehody, píchnete kolo nebo zapadnete do příkopu, jedno je jisté, v této nepříjemné situaci potřebujete spolehlivého partnera, který vám podá pomocnou ruku. A přesně tím je FANY Cars Příbram. Naše asistenční služba je tu pro vás 24 hodin denně. Situací, do kterých se na silnici můžete dostat, je opravdu nespočet. I drobné nehody vám ale mohou způsobit velké nepříjemnosti a hodně vás zdržet. Asistenční služba FANY Cars je vám proto k dispozici v každé situaci. Nabízíme tak například odemčení vozidla v případě, že si zabouchnete klíče, odčerpání nesprávného paliva a vyčištění palivového systému, ale i opravy defektů přímo na místě. Stačí se na nás tak obrátit a za chvíli můžete pokračovat v cestě. Častým problémem řidičů, a to především v zimě, je také zapadení vozidla. I s tím si ale naše asistenční služba poradí. Jsme vybaveni moderní technikou, a to včetně hydraulické ruky a tažných brýlí. Naše asistenční služba tak může nabídnout odtah aut až do 12 tun. Vozidlo vám navíc nejen vyprostíme, v případě jeho poruchy ho také odvezeme na vámi určené místo. Asistenční služba společnosti FANY Cars Příbram je zkrátka vaší jistotu na cestách po celé České republice. Zapamatujte si číslo 602 140 140, právě na něm jsme vám totiž k dispozici v jakoukoli denní dobu.


Autoservis i nonstop odtahová služba, to je FANY Cars Příbram

Autoservis i nonstop odtahová služba, to je FANY Cars Příbram

Stalo se vám někdy, že jste při cestě automobilem měli poruchu a nemohli dále pokračovat v jízdě a potřebovali odtahovou službu a následně navštívit autoservis? Pak určitě víte, jak je to nepříjemné. Proto je dobré se v takové chvíli moci na někoho spolehnout. Od toho je tu firma FANY Cars a její nonstop odtahová služba a autoservis. Jak vypadá odtahová a asistenční služba? V případě defektu vám zajistíme naložení automobilu pomocí hydraulické ruky a jeho převoz na vámi určené místo. Pokud jste byli účastníkem nehody, pak se postaráme o bezpečné vyproštění automobilu. Stát se také může, že si ve vozidle zamknete klíče. I v tomto případě přijedeme a umožníme vám v jízdě pokračovat. Další případ, proč se na nás klienti obrací na naši nonstop odtahovou a asistenční službu, je záměna paliva. V takovém případě zajistíme odčerpání chybného paliva a důkladné vyčištění palivového prostoru. K dispozici je vám i náš autoservis. Ať už vás trápí jakákoliv drobná či velká vada, přijeďte se k nám poradit. Opravujeme vozidla veškerých evropských značek. Velkou výhodou je naše služba řešení pojistné události. Obáváte se, že bude oprava trvat dlouho a vy nebudete mít čím jezdit? Zapůjčíme vám náhradní vozidlo po dobu trvání opravy. Proč spoléhat na firmu FANY Cars? - jsme tu pro vás 24 hodin denně - odtáhneme vaše vozidlo za každých podmínek - provozujeme i autoservis - máme bohaté zkušenosti v oboru - naši klienti se k nám rádi vracejí S námi není žádný defekt problém, jsme tu pro vás kdykoliv. Volejte 24 hodin denně!


Odtahová služba i asistence při nehodách, ať jste kdekoli - Příbram

Odtahová služba i asistence při nehodách, ať jste kdekoli - Příbram

Autonehoda, defekt pneumatiky nebo třeba zamčené klíče v autě, řidiči se dnes a denně na silnicích setkávají s řadou nepříjemností. Ani v takových situacích ale nemusíte být sami. Je tu pro vás společnost FANY Cars. Naše nonstop asistenční a odtahová služba vás nenechá ve štychu, ať už jste kdekoli. Ve FANY Cars přesně víme, jaké komplikacemi vás na silnicích mohou potkat. Jsme proto připraveni na všechno a nabízíme vám komplexní služby. Zajistíme tak vyproštění, naložení i odtah vozidla na vámi určené místo. Díky speciální technice tažných brýlí jsme navíc schopni odtáhnout i velká vozidla a to až do 12 tun. Myslíme také na drobné havárie a zajistíme odemčení auta, výměnu kola nebo i přečerpání nevhodného paliva. Naše asistenční i odtahová služba je vám navíc k dispozici nonstop 24 hodin denně až 7 dní v týdnu. Ať už jste kdekoliv v České republice nebo zahraničí, stačí zavolat FANY Cars a pomoc už je na cestě. FANY Cars ale není pouze spolehlivá odtahová služba a asistence při nehodách, postaráme se také o opravu vašeho poškozeného vozu. Autoservis FANY Cars totiž nabízí opravy všech evropských značek vozidel. Zajistíme tak vyřízení vaší pojistné události a po dobu opravy vám zapůjčíme náhradní vůz. Chcete spolehlivého partnera, na kterého se můžete obrátit s jakýmkoli problémem, který vás na silnici může potkat? Pak se spolehněte na nonstop služby od FANY Cars.


Odtahová služba Příbram - FANY Cars pomáhá 24 hodin denně

Odtahová služba Příbram - FANY Cars pomáhá 24 hodin denně

Pokud se stanete součástí dopravní nehody nebo vás potká defekt vozidla, budete potřebovat rychlou pomoc. Vaším spolehlivým partnerem na cestách se může stát odtahová služba FANY Cars. Kromě odtahu zajišťujeme i opravu vozidel a mezinárodní autodopravu. Neštěstí na sebe většinou neupozorňuje a přichází v těch nejnevhodnějších chvílích. Právě v takových situacích je dobré vědět, kam se obrátit. Od toho je tu odtahová služba FANY Cars. Náš servis je vám k dispozici celých 24 hodin. Ať už nám zavoláte kdykoliv, vždy přijedeme. Pomůžeme vám nepříjemnou situaci vyřešit a ulehčit vám od papírování a dalších nezbytných povinností. Naše odtahové služby navíc poskytujeme i v zahraničí. Odtahová služba od FANY Cars Domažlice zahrnuje následující služby: - vyproštění a naložení automobilu (hydraulickou rukou) - odemčení vozu (při uvězněných klíčích) - odtažení vozidla na určené místo - možnost opravy defektu na místě - odčerpání paliva a zprovoznění vozu (při záměně paliva za jiné) Obrátit se na nás můžete i s defektem vašeho automobilu. Opravujeme vozidla evropských značek a v případě delší doby opravy, vám zapůjčíme náhradní vozidlo. Využít můžete i naší autodopravu, kterou provozujeme mezinárodně. Nosnost našich kamionů je až 4,5 tun a zboží můžeme v případě potřeby šetrně naložit jeřábem. Odtahová služba 24 hodin denně? To je společnost FANY Cars. Neváhejte nás kontaktovat v jakoukoli denní i noční hodinu.


Odtahová a asistenční služba nonstop v ČR i v zahraničí.

Odtahová a asistenční služba nonstop v ČR i v zahraničí.

Zajišťujeme odtahovou a asistenční službu po celých 24 hodin s působností po celé České republice i v zahraničí. Zajistíme: -vyproštění Vašeho vozidla -naložení pomocí hydraulické ruky -odtažení vozidla v tažných brýlích (vozidla s větší tonáží) -odvoz vozidla na vámi určené místo -odemčení vozidla se zamčenými klíčky ve voze -v případě defektu možná oprava defektu na místě -při záměně paliva odčerpání a vyčistění palivového systému na místě.


Odtahová služba NONSTOP Příbram

Odtahová služba NONSTOP Příbram

Nabízíme odtahovou službu, pomoc motoristům v nouzi, asistenční službu 24 hodin, nákladní dopravu do 5 t.


nákladní autodoprava

nákladní autodoprava

Nabízíme volnou kapacitu našeho nákladního vozidla Avia Daewoo D90, zajišťujeme vnitrostátní i zahraniční autodopravu do 5t kontaktujte nás na telefonním čísle: 603 964 204 p.Pislcajk


nákladní doprava

nákladní doprava

nabízíme zajištění vnitrostátní i zahraniční nákladní dopravy vozidlem Avia Daewoo D90 s nosností 4,5t objem ložné plochy: 39m3 16 europalet. kontakt osoba: Jiří Pislcajk telefon:603964204