Hotel Blanka
Blanka Dvořáková


č.115, Klentnice 692 01

Ubytování, hotel, restaurace.
Ubytovací služba.
Hotel je umístěn v centru: Státní přírodní rezervace CHKO PÁLAVA.
Mikulov-3km a Pálavská jezera-4km.
Kapacita 8 pokojů + apartmán, 29 lůžek, lůžko.
Sociální zařízení: WC + sprcha, TV na pokoji.
V ceně ubytování snídaně.
Celodenní stravování.
Restaurace 40 osob, venkovní terasa.
Hotel je vybaven venkovním bazénem a terasou, terasa, KRB S MOŽNOSTÍ GRILOVÁNÍ, OTEVŘENÉHO OHNIŠTĚ, WIFI.
Pro zájemce je možné zajistit posezení ve vinném sklepě v Klentnici. Řízená degustace, cca pro 25 osob, prodej vína z klentnické oblasti.

Ceny ubytování - 500 - Kč na osobu a den, vč. snídaně
dítě od 3-10 let - 250, - Kč/den se snídaní

Památky, turistika, cykloturistika.
V obci Klentnice možnost posezení ve vinném sklípku.
Možnost koupání nedaleká Novomlýnská přehrada nebo Mikulov koupaliště s tobogány .
V blízkosti cykloturistické stezky, vinařské stezky.
Historické památky: Sirotčí hrádek, CHKO Pálava, Nové Mlýny, Pálavská jezera, Děvín, Stolová hora, Národní přírodní rezervace, jeskyně, Turold, Mikulovské vinobraní, zámek, Lednicko-Valtický areál, Dolní Věstonice, Pálavské vrchy, mikulovské vinobraní, jízda na koni.
Ideální pro rodinná dovolená, rekreace a sportovní pobyty, odpočinek, vodní sporty, winsurfing, jachting, rybolov, výletní plavby parníkem.


V blízkém Mikulově můžete navštívit spoustu památek, muzeí, galerií i expozic.
V Mikulově na Moravě využijte také letní nabídku města:
- Noční prohlídky zámku, prázdninové prohlídky města,
- Kostýmové večerní prohlídky- Dietrichsteinská hrobka, od 20 hodin
- program Prázdniny s vinařem,
- kino, výstavy, galerie.

IČ: 45627380
DIČ:
Okres: Břeclav
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Blanka Dvořáková

Ubytování Pálava, Palavské vrchy, Klentnice, Hotel Blanka

Ubytování Pálava, Palavské vrchy, Klentnice, Hotel Blanka

Hotel Blanka nabízí ubytování v turisticky atraktivní oblasti Jižní Moravy, v regionu Pálavy, Novomlýnských nádrží a mikulovska. Nabízíme ubytování pro celkem 22 osob. K dispozici je 8 pokojů (2x dvoulůžkové,2x třílůžkové a 3x čtyřlůžkové)+ apartmán celkem 29 lůžek. Vybavení pokojů: -každý pokoj má své soc. zařízení (WC + sprcha) a TV. 4 pokoje mají balkón. Hotelová Restaurace nabízí kapacitu 40 míst. V létě můžete posedět na otevřené terase. Hotel je vybaven venkovním bazénem a terasou, krbem s možností grilování, otevřeným ohništěm, wifi. Pro zájemce zajistíme posezení ve vinném sklípku s řízenou degustací vína. Region nabízí velké využití pro turistiku, cykloturistiku, návštěvy památek. Palavské vrchy i Klentnice jsou vyhledávaným místem milovníku přírody. Navštívit můžete- CHKO Pálava, Mikulov, mikulovský zámek, jeskyně Turold, Svatý kopeček, Siročí hrádek, Stolová hora, zámek Valtice a Lednice, Lednicko valtický areál. Těšíme se na Vaši návštěvu.


Ubytování Pálava

Ubytování Pálava

Náš Hotel Blanka nabízí ubytování, hotel, restaurace. -ubytovací služba, služby -hotel v centru -kapacita 7 pokojů -2x dvoulůžkové -2x třílůžkové -3x čtyřlůžkové -apartmá -22 lůžek -pokoje s balkony -sociální zařízení na každém pokoji WC, sprcha -TV na pokoji -ubytování se snídaní -celodenní stravování -restaurace -kapacita 40 osob -venkovní terasa -gril. Hotel je vybaven: -venkovní bazén -terasa -krb na grilování -otevřené ohniště -wifi -vlastní parkoviště. Přírodní rezervace CHKO PÁLAVA Město Mikulov-3km Pálavská jezera-4km. Památky, turistika, cykloturistika: V obci Klentnice nabízíme možnost posezení ve vinném sklípku. Koupání: Novomlýnská přehrada Mikulov koupaliště s tobogány . V blízkosti cykloturistické stezky, vinařské stezky. Historické památky: Sirotčí hrádek Dívčí hrádek CHKO Pálava Nové Mlýny Pálavská jezera Děvín stolová hora Národní přírodní rezervace jeskyně Turold Mikulovské vinobraní zámek Lednicko-Valtický areál Dolní Věstonice Pálavské vrchy jízda na koni. Ideální rodinná dovolená rekreace odpočinek sportovní pobyty winsurfing jachting vodní sporty výletní plavby parníkem rybolov. možnost lety balonem, rybolov na vlastním rybníčku. Kulturní akce v okolí: -Liechtenstein - prohlídka -výstavy. Více informací na webových stránkách.Další produkty a služby
  • půjčovna horských kol, úschovna bicyklů, přeprava jízdních kol, služby pro cyklisty
  • hotelové ubytování, ubytování pro rodiny, pronájem pokoje, pronájem sálu, pořádání konferencí, pořádání školení, hotelová služba
  • ochutnávky vín, prodej archivních vín, prodej nových vín, dárkové balení vína, poznávání způsobu pěstování vína
  • restaurační služby, salonky, rodinné oslavy, klasické české pokrmy, pořádání večírků, hotová jídla, minutková kuchyně
  • sportovní služby, rekreační služby, sportovní lekce, služby sportovních trenérů, půjčovna sportovního vybavení, prodej sportovních doplňků


Související články
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska
Rodinný penzion s restaurací v okolí Českého Švýcarska

Pokud si chcete užít příjemnou dovolenou a poznávat krásy naší země nebo uspořádat rodinnou oslavu či firemní večírek, tak zajisté vás zajímají i možnosti ubytování a stravování. Můžete se tedy v každém případě vydat za krásami Českého Švýcarska a užít si pobyt v rodinném a útulném prostředí i s restaurací, který vám poskytne Penzion Dřevák – Jetřichovice.


Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep
Zámecký hotel Lednice – školicí prostory i vinný sklep

Pořádat firemní školení nebo firemní akci není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Vybrat vhodné školicí prostory je klíčem k úspěchu. Ideální školicí prostory, kde se budou vaši hosté cítit dobře, by měly být nejen místností s dostatkem míst k sezení, ale především místem s příjemnou atmosférou, potřebným vybavením, občerstvením a v neposlední řadě možnostmi zábavy a relaxace poté, co firemní školení či program skončí.


Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily
Aktivní pobyty ve Sportovním centru Semily

Sportovní centrum Semily, příspěvková organizace nabízí mnoho temperamentního sportovního využití. Pohyb je pro člověka nejenom zdravý, ale také naprosto přirozený. Svaly, kostra, klouby, šlachy a vazy, veškeré části našeho těla jsou přizpůsobené k pohybu. Užijte si ho proto naplno ve sportovním centru Semily.


Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem
Svatby na Zámku Zábřeh s kompletním servisem

Nádherná a přepychová svatba na zámku. Kdo by si to nepřál? Chcete mít svatbu ve výjimečném a romantickém prostředí? Možná je to jenom jednou za život, tak proč nevyužít možnosti mít svatbu na zámku? Zámek Zábřeh s.r.o. je pro svatbu jako stvořený. Umožňuje obřad přímo v centru luxusního zámeckého prostředí. Zajistíme k tomu také kompletní servis.