Monitoring, s.r.o.


Podbabská 2582/30 (areál VÚV, budova D), Praha 6 - Dejvice 160 00
Akreditovaná laboratoř Monitoring, s.r.o. se zaměřuje na komplexní služby v oblasti analytiky životního prostředí. Provádíme odběry a rozbory vzorků vod, zemin, kalů, sedimentů a odpadů pro soukromé osoby i firmy zabývající se problematikou kontaminace životního prostředí, sanacemi, odpadovým hospodářstvím či úpravou vod. Naši centrálu najdete na Praze 6, ulice Podbabská v areálu Výzkumného ústavu vodohospodářského. Sběrná místa máme na Praze 8 a v Českých Budějovicích.

Laboratoř, odběry, analýzy, rozbory:
- pitné vody, pitná voda
- bazénová voda, vody ve whirpoolu
- teplá voda
- odpadní vody z domovních čistíren
- sedimenty
- kaly
- zeminy, komposty
- průmyslové odpadní vody
- metanol v alkoholu
- odpady
- odpady a stavební materiály pro uložení na skládku
- stavební rozbory (agresivita na beton, agresivita na ocel, Heyerova zkouška)
- stanovení ekotoxicity.

V oboru máme bohaté zkušeností, pro bližší informace o našich službách, navštivte naše webové stránky, nebo nás kontaktujte přímo.

Naše sběrná místa:
Praha- Palmovka:
- Novákových 439/6, Praha 8
- po: 8:00 - 16:00
st: 8:00 - 12:00
čt: 16:00 - 18:00
pá: 15:00 - 17:00
- tel.: 266 316 272

České Budějovice:
- Husova třída 1821/4, České Budějovice
- po - pá: 14:00 - 16:00
- tel.: 724 504 661

- Pekárenská 1196/8, České Budějovice
- po - pá: 7:00 - 9:00
- tel.: 607 084 122

Produkty
  • chemické laboratoře, rozbory biologických materiálů, expertní posudky, laboratorní služby, specializovaná diagnostika

Patříme mezi nejúspěšnější atletické kluby v ČR. Trénuje děti i dospělé, přijď mezi nás!

Atletické přípravky pro děti a tréninkové skupiny pro mládež

Stylový zahradní nábytek s dlouhou životností – stoly, židle, lehátka, houpačky a mnoho dalšího.
Výroba pergol a altánů – profesionální tesařské práce přesně podle představ zákazníků.


Související články
Kvalitní krmiva a služby pro zdraví hospodářských zvířat

NutriVet s.r.o.

Kvalitní krmiva a služby pro zdraví hospodářských zvířat

Pro chovatele skotu je důležité zajistit svému chovu kvalitní krmivo, tedy i spolehlivé konzervační přípravky. Přečtěte si o společnosti NutriVet s.r.o., působící v oblasti výživy hospodářských zvířat. Ta poskytuje širokou škálu produktů, týkajících se krmení, konzervace statkových krmiv, doplňků a v neposlední řadě i profesionální laboratorní služby. To vše ve výsledku zlepšuje nejen zdraví a produktivitu skotu, ale i ekonomiku živočišných produktů.


Široká škála služeb v oblasti vodního hospodářství

Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč, a.s.

Široká škála služeb v oblasti vodního hospodářství

Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč, a.s. se sídlem v okrese Kutná Hora ve Středočeském kraji je lídrem v oblasti vodního hospodářství s dlouholetou tradicí poskytování služeb spojených s vodními zdroji a jejich správou. Od svého založení se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb v oblasti provozování vodovodů a čistíren odpadních vod. Současně také zajišťuje zásobování pitnou vodou, čištění kanalizací, odvoz odpadních vod, uzavření i otevření přípojek, nabízí pronájem cisteren, laboratorní a další služby. Kromě toho nabízí projektové a stavební práce v oboru vodohospodářství.


Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Biogen Praha, s.r.o.

Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Odhalte tajemství genomu s Biogenem a našimi partnery pro sekvenování! Ve spolupráci s GENEWIZ a Nimagen přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka. V Biogenu si uvědomujeme, že cesta k objevování tajemství genomu může být komplikovaná, zejména když nemáte přístup k vlastnímu sekvenátoru. Ale nebojte se, máme pro vás skvělé zprávy! Ve spolupráci s našimi partnery GENEWIZ a Nimagen vám přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka.


Genomika a bioinformatika: Jak nám pomáhají poznat sebe a své zdraví?

Biogen Praha, s.r.o.

Genomika a bioinformatika: Jak nám pomáhají poznat sebe a své zdraví?

Víte, co je to genomika a bioinformatika? A víte, jak tyto obory ovlivňují moderní medicínu a naše zdraví? Zde se dozvíte, co je to genomika a bioinformatika, jaké jsou jejich výhody a výzvy, a jak vám mohou pomoci pochopit a zlepšit vaše zdraví.


Firemní články
Rozbor odpadní vody Praha– vyhotovení do dvou týdnů

Rozbor odpadní vody Praha– vyhotovení do dvou týdnů

Rozbor a vyhodnocení odpadních vod z ČOV, sléváren či domácností, vypouštěných do vod povrchových a podzemních Vám zhotoví společnost Monitoring s.r.o., Praha 6.


Laboratoř Praha – rychlé rozbory pitné, teplé, odpadní vody, odpadů a sedimentů

Laboratoř Praha – rychlé rozbory pitné, teplé, odpadní vody, odpadů a sedimentů

O rozbory pitné, teplé, odpadní i vody, vody z bazénu, ale i odpadů a sedimentů se postarají laboratoře společnosti Monitoring s.r.o. z Prahy.


Laboratoř, rozbory vody pitné, bazénové, odpadní pro domácnosti a firmy

Laboratoř, rozbory vody pitné, bazénové, odpadní pro domácnosti a firmy

Rozbory a analýzy vody pitné, bazénové, odpadní pro domácnosti, firmy, restaurace, koupaliště provede akreditovaná laboratoř Monitoring, s.r.o. se sídlem v Praze.


Odběry a analýzy vod ke koupání

Odběry a analýzy vod ke koupání

Společnost Monitoring, s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti analytiky životního prostředí. Provádíme analýzy a odběry vzorků: - vody - zemin - kalů - sedimentů - odpadů pro externí zadavatele zabývající se problematikou kontaminace životního prostředí, sanacemi, odpadovým hospodářstvím, úpravou pitných a technologických vod. Provádíme odběry a analýzy vod ke koupání z plaveckých a koupelových bazénů, whirpoolů, saun a podobně.


Stanovení metylalkoholu v běžném destilátu Praha

Stanovení metylalkoholu v běžném destilátu Praha

Vzhledem k aktuálnímu výskytu metylalkoholu v běžně dostupných destilátech přichází analytická laboratoř Monitoring s novou službou, stanovením metylalkoholu v běžném destilátu. Máte doma láhev alkoholu a máte pochyby, neobsahuje-li smrtelně jedovatý metylalkohol? Přineste ji k nám na analýzu! Cena stanovení metylalkoholu ve vzorku destilátu je 300 Kč včetně DPH za vzorek.


Odběry a analýzy odpadních vod pro průmysl

Odběry a analýzy odpadních vod pro průmysl

Společnost Monitoring, s.r.o. provádí odběry a analýzy odpadních vod pro průmyslové podniky, soukromé podnikatele i jednotlivce. Dále provádíme: - odběry a analýzy vytěžených zemin a hlušin vč. sedimentů pro účely jejich používání na povrchu terénu, případně uložení na skládku. - odběry a analýzy sedimentů z rybníků, vodních nádrží a toků pro účely jejich používání na zemědělské půdě (včetně rozborů půd pro tyto účely). Poskytujeme konzultace v oblasti problematiky životního prostředí a odpadového hospodářství.