Certifikované laboratorní plasty pro PCR a tkáňové kultury

Biogen Praha, s.r.o. Molekulární biologie a genetika

Certifikované laboratorní plasty pro PCR a tkáňové kultury

Biogen Praha, s.r.o.
Molekulární biologie a genetika
Certifikované laboratorní plasty pro PCR a tkáňové kultury, pomůcky

Ať už sháníte laboratorní plastové pomůcky pro malou laboratoř, nemocnici či univerzitu, nabídka společnosti Biogen Praha, s.r.o. splní i ty nejvyšší nároky na kvalitu. V našem sortimentu najdete zkumavky, kultivační destičky a další certifikované pomůcky od renomovaných světových výrobců. Online nákupem v eshopu BIOGEN rychle a kvalitně vybavíte každou laboratoř.

Nabídka laboratorních plastů a laboratorních pomůcek v eshopu BIOGEN

Zkumavky a jamkové destičky pro PCR aplikace a tkáňové kultury

Zkumavky i jamkové destičky pro PCR aplikace u nás najdete v široké škále variant a velikostí. To samé platí i pro produkty určené k hygienické manipulaci s tkáňovými kulturami, tedy například kultivační destičky, nejrůznější nádobky a pipety. Všechny produkty jsou vyrobeny ze speciálních materiálů určených pro laboratorní aplikace, v nejvyšší kvalitě provedení a se všemi potřebnými atesty.

Kvalitní laboratorní plasty pro PCR a tkáňové kultury


Zkumavky, víčka a nádoby s víčky na kontaminovaný odpad, rukavice

Do centrifugy, mikrocentrifugy i k uchovávání vzorků slouží naše plastové zkumavky, s obsahem 0,1 až 50 ml. Vybírat můžete z několika druhů, až už hledáte zkumavku s nízkou přilnavostí či se šroubovacím uzávěrem. Ke zkumavkám nabízíme také kvalitní víčka pro zachování maximální bezpečnosti vzorku. V sortimentu pak samozřejmě nechybí ani nádoby na kontaminovaný odpad s bezpečnostně uzavíratelnými víčky a nově také vysoce kvalitní jednorázové rukavice Aurelia od světoznámého výrobce Supermax Corporation Berhad.

Široká škála laboratorních zkumavek o různém objemu


Obsáhlá nabídka atestovaných laboratorních plastových výrobků v eshopu BIOGEN

Vybavte si snadno a rychle laboratoř výběrem potřebných laboratorních plastových výrobků v našem eshopu na webových stránkách biogen.cz. Pro stálé zákazníky připravujeme akční nabídky, dopravu zdarma, sledujte i zboží v našem výprodeji za příznivé ceny a rozhodně si nenechte ujít novinky v eshopu BIOGEN. S naší nabídkou nebude ve Vaší laboratoři nic chybět!

Laboratorní plasty v eshopu BIOGENLaboratorní plasty

Laboratorní plasty

Certifikované laboratorní plasty pro PCR a tkáňové kultury, pomůcky

Sekvenace DNA

Sekvenace DNA

Sekvenace DNA - klasická na kapiláře i NGS sekvenace nové generace

Syntéza oligonukleotidů a reagencie

Syntéza oligonukleotidů a reagencie

Syntéza oligonukleotidů a nabídka laboratorní reagencie, diagnostických kitů