J.Porkert export - import, s.r.o.


Thámova 24, Praha 8 186 21
Export:
- ruční kuchyňské strojky
- drobné kuchyňské zboží
- masořezačky
- mlýnky na maso, mák, kávu, obilí, strouhanku
- lisy na ovoce, česnek
- pečící formy, formičky
- cedníky
- vykrajovačky
- titanové nádobí TITANO.

Dovoz šrotovníků VICTORIA, lisů na ovoce TRE SPADE.

Produkty
  • potřeby pro vaření, nerezové nádobí, litinové hrnce, smaltované kastroly, nože a příbory, soupravy talířů

Nabízíme odbornou pokládku a realizaci střech na rodinných, bytových a činžovních domech

Služby v oblastech nezávislého ověřování, certifikace, testování, inspekce, vzdělávání a homologace.


Související články
Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

GAVONA GASTRO s.r.o

Půjčovna gastro zařízení pro svatby, oslavy, rauty a akce různého zaměření

Pořádáte oslavu, svatbu, raut či jakoukoliv akci, která se neobejde bez dobrého jídla a pití? Základem úspěchu je kvalitní gastro zařízení, díky kterému bude kvalita přípravy a podávání pokrmů či pití na velmi vysoké úrovni. Nenechte si pokazit pořádanou akci podceněním gastronomického vybavení a využijte služeb společnosti GAVONA působící převážně v Jeseníku, Šumperku, Olomouci a okolí. Již řadu let poskytuje kompletní zajištění výbavy od sklenic či talířů až po konvektomaty či grily.


Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

GASTROART CZ, spol. s r.o.

Gastro zařízení, nerez technika a příslušenství pro vybavení gastro provozů

Řešíte vybavení restaurace nebo jiného gastronomického zařízení? Pro takový provoz je důležité kvalitní a moderní vybavení, díky kterému vám příprava jídla půjde od ruky, a strávníci vás budou milovat. Prvotřídní servis od vytvoření projektové dokumentace až po dodávku a instalaci vybavení vám poskytne ryze česká společnost GASTROART CZ spol. s r.o. se sídlem v Praze.


Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Chovancová Ilona

Ať už vaříte cokoli, zajistěte si kvalitní a široký sortiment gastro vybavení

Gastro zařízení a gastro nádobí je základem každého dobrého jídla. I přední světoví kuchaři si jsou vědomi toho, že bez správného gastro vybavení by se daly jejich delikatesy jen těžko vytvořit. Jenže kde má člověk spolehlivé gastro potřeby sehnat? Jak zjistit, že se jedná o nádobí, které nezklame? Nebo že stejný kus seženu i za rok, což je důležité především pro větší gastronomické provozy, školy, školky, jídelny, podniky? Abyste byli spokojení, musíte najít spolehlivého, zavedeného a kvalitního dodavatele gastro zařízení, který nabízí služby, které v obyčejných supermarketech či e-shopech nenajdete. Firma má 25letou zkušenost s prodejem gastro vybavení a ostatního prodávaného zboží.


Nová ohýbačka plechu umožňuje precizní zpracování klempířských prvků s přesností na milimetry

Keramet spol.s r.o.

Nová ohýbačka plechu umožňuje precizní zpracování klempířských prvků s přesností na milimetry

Ohýbání plechů je jednou ze služeb, které nabízí společnost Keramet, působící na trhu s hliníkovými výrobky a polotovary již od roku 1993. Za tu dobu jsme si získali celou řadu spokojených zákazníků z řad významných tuzemských i zahraničních společností. Ke každému zákazníkovu přistupujeme individuálně, osobní přístup je pro nás obzvlášť důležitý. Široký sortiment vedený skladem zakoupíte v provozovně Králův Dvůr u Berouna – u nás seženete vše, od hliníkových plechů, pásů, profilů až po hliníkové fólie. Vyrábíme střešní krytiny, okapové a klempířské prvky.


Firemní články
S námi máte kliku (a to nejen v Praze)

S námi máte kliku (a to nejen v Praze)

Sháníte drobné pomocníky do kuchyně? Spoustu jich najdete v našem e-shopu: www.dokredence.cz. A když už tam budete, dobře se rozhlédněte. Můžete objevit další poklady, včetně potravinových doplňků pro diabetiky, pracího prášku pro alergiky apod. Těšíme se na vaši návštěvu!


Prodej ručních litinových kuchyňských strojků Praha

Prodej ručních litinových kuchyňských strojků Praha

Naše společnost J.Porkert export - import, s.r.o. se zabývá prodejem ručních kuchyňských strojků a dalšího kuchyňského zboží jako je např: - nerezového nádobí - velkokapacitní nádobí pro profesionály - kuchyňksé nářadí - cedníky, pečící formy, vykrajovátka - kávomlýnky, dřevěné pomůcky do kuchyně - potřeby pro kemping a zahradu. K již zmiňovaným mlýnkům nabízíme příslušenství jako jsou: - sady nástavců na výrobu klobás - dřevěné tloučky - řezné desky a nože - tvořítka na cukroví k mlýnkům 5 a 8 a další. Na český kuchyňský trh dodáváme velmi kvalitní produkty za rozumnou cenu a jsme obchodně servisní firma s kontakty po celém světě. Pro náš nabízený sortiment klikněte na odkaz viz níže.


Nerezové nádobí import

Nerezové nádobí import

Jsme součástí obchodní společnosti J.Porkert export-import s.r.o. Dovážíme na český trh italské nerezové mlýnky na maso. Dodávány jsou ve velikostec 5, 8 a 10. Spolu s mlýnkem si můžete zakoupit sadu plastových nástavců na výrobu klobás a dřevěné tloučky. Milovníkům sladkého doporučujeme tvořítko na výrobu sušenek. Dále dodáváme na český trh vysoce kvalitní nerezové nádobí, splňující veškeré nároky na efektivní vaření. Pro další podrobné informace klikněte na odkaz viz níže.