Facility Management Gabriela
Gabriel Žeha


Horní Libchava 261, Horní Libchava 471 11
Firma Facility Management Gabriela nabízí kvalitní úklidový servis a kompletaci zboží. Naše chráněná dílna poskytujeme pracovní příležitost lidem se zdravotním postižením (OZP) a firmám umožňujeme uplatnění náhradního plnění.

Působíme na trhu od roku 2002 a od té doby jsme prošli postupným vývojem, v současné době se firma dělí na 2 divize.

Divize Gabriel se zaměřuje na úklidové služby, specializuje se především na hloubkové čištění koberců, mytí oken, čištění vzduchotechniky, lakování a veškerou speciální práci.
Divize Gabriela Facility Management provádí komplexní úklidové služby, sortování, výstupní kontroly pro konečné zákazníky, kompletaci zboží, komplexní hygienické systémy atd.

Od roku 2013 jsme zařadili do své nabídky čištění pro práškové lakovny. Dále zajišťujeme jednorázové a pravidelné úklidy, kontroly a převíjení materiálu, sortování, výstupní audity pro konečné zákazníky, kompletace zboží, odlakování a mnoho dalšího.

Úklidové služby:
- úklid kanceláří, domácností a průmyslových objektů
- jednorázové úklidy
- pravidelné úklidy
- čištění koberců, mytí oken
- čištění vzduchotechniky
- čištění práškové lakovny.

Další činnost:
- kompletace zboží
- sortování
- výstupní kontroly pro konečné zákazníky
- výstupní audity pro konečné zákazníky
- kontrola a převíjení materiálu.

Dodání, montáž, demontáž a servis:
- hygienické systémy.

Zaměstnáváme jen opravdové profesionály s praxí v oboru a díky tomu jsme schopni pokrýt široké spektrum požadavků našich zákazníků. Vybudovali jsme si stabilní pozici na trhu úklidu a kompletace zboží.
Úklidové služby provádí pouze speciálně vyškolený personál, který je využíván jak při pravidelných úklidech, tak v případě havárií.
Jsme odborníky na kompletování a sortování produktů všeho druhu, dlouhodobě spolupracujeme se společnostmi jako je např. Škoda Auto nebo Johnson Controls.
Naším posláním je spokojenost zákazníků. Snažíme co nejvíce vyhovět Vašim potřebám a jsme připraveni Vám pomoci. Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte se na nás obrátit.

Další produkty a služby
  • výroba proutěných košů, ostatní řemeslné práce, drobné řemeslné výrobky, řemeslné doplňky
  • balení do bublinkové fólie, balení do přepravek, exportní balení strojů, balení na palety
  • úklid domácnosti, úklid veřejných prostor, úklid staveb, mytí oken, vysávání koberců, žehlení prádla, utírání prachu, mytí podlah
  • textilní ruční výrobky, originální keramické výrobky, práce pro tělesně postižené, ruční práce
  • kosmetika, parfémy, sprchové gely a mýdla, drogistické zboží, čisticí prostředky, výrobky dentální hygieny

AXIDIS s.r.o.

Související články
Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r.o.

Vinylová podlaha QUICK.STEP Livyn - 45 variací od belgického výrobce

Dovolujeme si Vám představit podlahu, která je díky své vysoké odolnosti vhodná prakticky pro jakoukoliv místnost Vašeho domu, bytu či kanceláře. Využít ji můžete jak v případě nové podlahy, tak při renovaci podlah, neboť vinylové podlahy QUICK.STEP Livyn jsou tenké a flexibilní, a tak je můžete snadno položit na jakoukoliv stávající rovnou podlahu, aniž byste ji museli složitě a nákladně odstraňovat. Dojem z této podlahy bude vždy špičkový, zvláště proto, že si ji můžete vybrat přesně podle svého vkusu a fantasie...


Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

BOCHEMIT přípravky na ochranu dřeva

Přípravky značky BOCHEMIT ochrání dřevo proti dřevokazným houbám, hmyzu a plísním

Dřevo stále hraje velkou roli při stavbách domů. Zejména, pokud se jedná o klasické rodinné domy. Dřevo se používá na schody, okna, konstrukce krovů. Posledním trendem je i kompletní dřevostavba. Dřevo se však musí chránit před škůdci, plísněmi a dřevokaznou houbou.


Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

CELOMED s.r.o.

Zelené potraviny z panenské přírody nabízí Klub Energy

Chlorela, spirulina, mladý ječmen a další. Co mají společného? Jsou to takzvané zelené potraviny, které obsahují obrovské množství živin prospěšných pro lidský organismus. Vyzkoušejte jejich účinky i vy! Kvalitní zelené potraviny z nejčistších zdrojů na Zemi vyrábí společnost Energy.


Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

DUMAG barvy s.r.o.

Rychlejší a odolnější povrch díky nitro barvám firmy DUMAG barvy Opava

Nitro barvy byly trošku na ústupu a místo nich se využívaly spíše dvousložkové barvy. Nyní se ale nitro barvy vracejí, spotřebitelé je znají a jsou s nimi spokojení. Jejich hlavní výhodou je rychlost zasychání a nižší cena. Nitro barvy pořídíte v prodejně DUMAG barvy s.r.o. Opava, kde najdete i další různé barvy a laky.


Další produkty a služby
Chráněná dílna, kompletace a sortování zboží, náhradní plnění pro firmy

Chráněná dílna, kompletace a sortování zboží, náhradní plnění pro firmy

Chráněná dílna, náhradní plnění pro firmy, zaměstnávání osob se zdravotním postižením, kompletace a sortování zboží, úklidové služby zajišťuje společnost Gabriela Facility Management,