CZECH INTERNATIONAL, a.s.


U Pošty 2/375, Havířov, Prostřední Suchá 735 64

CZECH INTERNATIONAL, a.s. - nejvýznamnější agentura celních služeb v ČR. Společnost poskytuje plnou podporu ve všech aspektech celního a daňového řízení, vč. přípravy žádostí a poradenství. Mimo přepravu a celní služby, poskytuje dále optimální řešení v oblasti skladové a distribuční logistiky.

Disponujeme vysokým kapitálem ve výši 250 mil. Kč a vysokou globální zárukou pro zajištění celního dluhu, takže jsme schopni odbavovat zásilky vysoké celní hodnoty.

Služby:
Celní služby.
Intrastat.
Spotřební daně.
Logistika a zasílatelství.
Skladová logistika.

Proč právě CZECH INTERNATIONAL, a.s.?
Tradice – 20 let zkušeností v oboru.
Komplexnost - široký rozsah celních a logistických služeb.
Profesionalita - kvalifikovaní odborníci s dlouholetou praxí.

Společnost má provozovny po celé České republice a to v těchto městech: Brno, Bruntál, Břeclav, Hradec Králové, Karviná, Lovosice, Praha - Nupaky, Ostrava, Praha - Ruzyně, Rozvadov, Sokolov a České Budějovice.

IČ: 26870142
DIČ: CZ26870142
Okres: Karviná
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ivana Buchtová

Celní služby, agentura, intrastat, proclení, logistické a zasílatelské služby

Celní služby, agentura, intrastat, proclení, logistické a zasílatelské služby

Nejvýznamnější celní agentura v České republice CZECH INTERNATIONAL, a.s. poskytuje tyto služby: - celní služby - vyhotovení celních dokladů - tranzitní a vývozní doprovodný doklad - osvědčení o původu zboží - zastupování v celním řízení - zajištění celního dluhu - intrastat - jedná se o statický systém sledování pohybu zboží mezi členskými státy Eu - zajištění spotřební daně - silniční, železniční, námořní, letecká přeprava - vedení distribučních a logistických center - skladová logistika Obraťte se na profesionály ve společnosti CZECH INTERNATIONAL, a.s. - jsme připraveni poskytnout Vám komplexní servis v oblasti celních služeb.


Nabídka celních služeb v Hradci Králové

Nabídka celních služeb v Hradci Králové

Nabídka celních služeb v Hradci Králové Společnost CZECH INTERNATIONAL, a.s. v Hradci Králové je renomovaná celní agentura poskytující komplexní celní služby (JSD, T1, NCTS, ECS), hlášení INTRASTAT, zajištění celního dluhu a spotřební daně, zastupování v celním řízení. Dále nabízí služby spedice, zasilatelství a logistické služby. Provozovna je přímo propojena s celním úřadem, takže veškerá jednání a odbavení probíhají bez zbytečných průtahů. Vyzkoušejte naše služby i VY.


Nabídka celních služeb v Karviné

Nabídka celních služeb v Karviné

Společnost CZECH INTERNATIONAL, a.s. v Karviné nabízí celně deklarační a logistické služby. Zastupování v celním řízení (JSD, T1/NCTS, vývoz/ECS, e-Dovoz, e-Vývoz), elektronické celní řízení, zajištění celního dluhu a spotřební daně, vykazování INTRASTAT. Provozovna se nachází v areálu ČSAD Karviná a je přímo propojena s celním úřadem, takže veškerá jednání a odbavení probíhají bez zbytečných průtahů. Provozní doba je přizpůsobena pracovní době celního úřadu, takže veškeré služby klientům jsou prováděny průběžně a ke spokojenosti všech účastněných. Přidejte se k nim i Vy!


Celní služby Hradec Králové, zhotovení celních dokladů

Celní služby Hradec Králové, zhotovení celních dokladů

Společnost CZECH INTERNATIONAL, a.s. nabízí celní služby: - zajištění profitu díky optomalizaci cel a daní a nulovým sankcím ze strany celních orgánů - vyhotovení celní doklady - zastoupení v celním řízení, ve správním a daňovém - zajištění celního dluhu - zařazení zboží do společného celního sazebníku - žádosti pro celní řízení - poradenství v celních a dovozových předpisech - výpočet celního dluhu a daní u zboží.


Prodej luxusní vily a bytového domu

Prodej luxusní vily a bytového domu

Společnost CZECH INTERNATIONAL, a.s. nabízí v Praze k prodeji luxusní vilu a bytový dům v klidné vilové čtvrti Motol-Háje. Ta nabízí škálu skvělých možností pro využití volného času. V těsné blízkosti jsou přírodní chráněné památky „ Motolský Ordovik “, lesopark „ Cibulka “ a golfový areál. Historický střed Prahy je dostupný pohodovou jízdou autem či MHD v 15 minutách. Cena luxusní vily: 20.000.000,- Kč Cena bytového domu: 19.000.000,- Kč Upřednostňujeme prodej obou nemovitostí najednou. Cena: 38.000.000,-Kč Pro bližší informace, prosím kontaktujte: Lucie Šlosarová tel.: 596 477 103 e-mail: urs-vedouci@czechint.cz


Prodej luxusní vily a bytového domu

Prodej luxusní vily a bytového domu

Společnost CZECH INTERNATIONAL, a.s. nabízí v Praze k prodeji luxusní vilu a bytový dům v klidné vilové čtvrti Motol-Háje. Ta nabízí škálu skvělých možností pro využití volného času. V těsné blízkosti jsou přírodní chráněné památky „Motolský Ordovik“, lesopark „Cibulka“ a golfový areál. Historický střed Prahy je dostupný pohodovou jízdou autem či MHD v 15 minutách. Cena luxusní vily: 20.000.000,- Kč Cena bytového domu: 25.000.000,- Kč Upřednostňujeme prodej obou nemovitostí najednou. Cena: 43.000.000,-Kč Pro bližší informace, prosím kontaktujte: Lucie Šlosarová tel.: 596 477 103 e-mail: urs-vedouci@czechint.cz


E-Dovoz - nabídka spolupráce

E-Dovoz - nabídka spolupráce

Nejvýznamnější celní agentura CZECH INTERNATIONAL, a.s. nabízí spolupráci k systému e-Dovoz, který zavádí celní správa dne 1.11.2010. Evropská unie usiluje o zjednodušení zákonného obchodu při současném zajištění odpovídající úrovně kontroly zboží a boje proti podvodům. To vyžaduje elektronizaci mezi celními systémy členských států EU, subjekty zapojenými do mezinárodní přepravy a dovozci či vývozci. V rámci Celní správy České republiky bylo proto vyvinuto nové softwarové prostředí - e-Dovoz. Obsahuje dvě základní části: První část, DOVOZNÍ KONTROLNÍ SYSTÉM ICS (Import Control System) týkající se vstupních operací byla spuštěna k 1. 7. 2009. Aplikace ICS souvisí s povinností zadávat do systému vstupní souhrnné prohlášení, oznámení o příjezdu a souhrnné deklarace dočasného uskladnění pro potřeby analýzy společných bezpečnostních rizik. Od 1. 1. 2011 budou dopravci, spediční společnosti, celní agenti apod. povinni při vstupních operacích zadávat zmíněné dokumenty do aplikace ICS u celních úřadů na vnější hranici EU. Druhá část, AUTOMATIZOVANÝ DOVOZNÍ SYSTÉM AIS (Automated Import System) bude spuštěn k 1.11. 2010. Tím bude završena elektronická komunikace u všech celních systémů - tranzit (NCTS), e-Dovoz (AIS), e-Vývoz (ECS). Hospodářské subjekty budou moci komunikovat v rámci celního řízení s celním úřadem dovozu elektronickou cestou. Důvody proč byste měli spolupracovat s celní agenturou CZECH INTERNATIONAL, a.s. v rámci e-Dovozu jsou následující:  odpadne Vám pořízení nákladného certifikovaného deklarantského programu, jeho aktualizace a údržba  v případě zastoupení si nemusíte vyřizovat el. podpis, povolení a parametry el. komunikace s CÚ  odpadne Vám starost se skenováním průvodních dokladů a vytvářením jejich digitálního otisku – hashe  máte zajištěnou archivaci el. dokladů a zpráv. V případě zájemu o spolupráci, prosím, kontaktujte: CZECH INTERNATIONAL, a.s. Renáta Labudková Vedoucí obchodu a marketingu E-mail: oom-vedouci@czechint.cz Mobil: 606 739 562 www.czechint.czDalší produkty a služby
  • organizace distribuce, zajištění přepravy nákladů, zasilatelské služby, spediční služby, přeprava kusových zásilek
  • logistika dopravy, logistika skladování, logistické procesy, tok zboží
  • provádění celních operací, vystavování celních dokumentů, zastupování v celním řízení, uskladňování v celním skladu

Naše společnost se zabývá prodejem nových i ojetých osobních automobilů značek Škoda, Renault a Dacia. Zajišťujeme také záruční i pozáruční servis. Navštivte náš autosalón v Kladně.

Související články
Společnost TQM – holding je tím pravým partnerem pro logistiku i dopravu
Společnost TQM – holding je tím pravým partnerem pro logistiku i dopravu

Moderní skladové prostory společnosti TQM – holding s.r.o. vynikají především sofistikovanými technickými vymoženostmi a neméně dokonalou logistikou.


Silniční doprava
Silniční doprava

Oblast silniční dopravy má rozhodně silné zastoupení v naší firmě. Neustále rozšiřujeme vozový park a přidáváme také další služby, díky kterým mohou být naši klienti vždy s výsledkem spokojení. Připojují se také logistické služby a skladování.


Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR
Přeprava nebezpečných nákladů v režimu ADR

Přeprava nebezpečných nebo speciálních nákladů je poměrně složité téma. Naštěstí existují společnosti, které se tímto tématem zabývají, a proto je snadné přepravit pomocí jejich služeb jakýkoliv i nebezpečný náklad, a to po celé ČR i do zahraničí.


Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny
Vnitrostátní a mezinárodní přeprava za příznivé ceny

Svěřte svou zásilku do těch správných rukou. V případě nutnosti reagovat rychle a precizně jsme ti praví, kterým můžete kdykoliv svůj náklad svěřit. Může jít o velkou či menší zásilku, umím se vždy přizpůsobit. Reagujeme vždy okamžitě, jsme zkrátka flexibilní firma.