Tapflo s.r.o.


Kulkova 4045/8, Brno 615 00
Společnost Tapflo s.r.o. je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení. Společnost Tapflo je celosvětově zastoupena vlastními společnostmi ve 30 zemích a nezávislými distributory ve více, jak 45 zemích.

Náš tým se skládá ze zkušených lidí pohybujících se v pumpařském průmyslu mnoho let. Pomůžeme Vám nejen s výběrem daného čerpadla, ale i se samotným uvedením do provozu. Poskytneme Vám rovněž pomoc při optimalizaci procesu a zaškolíme Váš personál.

Tím naše funkce ovšem nekončí. S každým čerpadlem Vám nabízíme záruční i pozáruční servis a preventivní servisní kontroly, které minimalizují Vaše ztráty.

Produkty:
- vzduchomembránová čerpadla
- odstředivá čerpadla
- hadicová čerpadla
- vřetenová čerpadla
- čerpadla s vřeteními písty
- zubová čerpadla
- čerpadla s flexibilním rotorem
- dávkovací čerpadla
- skidy.

Sídlo firmy se nachází v Brně Židenicích na Kulkově 8. Dostanete se k nám autem, MHD i vlakem. Najdete nás ve třetím patře. Mnoho zboží máme k dispozici v našem skladu.

Produkty
  • stříkací technika, sušičky vzduchu, tlakové nádoby, vývěvy a dmychadla, čerpací technika

Advokátní kancelář a právní poradenství v rodinném i obchodním právu - JUDr. Jiří Kozák.

Advokátní kancelář a právní poradenství v rodinném i obchodním právu - JUDr. Jiří Kozák

Zámečnictví U Kostela paní Aleny Kynkorové - Písek (Jihočeský kraj).

Zámečnictví U Kostela paní Aleny Kynkorové - Písek (Jihočeský kraj)

Související články
Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

PROFI-TECHNIK s.r.o.

Půjčovna nářadí v Liberci má dostupnou i vibrační a hutní techniku

Mezi další patří také použití nářadí v domácnosti, na zahradě nebo v době volnočasových aktivit. Zajišťují od nejmenších sekáčků, přes velká a malá kladiva, až po vibrační desky, jádrové vrtáky, brusky, hoblíky, pily, elektrocentrály, topidla, řezačky, průmyslové vysavače, čerpadla, vlastně cokoliv, co vás v těchto oborech napadne.


Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Strojírna Kukleny spol.s r.o.

Strojírna Kukleny: Zakázková výroba strojů i součástí, jako jsou převodovky, pohony či čerpadla

Potřebujete nejrůznější části strojů, jako jsou převodovky nebo čerpadla? Zakázkovou výrobou strojů i jejich částí dle požadavků zákazníka se zabývá Strojírna Kukleny spol. s r.o. Hradec Králové. Vyrábíme převodovky, elektromechanické lineární pohony, nerezová zubová čerpadla, jednoúčelové stroje a mnohé další. Zajišťujeme také montážní a servisní činnosti.


Elektromotory a další stroje pro vás vyrábí a opravuje už 25 let firma KRES

KRES spol. s r.o.

Elektromotory a další stroje pro vás vyrábí a opravuje už 25 let firma KRES

Hledáte spolehlivost a odbornost v oboru elektromotorů a elektrického nářadí? Pak se obraťte na krnovský elektroservis KRES spol. s r.o.. Letos slavíme výročí 25 let působení na trhu. Již čtvrt století pro vás tedy zajišťujeme prodej a opravy elektromotorů, ale i elektronářadí a dalších strojů. Zároveň vyrábíme trakční elektromotory. KRES, to je kvalita, rychlost, efektivita a spolehlivost.


Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Techair, spol. s r.o.

Kompresory: Prodej i odborný servis od specialisty Techair

Potřebujete kompresor pro jakýkoli účel, ale nevíte si rady s výběrem? Kontaktujte společnost Techair z České Třebové. Ta disponuje spolehlivými kompresory předních značek od tradičních výrobců a proškolení odborníci z oboru vám zde ochotně poradí, jaké typy těchto zařízení se pro vaši potřebu nejlépe hodí.


Firemní články
Výroba čerpadel Brno, dodávky vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel

Výroba čerpadel Brno, dodávky vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel

Společnost Tapflo je evropský, nezávislý rodinný výrobce a celosvětový dodavatel vzduchomembránových čerpadel, odstředivých čerpadel a jiných průmyslových technologických zařízení.