Penzion U Bohuša

CZKUbytování a penzion v Lednici

Penzion U Bohuša v Lednici na Jižní Moravě poskytuje ubytování doslova v blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ze zahrady penzionu se totiž dostanete přímo do zámeckého parku Lednického zámku. Náš penzion je vhodný pro víkendové pobyty, ale i pro dovolené na kole.

Pokoje v penzionu U Bohuša jsou klimatizované. Každý z pokojů má své vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem a WC. Na pokojích se také nachází lednička, trezor a televize. Hosté mají k dispozici bezplatné připojení k Wi-fi v celém areálu. Parkování je možné na soukromém uzavřeném parkovišti. Možnost zajištění polopenze.

Penzion je situován v Lednicko-valtickém areálu, který je díky svého rovinatého terénu a husté síti cyklostezek ideálním místem pro cykloturistiku a dovolenou na kole. Zhruba 35 km od penzionu se nachází Aqualand Moravia a za návštěvu také stojí termální lázně Laa an der Thaya.

Náš penzion je vhodný pro přespání na jednu noc nebo romantický víkend pro dva. Zarezervovat si totiž u nás můžete jednodenní, víkendové i týdenní pobyty.

V prostorách penzionu je možné uspořádat firemní akce a semináře.

Hosté mají možnost si vyzkoušet také různé volnočasové aktivity. V blízkosti penzionu se nacházejí lázně a přímo naproti penzionu je sportovní hala, tenisové kurty a fotbalové hřiště. Na objednávku zajistíme různé druhy masáží v našich prostorách.


Katalog firem:    

Cykloturistika

,  

Kongresová a firemní turistika

,  

Penziony

,  
Štítky:

Penzion Lednice, jižní Morava, dovolená na kole, ubytování Lednicko-Valtický areál, víkendové pobyty