CEHA KDC elektro k.s.


U Továren 770/1b, Praha 10 - Hostivař 102 00

Velkoobchod, maloobchod a e-shop elektroinstalačního materiálu.

Sortiment:
- kabely
- spínače, zásuvky
- jistící prvky
- svítidla
- světelné zdroje
- zdroje proudu a napětí
- úložný materiál
- rozvaděče
- přístroje
- hromosvodařský materiál
- domovní spotřebiče
- nářadí
- domácí spotřebiče a a elektronika.

Sídlo:
U továren 770/1
102 00
Praha 10 - Hostivař

IČ: 62413112
DIČ: CZ62413112
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: komanditní společnost
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Markéta Tůmová

Elektroinstalační materiál levně, rychle a pohodlně

Elektroinstalační materiál levně, rychle a pohodlně

Využijte i vy našich 22 let zkušeností v oboru elektroinstalačního materiálu a svítidel. Jak v prodejnách CEHA KDC elektro, tak na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem najdete skutečně vše. V oboru elektroinstalačního materiálu zkrátka umíme chodit a vy se o tom můžete přesvědčit.


Elektroinstalační materiál, hromosvody, Praha, Kolín, Liberec

Elektroinstalační materiál, hromosvody, Praha, Kolín, Liberec

Virtuální ráj pro domácí kutily i profesionály představuje e-shop společnosti CEHA KDC elektro. Najdete tam totiž veškerý elektroinstalační materiál. Výhodami nákupu u nás jsou nízké ceny, pohodlné objednání z domu, výběr z kvalitních elektroinstalačních materiálů a rychlá doba dodání. Tak na nic nečekejte a navštivte naše webové stránky. CEHA KDC elektro je společnost s bohatou historií – na trhu působíme už více než 20 let. Jsme ryze česká společnost, která se zabývá prodejem elektroinstalačního materiálu. A to buď skrze náš e-shop, nebo přímo na našich 7 regionálních prodejních místech. Většinu zboží máme skladem (přes 26 tisíc položek)! A co vše tedy můžete vybírat u společnosti CEHA KDC elektro? - Kabely - Jističe - Hromosvody - Svítidla (žárovková, zářivková, výbojková, halogenová, led, speciální) - Zdroje proudu a napětí - Trubky, lišty a příslušenství - Izolační materiály a lepidla - Domovní i průmyslové zásuvky a vidlice - A mnoho dalších Neriskujte nákup v běžných obchodních řetězcích, kde často neseženete to, co potřebujete a ušetřete si námahu a peníze. V e-shopu společnosti CEHA KDC elektro najdete veškeré zboží přehledně na jednom místě a k tomu, aby zboží dorazilo přímo k vám domů nebo do firmy, stačí jen pár kliků myší. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli, kteří nás zásobují kvalitním elektroinstalačním materiálem. Řadí se k nim společnosti jako 3M, ABB, Ecolite nebo Tesla Stropkov.


Velkoobchod elektroinstalační materiál Kolín

Velkoobchod elektroinstalační materiál Kolín

Společnost CEHA KDC elektro k.s. Vám nabízí velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. V našem sortimentu naleznete: - kabely - spínače, zásuvky - jistící prvky - svítidla - světelné zdroje - zdroje proudu a napětí - úložný materiál - rozvaděče - přístroje - hromosvodařský materiál - domovní spotřebiče - nářadí - domácí spotřebiče a a elektronika. Více informací na našich webových stránkách.


E-shop elektroinstalační materiál Praha

E-shop elektroinstalační materiál Praha

VO nabízí Sodíkové výbojky a direktiva EU Vážení zákazníci, přinášíme Vám přehled portfolia sodíkových výbojek firmy Osram v souvislosti s direktivou EU. Výprodej: Kabely, Pohyblivé a prodlužovací přívody Příslušenství kabelů, Domovní spínače zásuvky a vidlice, Průmyslové zásuvky a vidlice, Spínače průmyslové, Pojistky, spodky, hlavice, Jističe, chrániče a přís.do 63A včetně Výkonové jističe a příslušenství, Svítidla žárovková, Svítidla zářivková, Svítidla výbojková, Svítidla halogenová, Svítidla LED, Svítidla speciální, Příslušenství svítidel, Světelné zdroje, Zdroje proudu a napětí, Oka, konektory, spojky, Svorky a svorkovnice, Krabicové rozvodky, Trubky, lišty a příslušenství, Vývodky a příslušenství, Rozvaděče a pojistkové skříně, Stykače, relé, ovladače, signálky, Domovní komunikační systémy, Izolační materiály a lepidla, Domovní spotřebiče, Měřicí přístroje a nářadí, Hromosvody, Tiskoviny a výstražné tabulky, Antény a příslušenství, Multimediální kabely a konektoryDalší produkty a služby
  • distribuce elektrických spínačů, prodej elektropříslušenství, prodej elektrických zásuvek, příslušenství pro průmyslové použití


Související články
Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů
Výroba jednoúčelových strojů, montážních automatů

Hodil by se vám do firmy jednoúčelový stroj? Přemýšlíte a zajímáte se o tyto a podobné produkty? Investice do jednoúčelových strojů a montážních automatů se rozhodně vyplatí a má budoucnost. Obrátit se můžete na společnost UNIREG spol. s r.o., která je špičkovým výrobcem jednoúčelových strojů.


Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění
Chropyňská strojírna, a.s. získala v uplynulých několika letech řadu významných titulů a ocenění

Chropyňská strojírna a.s. je mateřskou společností firem Chropynska Deutschland GmbH, Slavia Production Systems a.s., SC Ramira SA a vlastníkem 50% podílu Shanghai Chropynska Automation Technologies Co., Ltd.


Výroba přípojkových, rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů
Výroba přípojkových, rozpojovacích skříní a elektroměrových rozvaděčů

Sortiment rozvaděčů, přípojkových a dalších skříní patří k důležitému vybavení pro další provoz například veřejného osvětlení, telekomunikací, distribučních sítí a podobně. Pokud hledáte kvalitu a profesionalitu včetně dlouholetých zkušeností, tak vám je poskytne firma ELPLAST-KPZ Rokycany, spol. s r.o.


Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty
Elektroinstalační materiál pro firmy i domácí pracanty

Společnost EPRO Trutnov s.r.o. je specializovaným velkoobchodem a maloobchodem s elektroinstalačním materiálem. Sortiment zboží zahrnuje od A do Z všechen potřebný materiál, široký sortiment výrobků, příslušenství a dokonce i služeb formou poradenství nebo provedených elektromontáží.