CEHA KDC elektro k.s.


U Továren 770/1b, Praha 10 - Hostivař 102 00
Velkoobchod, maloobchod a e-shop elektroinstalačního materiálu.

Sortiment:
- kabely
- spínače, zásuvky
- jistící prvky
- svítidla
- světelné zdroje
- zdroje proudu a napětí
- úložný materiál
- rozvaděče
- přístroje
- hromosvodařský materiál
- domovní spotřebiče
- nářadí
- domácí spotřebiče a a elektronika.

Sídlo:
U továren 770/1
102 00
Praha 10 - Hostivař

Produkty
  • distribuce elektrických spínačů, prodej elektropříslušenství, prodej elektrických zásuvek, příslušenství pro průmyslové použití

Malebná obec Strýčice v Jihočeském kraji.

Náhradní díly a autopříslušenství pro osobní a dodávková vozidla.

Náhradní díly a autopříslušenství pro osobní a dodávková vozidla

Související články
DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

DK-ELVIS s.r.o.

DK-ELVIS: Autorizované metrologické středisko pro ověřování elektroměrů

Ověřováním měřidel elektrických veličin se zabývá autorizované metrologické středisko společnosti DK-ELVIS s.r.o.. V dubnu 2016 nám Úřad pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví udělil autorizaci pro ověřování indukčních a statických elektroměrů. Potřebujete ověření svých měřidel? Obraťte se na naše metrologické středisko.


Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o.

Firma VIENNA-COMPONENTS-TRADING s.r.o. představuje elektronické a elektromechanické komponenty, nejnovější je jistič ESX10-S s volně nastavitelnou hodnotou proudu

Zprostředkují součástky pro aplikace v průmyslové automatizaci, v energetice, v telekom a medicínské technice, v dopravní a vojenské technice nebo pro fotovoltaické a solární elektrárny. Jejich hlavní činnosti v tomto oboru v posledních letech jsou napájecí zdroje AC/DC, měniče DC/DC, invertory DC/AC, spínače, switche, jističe a mnoho dalšího.


Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

SPELSBERG spol.s r.o.

Výroba elektroinstalační techniky a skříní - nová červená řada

Výroba systémů pro elektrotechniku a průmysl vyžaduje letité zkušenosti a dovednosti včetně moderní výrobní technologie. Zárukou vysoké kvality a bezpečnosti v této oblasti je společnost s dlouholetou tradicí Spelsberg spol. s r.o. se sídlem v Praze.


Vše pro hromosvody a uzemnění

KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.

Vše pro hromosvody a uzemnění

Hromosvody a uzemnění jsou důležitou součástí každé stavby, zejména z důvodů bezpečnosti. Společnost Kovoblesk KPS Opava s. r. o. je výrobcem těchto součásti pro hromosvody a uzemnění a zásobuje těmito součástmi své největší obchodní partnery (Argos Elektro a. s. a Stavebniny DEK a. s.)


Firemní články
Elektroinstalační materiál levně, rychle a pohodlně

Elektroinstalační materiál levně, rychle a pohodlně

Využijte i vy našich 22 let zkušeností v oboru elektroinstalačního materiálu a svítidel. Jak v prodejnách CEHA KDC elektro, tak na našem e-shopu s elektroinstalačním materiálem najdete skutečně vše. V oboru elektroinstalačního materiálu zkrátka umíme chodit a vy se o tom můžete přesvědčit.


Elektroinstalační materiál, hromosvody, Praha, Kolín, Liberec

Elektroinstalační materiál, hromosvody, Praha, Kolín, Liberec

Virtuální ráj pro domácí kutily i profesionály představuje e-shop společnosti CEHA KDC elektro. Najdete tam totiž veškerý elektroinstalační materiál. Výhodami nákupu u nás jsou nízké ceny, pohodlné objednání z domu, výběr z kvalitních elektroinstalačních materiálů a rychlá doba dodání. Tak na nic nečekejte a navštivte naše webové stránky. CEHA KDC elektro je společnost s bohatou historií – na trhu působíme už více než 20 let. Jsme ryze česká společnost, která se zabývá prodejem elektroinstalačního materiálu. A to buď skrze náš e-shop, nebo přímo na našich 7 regionálních prodejních místech. Většinu zboží máme skladem (přes 26 tisíc položek)! A co vše tedy můžete vybírat u společnosti CEHA KDC elektro? - Kabely - Jističe - Hromosvody - Svítidla (žárovková, zářivková, výbojková, halogenová, led, speciální) - Zdroje proudu a napětí - Trubky, lišty a příslušenství - Izolační materiály a lepidla - Domovní i průmyslové zásuvky a vidlice - A mnoho dalších Neriskujte nákup v běžných obchodních řetězcích, kde často neseženete to, co potřebujete a ušetřete si námahu a peníze. V e-shopu společnosti CEHA KDC elektro najdete veškeré zboží přehledně na jednom místě a k tomu, aby zboží dorazilo přímo k vám domů nebo do firmy, stačí jen pár kliků myší. Spolupracujeme s osvědčenými dodavateli, kteří nás zásobují kvalitním elektroinstalačním materiálem. Řadí se k nim společnosti jako 3M, ABB, Ecolite nebo Tesla Stropkov.


Velkoobchod elektroinstalační materiál Kolín

Velkoobchod elektroinstalační materiál Kolín

Společnost CEHA KDC elektro k.s. Vám nabízí velkoobchodní prodej elektroinstalačního materiálu. V našem sortimentu naleznete: - kabely - spínače, zásuvky - jistící prvky - svítidla - světelné zdroje - zdroje proudu a napětí - úložný materiál - rozvaděče - přístroje - hromosvodařský materiál - domovní spotřebiče - nářadí - domácí spotřebiče a a elektronika. Více informací na našich webových stránkách.


E-shop elektroinstalační materiál Praha

E-shop elektroinstalační materiál Praha

VO nabízí Sodíkové výbojky a direktiva EU Vážení zákazníci, přinášíme Vám přehled portfolia sodíkových výbojek firmy Osram v souvislosti s direktivou EU. Výprodej: Kabely, Pohyblivé a prodlužovací přívody Příslušenství kabelů, Domovní spínače zásuvky a vidlice, Průmyslové zásuvky a vidlice, Spínače průmyslové, Pojistky, spodky, hlavice, Jističe, chrániče a přís.do 63A včetně Výkonové jističe a příslušenství, Svítidla žárovková, Svítidla zářivková, Svítidla výbojková, Svítidla halogenová, Svítidla LED, Svítidla speciální, Příslušenství svítidel, Světelné zdroje, Zdroje proudu a napětí, Oka, konektory, spojky, Svorky a svorkovnice, Krabicové rozvodky, Trubky, lišty a příslušenství, Vývodky a příslušenství, Rozvaděče a pojistkové skříně, Stykače, relé, ovladače, signálky, Domovní komunikační systémy, Izolační materiály a lepidla, Domovní spotřebiče, Měřicí přístroje a nářadí, Hromosvody, Tiskoviny a výstražné tabulky, Antény a příslušenství, Multimediální kabely a konektory