Truhlářství Radim Sladký

CZKTruhlářství

Truhlářství

Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, moderní nábytek do kuchyní, vestavěné skříně na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, bytový a kancelářský nábytek


Kuchyňské linky

Truhlářská dílna Radim Sladký se zaměřuje na výrobu různorodého nábytku, kuchyňských linek či vestavných skříní. Provádíme truhlářskou výrobu na zakázku dle požadavků našich zákazníků, ke kterým přistupujeme individuálně a snažíme se vyhovět jejich přání. Jsme schopni zpracovat zakázky pro zákazníky z okolí Moravského Krumlova, Ivančic, Pohořelic a okresu Brno-venkov.

Dodáváme nábytek do kuchyně nebo kuchyňské linky, které budou splňovat jak funkční, tak estetická hlediska. Kuchyňské linky můžeme dodat i se spotřebiči s dopravou i montáží. Vyrábíme vestavěné skříně, které ideálním způsobem nenápadně zvětší úložný prostor ve vašem pokoji, splyne s okolím a dokonale zapadne do interiéru. Zhotovíme i další bytový nábytek, jako jsou obývací stěny, konferenční stolky, postele, vybavení dětských pokojů a koupelnový či předsíňový nábytek. Vybavíme Vám kancelář či ordinaci.

Grafický návrh pro naše zákazníky zdarma. Navrhneme Vám grafické řešení tak, aby bylo praktické a přitom i moderní. Kuchyňské linky můžeme dodat i se spotřebiči s dopravou i montáží. Naším cílem je spokojený zákazník. Nabízíme pouze profesionální jednání a nejvyšší kvalitu služeb. Pomůžeme Vám zrealizovat Vaše představy!

Najdete nás na adrese: Budkovice 3, Ivančice.


Katalog firem:    

Kancelářský a školní nábytek

,  

Kuchyňský nábytek

,  

Ložnice

,  

Nábytek na míru

,  

Skříně a úložné prostory

,  

Truhlářské práce

,  

Zahradní nábytek

,  
Štítky:

nábytek, kuchyňské linky, vestavěné skříně, truhlářství Ivančice, Moravský Krumlov