Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, bytový a kancelářský nábytek

Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, nábytkové stěny a sestavy do obývacích pokojů, předsíňový nábytek, věšákové stěny, skříně, komody, police, regály, psací stoly, konferenční stolky, křesla, židle, postele, zkrátka veškerý typ bytového i kancelářského nábytku podle Vašich představ, přesně na míru, včetně zaměření, grafického návrhu a předběžné kalkulace, v precizním provedení v krátkých lhůtách, s doručením nábytku na místo určení i s instalací, je stěžejní náplní českého výrobce nábytku Truhlářství Radim Sladký v Ivančicích.

Výroba bytového nábytku, Truhlářství Radim Sladký

Nábytek do dětských a studentských pokojů, kancelářský nábytek na zakázku

Zabýváme se výrobou klasického nábytku do bytů i kanceláří, ale umíme vyrobit i atypický nábytek přesně podle Vašich požadavků. Odborně poradíme a navrhneme účelný a přitom barevně harmonický nábytek do dětských pokojů. Pro školáky a studenty na míru vyrobíme psací stoly a židle, patrové postele, skříňky a komody, police a regály. Veškerý nábytek z Truhlářství Radim Sladký je z kvalitních materiálů prvotřídních značek EGGER, KRONOSPAN, FUNDERMAX, KAINDL, TRACHEA. Zařiďte si Vaše bytové interiéry či kanceláře nábytkem zhotoveným na zakázku v Truhlářství Radim Sladký!

Dětský a studentský nábytek, Truhlářství Radim Sladký


Bytový nábytek, obývací stěny, komody a stolky, předsíňové nábytkové sestavy

Každá místnost Vašeho domova může být jiná, může splňovat svůj účel, může mít svoji atmosféru díky vhodně zvolenému nábytkovému vybavení. Profesionální výrobci z Truhlářství Radim Sladký Vám precizně zhotoví jakýkoli kus nábytku nebo nábytkové sestavy do celého bytu či domu. Realizujeme obývací stěny z moderních a kvalitních materiálů, televizní skříňky, knihovny, atypické poličky, postele a čela, noční stolky, komody, konferenční stolky, předsíňové nábytkové sestavy různých rozměrů, v široké škále dekorů, s kvalitním nábytkovým kováním. Seznamte se blíže s naší truhlářskou výrobou na truhlarstvi-sladky.cz, svěřte nám své sny, my Vám je vyrobíme!

Bytový nábytek na zakázku, Truhlářství Radim Sladký


PODSTRÁNKY

Truhlářství

Truhlářství
Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, vestavěné skříně
Kuchyňské linky, moderní nábytek do kuchyní, vestavěné skříně na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku
Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, bytový a kancelářský nábytek
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství Radim Sladký
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství Radim Sladký
www.truhlarstvi-sladky.cz
Adresa

Adresa

č.3
Ivančice - Budkovice 664 91

sladky.radim@seznam.cz
+420 728 297 007


Najdete nás také zde:

ARES
captcha