Truhlářství Radim Sladký
Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku

Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku, truhlářské výrobky přesně na míru od praktického nábytku do dětských pokojů – stoly, židle, postele, skříně, komody, přes designový nábytek do obývacích pokojů, ložnicové skříňové sestavy a lůžka, až po nábytek do kuchyní. Podle Vašich přání zhotovíme také funkční a moderní nábytek do kanceláří, ordinací lékařů, vestavěné skříně do šaten, předsíňové nábytkové stěny. Vše v precizním provedení, z kvalitních materiálů, včetně odborného poradenství Vám zajistí Truhlářství Radim Sladký se sídlem poblíž Ivančic.

Truhlářská výroba - komoda, Truhlářství Radim Sladký

Truhlářské výrobky z masivního dřeva, nábytek z materiálů značek KRONOSPAN, KAINDL, EGGER, TRACHEA, FUNDERMAX

Zručná truhlářská výroba jakéhokoli kusu nábytku z masivního dřeva, ale i pečlivé zpracování dalších materiálů jako dýha, lamino, fólie, alu prvky, lakování nábytku tvoří ucelenou pracovní i tvůrčí činnost firmy Truhlářství Radim Sladký z Budkovic u Ivančic. K výrobě nábytku používáme osvědčené materiály značek KRONOSPAN, KAINDL, EGGER, TRACHEA, FUNDERMAX. Prohlédněte si ukázky našich prací na webových stránkách truhlarstvi-sladky.cz nebo se přijeďte přesvědčit na vlastní oči do našeho nábytkového studia ALFA Interier v Hustopečích u Brna.

Truhlářská výroba, Truhlářství Radim Sladký, Ivančice


Grafické návrhy zdarma, řešení, dodání a smontování bytového i kancelářského nábytku

Truhlářství Radim Sladký realizuje výrobu nábytku podle požadavků zákazníků. Vyměření, návrhy řešení, design nábytku, grafický návrh zdarma, precizní výroba nábytku na zakázku, dovoz zhotoveného nábytku na míru na místo určení včetně smontování Vám nabízí poctivá truhlářská firma působící v okrese Brno-venkov, v okolí Ivančic, Moravského Krumlova, Rosic u Brna, Oslavan, Zastávky, Mohelna, Zbýšova, Pohořelic. Nechte si u nás vyrobit nábytek do bytu či kanceláře, bude Vám sloužit dlouho a hlavně budete spokojeni!

Truhlářské výrobky ze dřeva, lamina, dýhy, Truhlářství Radim SladkýTruhlářství

Truhlářství

Truhlářské řemeslné práce, výroba dřevěného nábytku na zakázku

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, vestavěné skříně

Kuchyňské linky, moderní nábytek do kuchyní, vestavěné skříně na míru

Výroba nábytku

Výroba nábytku

Zakázková výroba nábytku do dětských pokojů, bytový a kancelářský nábytek