FM KONTEJNERY
František Michalec


Průmyslový areál Divnice (parc. č. st. 226), Lipová 763 21
Firma FM KONTEJNERY - František Michalec se sídlem v okrese Zlín se již od roku 1994 zabývá výrobou kontejnerů a kovových palet, doplňků ke kontejnerům a náhradních dílů.

V rámci naší činnosti nabízíme kontejnery různých typů a systémů natahování na všechny dostupné kontejnerové nosiče. Samozřejmostí je také, v případě zájmu, přeprava kontejnerů.
Odpadové kontejnery vyrábíme pro hákové, lanové nosiče a se spodním hákem.

Konstrukce vyrábíme dle požadované normy DIN 30722 s povrchovou úpravou dle vzorníku RAL anebo NCS. Rozměry a provedení záleží na požadavku zákazníka.

Produkty
  • pronájem skladových kontejnerů, přepravní kontejnery pro materiály, vanové kontejnery, sběrové kontejnery
  • výroba kovových obalů, plechovky pro potravinářský průmysl, obaly z jemného plechu, plechové kanystry

Výroba plastových směsí, výroba technických směsí, výkonné směsi na bázi polyolefinů, TABOREX, TABOREN,TABOCAB.

Výroba plastových směsí, výroba technických směsí, výkonné směsi na bázi polyolefinů, TABOREX, TABOREN,TABOCAB

Ubytování v Českém ráji, Hotel Ort.

Ubytování v Českém ráji, Hotel Ort

Související články
Prodej a pronájem kontejnerů

METRANS, a.s.

Prodej a pronájem kontejnerů

Kontejnery typů 6m+ a 12m+ se hodí pro každou příležitost, aniž bychom si to běžně uvědomovali. Námořní typy můžete pořídit za velice nízkou a příznivou cenu, nehledě na to, že velice levný je také pronájem těchto netradičních prostor.


Specialisté na Keg sudy pro pivovary

KSO AST GmbH Anna Petrová

Specialisté na Keg sudy pro pivovary

Keg sudy jsou nezbytnou součástí pivovarnického průmyslu. Specialistou na tyto pivní sudy je společnost KSO AST GmbH. Společnost má sídlo v německém městě Wilnsdorf, kde probíhá proces nákupu a repase nerezových KEG sudů. Keg sudy jsou nabízeny o objemech 10, 15, 20, 25, 30 a 50 litrů. Vše pro Vás zařídí paní Anna Petrová, která je v každodenním kontaktu s německou centrálou a zajišťuje vše pro český trh.


Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou oslavu

Julius Kleemann-Anna Petrová

Pětilitrové party soudky - ideální řešení pro každou oslavu

K oslavám, večírkům či akcím s přáteli neodmyslitelně patří pivo, víno nebo i další druhy alkoholu. Nakoupit desítky lahví piva však není zrovna praktické - nejen, že je poté nutné vracet zpět vratné lahve, ale také je třeba myslet na to, jak udržet pivo vychlazené. Tyto problémy však snadno vyřeší pětilitrové soudky, které se skvěle hodí pro každou party. Party soudky udrží nápoj chladný a stále svěží. Jste výrobcem či dodavatelem nápojů? Přečtěte si více o výhodách pětilitrových party soudků!


Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem

Autodoprava Bohdálek

Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem

Sháníte někoho v blízkém okolí, kdo by Vám mohl pomoci se zemními a výkopovými pracemi? Nebo si potřebujete pronajmout lešení či stavební nářadí, lodní kontejner, lešení nebo hliníkovou věž? Pak se můžete spolehnout na služby Autodopravy Bohdálek.