Fresh Juice, s.r.o.


Nádražní 326, Modřice 664 42
Naše firma FRESH JUICE s.r.o. působící na trhu již 12 let poskytuje komplexní servis v oblasti výroby čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, bio potraviny, raw potravin. Poskytuje catering na firemní akce či oslavy a narozeniny. Provádíme realizaci juice barů. Rozvážíme ovocné boxy a ovocné šťávy do firem. Firma prodává i pronajímá profesionální odšťavňovače a citrusovače nejen pro gastronomii, ale také pro domácnost. V eshopu naleznete odšťavňovače šnekové a odstředivé značky Angel, Green, Oscar, Hurom. Mixéry značky Blendtec, Hamilton Beach. Citrusovače značky Waring Pro, Catler, Cunill, Remida, Santos. Ale také prodává výrobník ledu, automatické klíčidla, nerezovou sušičku s náhradními díly.
Zdravá výživa fresh juice, džusy.


Realizace juice barů:
-Od návrhu přes dodávku vybavení, marketing, skladba nabídky prodávaných produktů, poradenství a konzultace.

Prodej technologií na výrobu fresh juice do všech typů gastro provozoven hotely, restaurace, fit a wellness centra, kavárny, cukrárny atd.

Vlastní koncep „mini fresh smoothie baru“:
-Zapůjčíme nebo pronajmeme Vám veškeré technologie, které jsou potřeba k prodeji fresh smoothie. Vše vysvětlíme, zaškolíme personál, pomůžeme s propagací (zajistíme marketingové materiály), dodáme vhodné obaly atd.

Dodávku a zápůjčení technologií a surovin (co neprodáte, můžete vrátit zpět) na jednorázové akce jako jsou výstavy, kongresy, open air akce atd.
Dodáváme i jednorázové obaly kelímky s víčkem a lahvičky.

Jsme výhradní zástupci luxusní korejské značky Hurom. Produkty značky Hurom patří do sekce domácích odšťavovačů a jsou špičkou ve svém oboru na světovém trhu.

Připravujeme ovocné boxy do kanceláří a office center.
Mezi naše klienty patří společnosti, jako jsou: AVAST SOFTWARE, NET SUITE, KBC, DELOIT, CCI, SEA COMP atd.
Vyrábíme různé druhy fresh juice do hotelů a restaurací. Za zmínku stojí zázvorový fresh. Tedy 100 extrakt ze zázvoru lisovaný za studena, který zachovává všechny aromatické a vitální látky. Je vhodný na výrobu limonád, piva atd.
Můžete si u nás zakoupit či půjčit:
- mixéry
- blendery
- drtiče
- výrobníky ledu
- příslušenství
- náhradní díly.

Taktéž se zabýváme službami v oblasti cateringu. Objednat si u nás tak můžete ovocné nebo zeleninové saláty, zdravé dezerty nebo balíčky, které jsou vhodné pro firemní akce nebo narozeniny.
- ovocné saláty (citrus mix, sweet mix, exotic mix, ...)
- zeleninové saláty (řecký salát, caprese salát, ...)
- čerstvé džusy (pomeranč, jablko a mrkev, ananas, ...)
- dezerty (bananáček, sladký mix, ovocné pyré, ...)
- balíčky (ovocné-zeleninové koše)
- pomazánky
- doplňkový prodej (100% pomerančové šťávy)
- bagety (bagety se šunkou, s uzeným masem nebo tofu, ...)
- dřeně (strawberry kiss, piňa colada, tropicana, ...)
- ovocné kelímky (kelímky plné čerstvého ovoce).

Produkty
  • prodej bílé techniky, prodej černé techniky, drobné domácí spotřebiče, servis elektrospotřebičů, prodej ledničky, prodej pračky
  • rozvoz jídla na svatby, zajištění občerstvení, rauty a recepce, bankety a koktejly, gastronomický servis
  • gastronomické vybavení, gastro technologie, konvektomaty, indukční sporáky, grily, nerezové vybavení, velkokapacitní myčky nádobí

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Smluvní partner ČEZ

Elektromontážní a projektové služby

Související články
Konvektomaty Retigo splňují nejvyšší nároky uživatelů

GAVONA GASTRO s.r.o

Konvektomaty Retigo splňují nejvyšší nároky uživatelů

Působí nejen v Šumperku, ale také v Jeseníku či Olomouci. Jejich komplexní služby z nich dělají opravdové profesionály a skvělé partnery v ohledu profesionální zařízení a vybavení kuchyně. Snaží se udržet krok směrem kupředu a vyvíjí nové produkty.


Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

AMIGO

Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

Když se řekne slovo perfektní akce, je za tím často pečlivá příprava a dokonalé detaily. S AMIGO Catering z Telče máte jistotu, že každý tento detail bude dotažený k dokonalosti. Ať už chystáte firemní setkání, oslavu narozenin, svatbu nebo velkolepou kulturní událost, jejich tým vám zaručí gastronomický zážitek, který uchvátí vaše hosty a posune vaši akci na novou úroveň.


Chcete, aby vaše kuchyně vypadala elegantně a moderně? Vsaďte na vestavěné spotřebiče!

Obchodní dům Morava Holešov s.r.o.

Chcete, aby vaše kuchyně vypadala elegantně a moderně? Vsaďte na vestavěné spotřebiče!

Hledáte způsob, jak využít prostor naplno a zároveň dosáhnout elegantního vzhledu vaší kuchyně? Vestavěné spotřebiče jsou ideálním řešením! Nabízí dokonalou harmonii mezi individuálními potřebami a jednotným konceptem celého interiéru. Pro ty, kteří hledají toto ideální propojení a zároveň chtějí kvalitní produkty, je Obchodní dům Morava Holešov s.r.o. tou pravou volbou.


Prodej chladící techniky ve Znojmě, Moravském Krumlově, Ivančicích a okolí

Karel Kašpar LEDO servis

Prodej chladící techniky ve Znojmě, Moravském Krumlově, Ivančicích a okolí

Pokud provozujete restauraci, bar, hotel, penzion, prodejnu potravin nebo jinou provozovnu, která pracuje s potravinami, jistě víte, jak důležitá je kvalitní a spolehlivá chladící technika. Proto je důležité vybrat si chladící techniku, která bude vyhovovat vašim požadavkům, možnostem, velikosti prostoru i nárokům chlazeného sortimentu. Spolehlivým a profesionálním prodejcem chladící techniky pro Znojmo, Moravský Krumlov, Ivančice a okolí je společnost LEDO servis.


Firemní články
Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM

Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM

Máte rádi čerstvou ovocnou šťávu? Nebo zeleninové smothie? Vychutnejte si je z pohodlí svého domova. Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM jsou zárukou kvality. S nimi si jednoduše vychutnáte doušky čerstvé šťávy kdykoliv budete chtít!


Realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe, smoothie.

Realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe, smoothie.

Chtěli by jste ve Vašem okolí otevřít Fresh bar? Firma Fres Juice, s.r.o. provádí realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe a smoothie Váš nový byznys.


Mini fresh smoothie bary. Zapůjčíme nebo pronajmeme veškeré technologie.

Mini fresh smoothie bary. Zapůjčíme nebo pronajmeme veškeré technologie.

Nový koncept Mini fresh smoothie baru dodává Fresh Juice, s.r.o. Zajistí kompletní zapůjčení technologie na výrobu fresh smoothie. I se zaškolením personálu.


Připravujeme pro vás denně čerstvý Catering Brno

Připravujeme pro vás denně čerstvý Catering Brno

Denně čerstvý Cateringod firmy Fresh Juice, s.r.o. Čerstvé zeleninové a ovocné saláty, džusy, dezerty, individuální balíčky, pomazánky, bagety, dřeně, ovocné kelímky.


Přinášíme Vám ovoce až do kanceláří

Přinášíme Vám ovoce až do kanceláří

Firma Fresh Juice, s.r.o. Vám přiveze ovocné boxy do kanceláří a Office Center. Poskytují servis v oblasti čerstvých ovocných a zeleninových šťáv až do firmy.