Fresh Juice, s.r.o.


Nádražní 326, Modřice 664 42
Naše firma FRESH JUICE s.r.o. působící na trhu již 12 let poskytuje komplexní servis v oblasti výroby čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, bio potraviny, raw potravin. Poskytuje catering na firemní akce či oslavy a narozeniny. Provádíme realizaci juice barů. Rozvážíme ovocné boxy a ovocné šťávy do firem. Firma prodává i pronajímá profesionální odšťavňovače a citrusovače nejen pro gastronomii, ale také pro domácnost. V eshopu naleznete odšťavňovače šnekové a odstředivé značky Angel, Green, Oscar, Hurom. Mixéry značky Blendtec, Hamilton Beach. Citrusovače značky Waring Pro, Catler, Cunill, Remida, Santos. Ale také prodává výrobník ledu, automatické klíčidla, nerezovou sušičku s náhradními díly.
Zdravá výživa fresh juice, džusy.


Realizace juice barů:
-Od návrhu přes dodávku vybavení, marketing, skladba nabídky prodávaných produktů, poradenství a konzultace.

Prodej technologií na výrobu fresh juice do všech typů gastro provozoven hotely, restaurace, fit a wellness centra, kavárny, cukrárny atd.

Vlastní koncep „mini fresh smoothie baru“:
-Zapůjčíme nebo pronajmeme Vám veškeré technologie, které jsou potřeba k prodeji fresh smoothie. Vše vysvětlíme, zaškolíme personál, pomůžeme s propagací (zajistíme marketingové materiály), dodáme vhodné obaly atd.

Dodávku a zápůjčení technologií a surovin (co neprodáte, můžete vrátit zpět) na jednorázové akce jako jsou výstavy, kongresy, open air akce atd.
Dodáváme i jednorázové obaly kelímky s víčkem a lahvičky.

Jsme výhradní zástupci luxusní korejské značky Hurom. Produkty značky Hurom patří do sekce domácích odšťavovačů a jsou špičkou ve svém oboru na světovém trhu.

Připravujeme ovocné boxy do kanceláří a office center.
Mezi naše klienty patří společnosti, jako jsou: AVAST SOFTWARE, NET SUITE, KBC, DELOIT, CCI, SEA COMP atd.
Vyrábíme různé druhy fresh juice do hotelů a restaurací. Za zmínku stojí zázvorový fresh. Tedy 100 extrakt ze zázvoru lisovaný za studena, který zachovává všechny aromatické a vitální látky. Je vhodný na výrobu limonád, piva atd.
Můžete si u nás zakoupit či půjčit:
- mixéry
- blendery
- drtiče
- výrobníky ledu
- příslušenství
- náhradní díly.

Taktéž se zabýváme službami v oblasti cateringu. Objednat si u nás tak můžete ovocné nebo zeleninové saláty, zdravé dezerty nebo balíčky, které jsou vhodné pro firemní akce nebo narozeniny.
- ovocné saláty (citrus mix, sweet mix, exotic mix, ...)
- zeleninové saláty (řecký salát, caprese salát, ...)
- čerstvé džusy (pomeranč, jablko a mrkev, ananas, ...)
- dezerty (bananáček, sladký mix, ovocné pyré, ...)
- balíčky (ovocné-zeleninové koše)
- pomazánky
- doplňkový prodej (100% pomerančové šťávy)
- bagety (bagety se šunkou, s uzeným masem nebo tofu, ...)
- dřeně (strawberry kiss, piňa colada, tropicana, ...)
- ovocné kelímky (kelímky plné čerstvého ovoce).

Další produkty a služby
  • prodej bílé techniky, prodej černé techniky, drobné domácí spotřebiče, servis elektrospotřebičů, prodej ledničky, prodej pračky
  • rozvoz jídla na svatby, zajištění občerstvení, rauty a recepce, bankety a koktejly, gastronomický servis
  • gastronomické vybavení, gastro technologie, konvektomaty, indukční sporáky, grily, nerezové vybavení, velkokapacitní myčky nádobí

Naše společnost se zaměřuje na výrobu a prodej polypropylenových a laminátových bazénů i mobilních vířivek. Prodáváme také čističky odpadních vod, filtrace, septiky i bazénové příslušenství.

Související články
Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

ABNER, a.s.

Tabletové systémy pro nemocniční zařízení od společnosti ABNER, a.s.

Společnost ABNER, a.s. je vašim partnerem v oblasti gastronomie. Nabízí tabletové systémy, které jsou vhodné pro všechna nemocniční zařízení. Zabývají se výrobou a vývojem nerezového gastro zařízení, vyrábí tabletové systémy pro nemocnice, najdete u nich tlakové patrony nebo termoporty a podnosy.


Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

ITALINOX, s.r.o.

Nerezové trubky, plechy, tyče a příslušenství od společnosti ITALINOX

Široký sortiment nerezového materiálu nabízí společnost ITALINOX, s.r.o. a to již od roku 1992. Mimo výše uvedené u nás naleznete také superslitiny niklu, duplexní materiály, povrchově upravené plechy a žárově zinkované plechy.


Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Ráj Vína s.r.o.

Komplexní služby pro vybavení vinotéky

Vlastní vinotéka nemusí být pouze vaše nesplněné přání, ale realita. S kompletním vybavením vinotéky a s kvalitním výběrem vína vám ochotně poradí a pomůže specializovaný velkoobchod Ráj Vína s.r.o. Díky nám budete mít podnik, ve kterém budete dělat radost zákazníkům, nebo můžete mít přímo doma menší vinotéku pro vlastní potřebu.


Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?

Chladservis VaRa, spol. s r.o.

Pokažená myčka, lednička, mraznička nebo pračka?

Potřebujete opravit myčku, chladničku, mrazničku nebo pračku? Pak se obraťte na služby firmy Chladservis VaRa, spol. s.r.o., která má bohaté zkušenosti s opravami. Díky nim nebudete muset investovat do koupě nového spotřebiče, ale po opravě Vám opět bude fungovat ten starý a bude jako nový!


Další produkty a služby
Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM

Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM

Máte rádi čerstvou ovocnou šťávu? Nebo zeleninové smothie? Vychutnejte si je z pohodlí svého domova. Nízkorychlostní odšťavňovače HUROM jsou zárukou kvality. S nimi si jednoduše vychutnáte doušky čerstvé šťávy kdykoliv budete chtít!


Realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe, smoothie.

Realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe, smoothie.

Chtěli by jste ve Vašem okolí otevřít Fresh bar? Firma Fres Juice, s.r.o. provádí realizace juice barů na klíč. Ovocné a zeleninové freshe a smoothie Váš nový byznys.


Mini fresh smoothie bary. Zapůjčíme nebo pronajmeme veškeré technologie.

Mini fresh smoothie bary. Zapůjčíme nebo pronajmeme veškeré technologie.

Nový koncept Mini fresh smoothie baru dodává Fresh Juice, s.r.o. Zajistí kompletní zapůjčení technologie na výrobu fresh smoothie. I se zaškolením personálu.


Připravujeme pro vás denně čerstvý Catering Brno

Připravujeme pro vás denně čerstvý Catering Brno

Denně čerstvý Cateringod firmy Fresh Juice, s.r.o. Čerstvé zeleninové a ovocné saláty, džusy, dezerty, individuální balíčky, pomazánky, bagety, dřeně, ovocné kelímky.


Přinášíme Vám ovoce až do kanceláří

Přinášíme Vám ovoce až do kanceláří

Firma Fresh Juice, s.r.o. Vám přiveze ovocné boxy do kanceláří a Office Center. Poskytují servis v oblasti čerstvých ovocných a zeleninových šťáv až do firmy.