Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Kuchyně Chábera

Zakázková výroba kuchyní a interiérového nábytku

Pokud hledáte kvalitní a originální kuchyň nebo jiný nábytek, který bude odpovídat vašim představám a potřebám, můžete se obrátit na rodinnou firmu Kuchyně Chábera se sídlem v Liberci. Tato česká firma se zabývá zakázkovou výrobou kuchyňského nábytku, kuchyňských sestav a linek, vestavěných skříní na míru, ale je schopna vyrobit i jiný nábytek dle přání zákazníka, jako jsou skříně do koupelny, obývací stěny, komody, a další.

Vltavská sága s.r.o.


Vinohradská 1596/29, Praha 2 120 00
Jediná galerie ve východní Evropě, zaměřující se na díla a umění designera a malíře Davida Gersteina.
Poprvé v České Republice.

Naleznete u nás živé a barevné umění tohoto umělce, které si můžete koupit nebo objednat v naší galerii.
Osobitá výtvarná díla jsou hodnotným a orignálním dárkem, který rozjasní každou domácnost.

Ve stálé expozici jsou k vidění sochy, malá umělecká díla, nástěnné dekorace z papíru, originální brože.

V galerii Art Saga lze prohlédnout i zakoupit kvalitní a jedinečné dárky, jako jsou:

- originální moderní dekorace na zeď
- designové doplňky
- jedinečné, neobvyklé a netradiční dárky do bytu
- bytové doplňky
- neobvyklé originální dárky k narozeninám, výročí, z lásky.

Pokud nás navštívíte, budete odcházet s nevšedním zážitkem a rádi se k nám budete vracet.

Produkty
  • vybavení interiérů, dekorace do bytu, umělé květiny, květináče a vázy, obrazy a fotorámečky, svícny a aromalampy
  • realizace kulturních akcí, trvalé výstavy, realizace prohlídek, kulturní památky, výstavní galerie
  • propisky s logem, přívěsky na klíče, upomínkové bloky, dárková balení, nafukovací balónky, dárkové USB flash disky, orientální zboží

Tradiční ruční výroba pečiva, chleba a slané pečivo.
Ruční výroba dortů, zákusku, chlebíčku ale i pečiva od Cukrářství a pekařství JAROLÍMEK s.r.o..

Molekulární biologie a genetika. Nabízíme cenově dostupné sekvenace DNA.


Související články
Čaj a káva ve Velké Bíteši: Místo, kde se chuť setkává s kvalitou

Miluše Jochová

Čaj a káva ve Velké Bíteši: Místo, kde se chuť setkává s kvalitou

Obchůdek Čaj a káva Miluše Jochové ve Velké Bíteši je synonymem pro kvalitu a čerstvost. Tento rodinný podnik je známý svou nabídkou prvotřídní čerstvě pražené kávy, širokou škálou sypaných a porcovaných čajů, biokosmetikou, zdravou výživou a také svým přístupem k zákazníkům, který je stejně teplý jako šálek jejich oblíbeného nápoje.


Posilte pouto mezi týmem a fanoušky s gumovými náramky, které vydrží!

Silikonové náramky

Posilte pouto mezi týmem a fanoušky s gumovými náramky, které vydrží!

Sport je více než hra, je to vášeň a společenství. A teď je tu jedinečná příležitost, jak tuto spojitost posílit ještě více. IdentCORE s.r.o. ze Znojma přináší pro sportovní kluby možnost vyjádřit svou komunitu a sdílenou vášeň prostřednictvím zakázkově navržených gumových náramků. Umožněte fanouškům vyjádřit svou oddanost vašemu klubu nošením těchto gumových náramků, které symbolizují jejich podporu a posilují vazby s týmem.


Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

Městské kulturní středisko Moravský Krumlov, příspěvková organizace

Důležité centrum kultury v Moravském Krumlově

V Moravském Krumlově, malebném městečku ležícím v jižní části Moravy, se nachází jedinečná instituce - Městské kulturní středisko. Městské kulturní středisko Moravský Krumlov je příspěvková organizace, která je důležitým centrem kultury ve městě. Své sídlo má na náměstí T.G.M. a nabízí širokou škálu kulturních služeb a aktivit. Mezi její hlavní činnosti patří provozování informačního centra, městského muzea a galerie Knížecí dům, Městská knihovna, zámek a organizování kulturně-vzdělávacích programů pro veřejnost. Významnou akcí, kterou provozuje je správa Slovanské epopeje Alfonse Muchy vystavené na zámku v Moravském Krumlově.


Oživování historie, rekonstrukce vojenského života

K.u.K.Infanterie Jäger Reg.No.5 Zlaté Hory z.s.

Oživování historie, rekonstrukce vojenského života

Ve stínu starobylých hor, ve městě Zlaté Hory, se nachází skupina nadšenců, kteří se s láskou a pečlivostí věnují oživování jedné z nejzajímavějších kapitol evropské historie. K.u.K.Infanterie Jäger Reg.No.5 Zlaté Hory z.s. je nejen strážcem minulosti, ale také mostem, který nás spojuje s dobrodružstvím a hrdinstvím 18. století.


Firemní články
Pořiďte si kousek umění i k sobě domů. Prodejní galerie Art Saga Praha nabízí to nejlepší z tvorby Davida Gersteina

Pořiďte si kousek umění i k sobě domů. Prodejní galerie Art Saga Praha nabízí to nejlepší z tvorby Davida Gersteina

Láska k životu, energie a světlé pozitivní barvy, to a mnohem víc můžeme najít v díle návrháře a umělce Davida Gersteina. Že vám jeho jméno nic neříká? Nová prodejní galerie Art Saga, kterou najdete na Vinohradské ulici v Praze, vám rozšíří obzory. V příjemných prostorách galerie se nejen můžete kochat dílem světově uznávaného umělce, ale také pořídit velmi originální a netradiční dárky pro své blízké.


Galerie ART SAGA zve k návštěvě všechny milovníky moderního umění

Galerie ART SAGA zve k návštěvě všechny milovníky moderního umění

Návštěva nové galerie ART SAGA patří k jedinečným zážitkům všech návštěvníků Prahy a jejích krás. Najdete zde designové doplňky, sochy, originální dekorace a další umělecká díla jeruzalémského rodáka Davida Gersteina.


David Gerstein a galerie originálních dekorací a bytových doplňků

David Gerstein a galerie originálních dekorací a bytových doplňků

Říká vám něco jméno David Gerstein? Pokud máte rádi galerie a patříte mezi milovníky originálního moderního umění, které má nápad, ale i vkus, tak by mohlo. David Gerstein není jen tak ledajaká značka. Je to umělec, jehož díla jsou vystavována po celém světě. U nás má své místo samozřejmě také. Galerie Art Saga v Praze umožňuje návštěvníkům nejen prohlédnout si, ale také koupit jeho díla. David Gerstein vytváří skutečně líbivé umění plné barev a energie. Jedná se o originální dekorace na zeď, sochy či doplňky. Výjimečné na jeho umění je to, že se jedná o prvky běžného života, které má kolem sebe člověk denně. Akorát mají svůj osobitý styl a půvab. Jestli patříte mezi ty, kteří se neradi spokojí s obyčejným šedivým obrazem či s nudnou broží po babičce, jeho díla se vám budou zajisté líbit. Galerii Art Saga a umělec David Gerstein jdou spolu ruku v ruce. Naleznete zde spoustu jeho děl, která ve vás zanechají s jistotou dojem. Odpočiňte si a přijďte se přesvědčit sami. - veřejná expozice – díla se nachází ve veřejných prostorách - sochy - nástěnné dekorace - nástěnné dekorace z papíru - malá umělecká díla - brože - home accessories – doplňky do domácnosti, jako stojánky na knížky, svícny, dekorace na poličky… Udělejte radost sobě, nebo třeba dárkem někomu jinému. Galerie Art Saga a díla Davida Gersteina jsou k tomu naprosto ideální.


Prodej nástěnných dekorací a malých uměleckých děl Davida Gersteina Praha

Prodej nástěnných dekorací a malých uměleckých děl Davida Gersteina Praha

Nástěnné dekorace a malá umělecká díla Davida Gersteina najdete v nové prodejní galerii v Praze. David Gerstein je izraelský malíř, který vytváří nádherná díla. Tato díla si díky prodejní galerii Art Saga můžete pořídit a zútulnit jimi svůj interiér. Galerie má sídlo v Praze, a proto si můžete jednotlivá díla světoznámého umělce prohlédnout i osobně. V nabídce galerie můžete najít nástěnné dekorace, malá umělecká díla,bytové a stylové doplňky,neobvyklé dárky. Jednotlivá díla Davida Gersteina jsou seřazena podle kategorií (Nástěnné dekorace, Malá umělecká díla…) a také podle oblasti tvorby. Častými a oblíbenými motivy jsou například květiny, sporty, městské prostředí, obuv,tanec, zvířata (motýli, práci, krávy a mnoho dalších… Tento umělec dokáže svými díly oživit každý interiér a vnést do něj pozitivní nádech. Kupte si dílo tohoto uznávaného umělce, a to v prodejní galerii Art Saga, která se jako jediná ve východní Evropě zaměřuje na díla Davida Gersteina.


Prodej děl Davida Gersteina – prodejní galerie Praha

Prodej děl Davida Gersteina – prodejní galerie Praha

Umění dokáže udělat naše životy hezčí, proto je do něj výhodné investovat. Prodejní galerie v centru Prahy zajišťuje prodej moderních děl světoznámého izraelského umělce Davida Gersteina. Naše pražská prodejna, která se nachází na Vinohradské ulici v Praze 2, je jediná svého druhu v celé východní Evropě. Jedná se o první a jedinou prezentaci tvorby tohoto významného malíře a designera v České republice. David Gerstein je považován za zakladatele zcela nového moderního uměleckého stylu. Jeho tvorba je hravá, veselá a plná šťastného života. Jeho díla poslouží jako pěkný dárek do bytu, k narozeninám anebo jako designové doplňky do interiéru či na zeď. Navštivte prodejní galerii, kde si můžete všechny skvosty prohlédnout na vlastní oči. Díla je možné zakoupit na místě anebo si je objednat.


Moderní nevšední dekorace na zeď dárky do bytu Praha

Moderní nevšední dekorace na zeď dárky do bytu Praha

Art Saga Vám chce představit netradiční dekorace na zeď a netradiční, ojedinělé dárky do bytu. Vše najdete u nás v prodejní galerii. Naleznete zde také díla Davida Gersteina: - designové doplňky - moderní dekorace na zeď - dárky z láskou k životu. David Gerstein: - jedinečný umělec, jehož práce byly vystavovány po celém světě - stal se tak obdivovaným a milovaným ve své rodné zemi Izraeli. Přijďte se k nám podívat a určitě odejdete s nevšedním zážitkem. Všichni jste u nás vítáni...


Nástěnné dekorace z papíru designové doplňky Art Saga Praha

Nástěnné dekorace z papíru designové doplňky Art Saga Praha

Art Saga Praha nabízí designové doplňky a nástěnné dekorace z papíru. ART SAGA, umístěná v Praze, je jedinou galerií ve východní Evropě, zaměřující se na díla Davida Gersteina. Pokud hledáte netradiční dárek k narozeninám, nebo jen tak pro radost u nás si určitě veberete. Veškerá díla v naší galerii jsou neobvyklá a jedinečná - prostě originální. V naší galerii naleznete: - tvorbu a díla Davida Gersteina - sochy - malá umělecká díla - nástěnné dekorace - nástěnné dekorace z papíru. Srdečně Vás zveme na návštěvu do naší galerie.


Designové doplňky Art Saga Praha malá umělecká díla

Designové doplňky Art Saga Praha malá umělecká díla

Galerie Art Saga Vltavská sága s.r.o.nabízí nevšední a ojedinělé dekorace, malá umělecká díla, dárky k narozeninám. Malá umělecká díla od D. Gersteina, který je: malíř, sochař, vynikající kreslíř a zdatný designér vlastnoručně vyrobena umělecká díla vytváří univerzální, barevné a reprezentativní obrazy lidského chování. Pokud máte zájem, potřebujete nevšední dárek, neváhejte naši galerii navštívit. S prázdnou rozhodně neodejdete.