Domov Srdce v dlaních - sociální služby Jiříkov

CZKPobytové a terénní sociální služby

Domov Srdce v dlaních - sociální služby Jiříkov poskytuje pobytové a terénní sociální služby.

Posláním naší organizace je poskytnutí přiměřené podpory, pomoci či péče osobám, které vzhledem ke svému věku, zhoršenému zdravotnímu stavu, nebo jinému znevýhodnění, mají sníženou soběstačnost a potřebují pomoc jiné fyzické osoby.

Pobytové služby:

Domov pro seniory se nachází v přízemí budovy Domova "Srdce v dlaních" a má kapacitu 17 míst.

Ubytování je poskytováno v jednom 1 lůžkovém, třech 2 lůžkových a třech 3 lůžkových pokojích. Mimo svůj pokoj může klient obvyklým způsobem užívat společně s ostatními klienty jídelnu, kavárnu „Babeta“, společenskou místnost, ergo dílnu, zastřešenou terasu a zahradu. V přízemí budovy je kantýna a společná jídelna.

V domově je pro klienty zajištěno celodenní stravování.

Služba je určená osobám starším 65 let, které mají sníženou soběstačnost především z důvodu věku, jejichž situace vyžaduje pravidelnou pomoc jiné fyzické osoby.

Domov se zvláštním režimem se nachází v prvním a druhém patře budovy Domova "Srdce v dlaních" a jeho kapacita činí 76 míst.

Služba je určená osobám starším 54 let, které mají sníženou soběstačnost z důvodu chronického duševního onemocnění a osobám se stařeckou, Alzheimerovou demencí a ostatními typy demencí, které mají sníženou soběstačnost z důvodu těchto onemocnění.

Terénní služby:

Pečovatelská služba je poskytována v domácnostech klientů a v zařízeních sociálních služeb. Posláním této služby je podpora klientů v samostatnosti a soběstačnosti, pomoc klientům zajistit základní životní a sociální potřeby a umožnit důstojné dožití v domácnosti klienta.

Osobní asistence je poskytována neomezeně v domácnostech klientů a v zařízeních sociálních služeb. Cílem je odborně a individuálně pomáhat osobám se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění, nebo zdravotního postižení, překonávat jejich nepříznivou sociální situaci s pomocí kvalifikovaného osobního asistenta.


Katalog firem:    

Domovy pro seniory

,
Štítky:

domov pro seniory, pečovatelská služba