Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA


Teyschlova 1124/29, Brno 635 00
Filozofií školy je předávat vědění a umění masáže. Předností u nás je kvalitní odborná výuka. Vysoký důraz klademe při výběru lektorů. Výuka probíhá ve vybavených učebnách. Věříme, že se budete v našich rekvalifikačních kurzech, přednáškách, odborných seminářích či dalších akcích cítit dobře. Společně s celým kolektivem lektorů ručíme za znalosti, které si od nás odneste. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

Akreditované a rekvalifikační kurzy:
-masérský kurz rekvalifikační
-zdravotní masér-rekvalifikace
-trenér fitness-rekvalifikační
-výživový poradce-rekvalifikační.

Zahraniční studijní cesty:
-studijní stáž v Číně
-Bangkok-thajská masáž
-Havaj-škola havajské masáže
-Čína-roční studium čínštiny.

Postgraduální kurzy:
-Aromaterapie
-Bowenova tlaková masáž
-Bambusová masáž
-Bangkok-thajská masáž
-Čokoládová masáž
-Dornova metoda
-Fundované doteky I.
-Fundované doteky II
-Havajská masáž I-tělo zezadu
-Havaj.masáž II-tělo zepředu
-Havajská masáž-4 denní škola
-Horké (lávové) kameny aj.

Produkty
  • rekvalifikační masérské kurzy, rekvalifikační účetnické kurzy, rekvalifikační tesařské kurzy, rekvalifikační kurzy úřadu práce
  • kroužky podle oborů, různé činnosti zájmů, využití volného času

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava Plzeň, přeprava nákladů, převozy aut, odtahová služba.

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava Plzeň, přeprava nákladů, převozy aut, odtahová služba

Rostlinná výroba Žďár nad Sázavou, výroba obilovin, olejnin a máku, kukuřice, brambory, řepka.

Rostlinná výroba Žďár nad Sázavou, výroba obilovin, olejnin a máku, kukuřice, brambory, řepka

Související články
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Jan Šlegr

Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.


Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Maskérská škola Praha

Učte se od těch nejlepších, maskérské kurzy Petra Fadrhonse vám to umožní

Fascinuje vás líčení, účesy a tvorba nejrůznějších masek? Zaujme vás v divadle či filmu vždy především práce maskérů, kterou obdivujete? Nemusíte jen přihlížet, i vy se můžete stát profesionálním maskérem a učit se od těch nejlepších. Jak? Stačí navštívit studio Faza Makeup pod vedením Petra Fadrhonse a přihlásit se na náš intenzivní maskérský kurz.


Výchova nemá dítěti uškodit

Vztahy jinak - Libuše Jíšová

Výchova nemá dítěti uškodit

Být dobrým rodičem není jednoduché. Pokud si nejste zcela jisti, jestli jdete tou správnou cestou, pak je nejlepším řešením navštívit odbornou poradnu, ve které zjistíte, kam máte své kroky směrovat. Paní Libuše Jíšová se mezilidskými vztahy zabývá už dlouhou dobu.


Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Vzdělávací středisko Praha

Vzdělávací středisko vás připraví na nástrahy života

Dostali jste se někdy do životu nebezpečné a stresující situace a nevěděli jste, jak se zachovat? Nezoufejte, příště už vás oheň nebo jakákoliv jiná nehoda nerozhodí. Vy už totiž budete vyškolení díky vzdělávacímu středisku T.E.P.


Firemní články
Nepřestávejte se vzdělávat ani v dospělosti! Rekvalifikační kurzy naší masérské školy jsou tady pro vás

Nepřestávejte se vzdělávat ani v dospělosti! Rekvalifikační kurzy naší masérské školy jsou tady pro vás

Chcete dál rozvíjet své dovednosti, posunout se někam dál, ale nevíte, jak na to? Zajímáte se o zdravý životní styl, učaroval vám svět masáží nebo tradiční čínská medicína? Naše rekvalifikační masérské kurzy, postgraduální kurzy i zahraniční studijní pobyty vám to umožní.


Masérské kurzy Brno

Masérské kurzy Brno

Masérské kurzy Brno. Typy výuky: -víkendový -intenzivní -večerní -večerní dálkové. Podmínky pro přijetí : -minimálně 18 let -odpovídající zdravotní stav potřebný k dané metodě -neprovádím lektorskou činnost v jiném podobném zařízení -pozitivní vztah k lidem. -odeslání přihlášky se souhlasem s podmínkami přijetí. Cena kurzu 5000,- Pro více informací nás bez váhání kontaktujte!


Masérský kurz, masáže, rekvalifikační kurz Brno

Masérský kurz, masáže, rekvalifikační kurz Brno

Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA, nabízí rekvalifikační masérský kurz: Typy výuky: -víkendová - 8 víkendů jdoucích po sobě, intenzivní - ve všedních dnech, tři pracovní týdny jdoucí po sobě, večerní-v úterý a čtvrtek - od 16:30hod. do 20:45hod.-dva měsíce, večerní dálkové - výuka v úterý od 16:30hod. do 20:45 - čtyři měsíce. Kurz je zakončen závěrečnou praktickou zkouškou, písemným zápočtovým testem a ústní zkouškou. Dostanete osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví s celostátní platností. Osvědčení nemá časové omezení. Masérský kurz, masáže, rekvalifikační kurz Brno. Cena kurzu 5000,- Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kosmetická škola rekvalifikační kurz

Kosmetická škola rekvalifikační kurz

Kosmetická škola rekvalifikační kurz. Kosmetické práce, akreditovaný MŠMT ČR: Zahrnuje veškeré kosmetické úkony, zejména komplexní kosmetickou masáž obličeje, šíje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, čištění pleti, úpravu řas a obočí, depilace, masky, zábaly, líčení, dermatologie, zdravověda, hygiena a první pomoc, bezpečnost práce, kosmetické materiály, základy estetiky a psychologie, přístroje, Živnostenský zákon a základy podnikání, obchodní činnost. Délka trvání: 300 hodin. Formy studia: -večerní:- út + čt - 16:00 - 20.45:00hod. + základy anatomie a dermatologie - 2x út+pá-9.00hod.-18.00hod. nebo 2x so+ne 9.00hod.-18.00hod. dle výběru -víkendové:- so+ne, vždy od 9:00hod. - 17:00hod. - 11x so+ne. Cena: 7.900,-kč. Pro více informací nás kontaktujte!


Rekvalifikační masérský kurz Brno

Rekvalifikační masérský kurz Brno

Rekvalifikační masérský kurz Brno. Typy výuky: -víkendová- 8 víkendů jdoucích po sobě -intenzivní - ve všedních dnech,tři pracovní týdny jdoucí po sobě - večerní-v úterý a čtvrtek - od 16:30hod. do 20:45hod.-dva měsíce -večerní dálkové - výuka v úterý od 16:30hod. do 20:45 - čtyři měsíce. Osvědčení + závěrečná zkouška: -kurz je zakončen závěrečnou praktickou zkouškou, písemným zápočtovým testem a ústní zkouškou. Dostanete osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví s celostátní platností. Osvědčení nemá časové omezení. Výuka intenzivního, a víkendového kurzu začíná vždy v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky. Obědová přestávka - 12:00hod. - 13:00hod., večerního studia v úterý a čtvrtek od 16:30hod.-20:45hod., večerního dálkového studia v úterý od 16:30hod.-do 20:45hod. Co s sebou: -vezměte si pohodlné kalhoty pro masírování, přezůvky, prostěradlo na masérské lehátko,malý a velký ručník na přikrytí, papírové ubrousky na setření oleje a hlavně dobrou náladu. Podmínky přijetí: -věk minimálně 18 let. -odpovídající zdravotní stav potřebný k dané metodě. -nedělat lektorskou činnost v jiném podobném zařízení -pozitivní vztah k lidem. -odeslání přihlášky souhlasím s podmínkami pro přijetí. V ceně kurzu: -veškeré psací potřeby -masérské triko -kvalitní masérské oleje -učebnice vydaná masérskou školou -masérské oleje -sylaby školy zad -maše učebnice - Teoretická výuka pro maséry -sylaby posilovacích a protahovacích cviků pro svalové skupiny s tendencí ke zkracování a k ochabování + metodika masáže -veškeré edukační materiály -učebny jsou vybaveny mikrovlnkami a ledničkami -pro občerstvení studentů v provozu bar s obsluhou. Cena: 5000,- Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.