Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA


Teyschlova 1124/29, Brno 635 00

Filozofií školy je předávat vědění a umění masáže. Předností u nás je kvalitní odborná výuka. Vysoký důraz klademe při výběru lektorů. Výuka probíhá ve vybavených učebnách. Věříme, že se budete v našich rekvalifikačních kurzech, přednáškách, odborných seminářích či dalších akcích cítit dobře. Společně s celým kolektivem lektorů ručíme za znalosti, které si od nás odneste. Naučené postupy budete schopni okamžitě použít v praxi.

Akreditované a rekvalifikační kurzy:
-masérský kurz rekvalifikační
-zdravotní masér-rekvalifikace
-trenér fitness-rekvalifikační
-výživový poradce-rekvalifikační.

Zahraniční studijní cesty:
-studijní stáž v Číně
-Bangkok-thajská masáž
-Havaj-škola havajské masáže
-Čína-roční studium čínštiny.

Postgraduální kurzy:
-Aromaterapie
-Bowenova tlaková masáž
-Bambusová masáž
-Bangkok-thajská masáž
-Čokoládová masáž
-Dornova metoda
-Fundované doteky I.
-Fundované doteky II
-Havajská masáž I-tělo zezadu
-Havaj.masáž II-tělo zepředu
-Havajská masáž-4 denní škola
-Horké (lávové) kameny aj.

IČ: 01230174
DIČ:
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Mgr. Bc. Roman Šimáček,MBA

Nepřestávejte se vzdělávat ani v dospělosti! Rekvalifikační kurzy naší masérské školy jsou tady pro vás

Nepřestávejte se vzdělávat ani v dospělosti! Rekvalifikační kurzy naší masérské školy jsou tady pro vás

Chcete dál rozvíjet své dovednosti, posunout se někam dál, ale nevíte, jak na to? Zajímáte se o zdravý životní styl, učaroval vám svět masáží nebo tradiční čínská medicína? Naše rekvalifikační masérské kurzy, postgraduální kurzy i zahraniční studijní pobyty vám to umožní.


Masérské kurzy Brno

Masérské kurzy Brno

Masérské kurzy Brno. Typy výuky: -víkendový -intenzivní -večerní -večerní dálkové. Podmínky pro přijetí : -minimálně 18 let -odpovídající zdravotní stav potřebný k dané metodě -neprovádím lektorskou činnost v jiném podobném zařízení -pozitivní vztah k lidem. -odeslání přihlášky se souhlasem s podmínkami přijetí. Cena kurzu 5000,- Pro více informací nás bez váhání kontaktujte!


Masérský kurz, masáže, rekvalifikační kurz Brno

Masérský kurz, masáže, rekvalifikační kurz Brno

Škola klasické a sportovní masáže Mgr.Bc. Romana Šimáčka MBA, nabízí rekvalifikační masérský kurz: Typy výuky: -víkendová - 8 víkendů jdoucích po sobě, intenzivní - ve všedních dnech, tři pracovní týdny jdoucí po sobě, večerní-v úterý a čtvrtek - od 16:30hod. do 20:45hod.-dva měsíce, večerní dálkové - výuka v úterý od 16:30hod. do 20:45 - čtyři měsíce. Kurz je zakončen závěrečnou praktickou zkouškou, písemným zápočtovým testem a ústní zkouškou. Dostanete osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví s celostátní platností. Osvědčení nemá časové omezení. Masérský kurz, masáže, rekvalifikační kurz Brno. Cena kurzu 5000,- Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.


Kosmetická škola rekvalifikační kurz

Kosmetická škola rekvalifikační kurz

Kosmetická škola rekvalifikační kurz. Kosmetické práce, akreditovaný MŠMT ČR: Zahrnuje veškeré kosmetické úkony, zejména komplexní kosmetickou masáž obličeje, šíje a dekoltu, mikromasáž očního okolí, čištění pleti, úpravu řas a obočí, depilace, masky, zábaly, líčení, dermatologie, zdravověda, hygiena a první pomoc, bezpečnost práce, kosmetické materiály, základy estetiky a psychologie, přístroje, Živnostenský zákon a základy podnikání, obchodní činnost. Délka trvání: 300 hodin. Formy studia: -večerní:- út + čt - 16:00 - 20.45:00hod. + základy anatomie a dermatologie - 2x út+pá-9.00hod.-18.00hod. nebo 2x so+ne 9.00hod.-18.00hod. dle výběru -víkendové:- so+ne, vždy od 9:00hod. - 17:00hod. - 11x so+ne. Cena: 7.900,-kč. Pro více informací nás kontaktujte!


Rekvalifikační masérský kurz Brno

Rekvalifikační masérský kurz Brno

Rekvalifikační masérský kurz Brno. Typy výuky: -víkendová- 8 víkendů jdoucích po sobě -intenzivní - ve všedních dnech,tři pracovní týdny jdoucí po sobě - večerní-v úterý a čtvrtek - od 16:30hod. do 20:45hod.-dva měsíce -večerní dálkové - výuka v úterý od 16:30hod. do 20:45 - čtyři měsíce. Osvědčení + závěrečná zkouška: -kurz je zakončen závěrečnou praktickou zkouškou, písemným zápočtovým testem a ústní zkouškou. Dostanete osvědčení o absolvování rekvalifikačního kurzu Masér pro sportovní a rekondiční masáže mimo oblast zdravotnictví s celostátní platností. Osvědčení nemá časové omezení. Výuka intenzivního, a víkendového kurzu začíná vždy v 9.00 a končí v 17.00. Mezi jednotlivými hodinami jsou malé přestávky. Obědová přestávka - 12:00hod. - 13:00hod., večerního studia v úterý a čtvrtek od 16:30hod.-20:45hod., večerního dálkového studia v úterý od 16:30hod.-do 20:45hod. Co s sebou: -vezměte si pohodlné kalhoty pro masírování, přezůvky, prostěradlo na masérské lehátko,malý a velký ručník na přikrytí, papírové ubrousky na setření oleje a hlavně dobrou náladu. Podmínky přijetí: -věk minimálně 18 let. -odpovídající zdravotní stav potřebný k dané metodě. -nedělat lektorskou činnost v jiném podobném zařízení -pozitivní vztah k lidem. -odeslání přihlášky souhlasím s podmínkami pro přijetí. V ceně kurzu: -veškeré psací potřeby -masérské triko -kvalitní masérské oleje -učebnice vydaná masérskou školou -masérské oleje -sylaby školy zad -maše učebnice - Teoretická výuka pro maséry -sylaby posilovacích a protahovacích cviků pro svalové skupiny s tendencí ke zkracování a k ochabování + metodika masáže -veškeré edukační materiály -učebny jsou vybaveny mikrovlnkami a ledničkami -pro občerstvení studentů v provozu bar s obsluhou. Cena: 5000,- Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.Další produkty a služby
  • rekvalifikační masérské kurzy, rekvalifikační účetnické kurzy, rekvalifikační tesařské kurzy, rekvalifikační kurzy úřadu práce
  • kroužky podle oborů, různé činnosti zájmů, využití volného času


Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Práce, která mění tváře
Práce, která mění tváře

Profese maskéra se stále vyvíjí. To, co stačilo v dobách první republiky, už je pro dnešního diváka málo. Proto se v této profesi uplatňují lidé s velkým talentem a smyslem pro kreativitu. Jedním z nejlepších je tvůrce dokonalých masek Petr Fadrhons.


Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně
Elektronická evidence tržeb a související povinnosti v 3. vlně

Elektronická evidence tržeb nebo zkráceně EET je online registrace tržeb, při které jsou údaje o každé transakci obchodníka zasílány online na státní správu. Tímto způsobem je evidována každá platba v hotovosti nebo bankovní kartou a každý obchodník, na kterého se vztahuje EET, je povinen si tuto službu zřídit. Pokud však nevíte, jak na to, nebo nemáte všechny potřebné informace, případně byste uvítali pomoc s vyřízením, tak se obraťte na firmu DoučímeVás.cz s.r.o.


Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr
Vzdělávejte se jednoduše a snadno s pomocí vzdělávacího střediska Jan Šlegr

Vzdělávací středisko Jan Šlegr se nachází v Nové Strašecí. Jedná se o školicí středisko, které má za úkol vzdělávat lidi různého věku i pohlaví. Pokud hledáte odborníky, kteří mají potřebné znalosti v oblasti vzdělávání a mají i patřičné kompetence, pak se můžete obrátit právě na tuto firmu.