IMCoPharma a.s.


Budovatelská 1178/35, Bílovec 743 01

Společnost IMCoPharma je marketingovou, výzkumně-vývojovou a obchodní farmaceutickou společností, která působí na farmaceutickém trhu, především na území SNS zemí. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem, orientaci a zastoupením v těchto teritoriích má společnost dobrou znalost farmaceutického trhu jednotlivých zemí a získala si také status silného a spolehlivého partnera pro SNS země. Svým klientům společnost nabízí rozsáhle portfolio služeb a produktů, kterými jsou zprostředkovaní kontraktační výroby, transfer farmaceutické technologie, ale také asistence při registraci léčiv různých forem a regulačních záležitostech. IMCoPharma v neposlední řadě svým klientům zajišťuje dodávky inovativních aktivních farmaceutických látek, pomocných látek a finálních produktů vyráběných předními evropskými výrobci. Společnost v Rusku provozuje licencovaný farmaceutický sklad, vhodný ke skladování procleného zboží a distribuci zboží do SNS zemí.

IČ: 27845311
DIČ: CZ27845311
Okres: Nový Jičín
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Zuzana Zajacová

Další produkty a služby
  • výzkumné práce, vědecko-vývojové práce, testování materiálů, výzkum produktů, vědecká činnost, nedestruktivní testování


Související články
Věda a výzkum v oblasti laserové plazmy
Věda a výzkum v oblasti laserové plazmy

Věda a výzkum v sobě jdou ruku v ruce. Zabírají největší část jakéhokoliv dění, protože se neustále chceme posouvat kupředu. Vyvíjí se nové technologie a vyrábí neustále nové výrobky a proto je tento proces velice důležitý.


Laserové plazma – experimentální i teoretické studium
Laserové plazma – experimentální i teoretické studium

Ústav fyziky plazmatu AV ČR se sídlem v Praze se zaměřuje na experimentální i teoretické studium a aplikace plazmatu, který je vytvořen laserovými svazky o velkém výkonu. Experimentální výzkum je prováděn na jednom z největších laserů v Evropě. Oddělení pracuje i s dalšími domácími pracovišti, které se výzkumem plazmatu zabývají.


Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel
Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel

Český metrologický institut zabezpečuje jednotnost a přesnost měřidel a měření ve všech oborech, které jsou nám známy. Často se jedná o oblast vědy a výzkumu, techniky nebo hospodářské činnosti. Samozřejmě tuto oblasti upravuje také samostatný zákon.


S registrací chemických látek dle nařízení REACH pomůže VÚOS
S registrací chemických látek dle nařízení REACH pomůže VÚOS

Potřebujete poradit a pomoci s registrací chemikálií podle nařízení REACH? Nevíte, jak splnit veškeré požadavky nařízení? Obraťte se na Výzkumný ústav organických syntéz, VÚOS, a.s.. Máme bohaté zkušenosti v oboru toxikologie a analytiky, takže vám poradíme ve všech fázích registrace podle legislativy REACH.