V. F. HUMULUS, s.r.o.


U Odborů 787, Žatec 438 01
Zemědělská výroba.
Rostlinná výroba - pěstujeme a prodáváme kořenáče chmele.

Chmelařská výzkumná laboratoř.

Produkty
  • vědecký výzkum, technický vývoj, expertní posudky, zkušební testy, specializovaná diagnostika
  • zemědělské plodiny, obiloviny, okopaniny, sušená krmiva, čerstvé maso, ostatní zemědělské produkty

Výroba, prodej a export kvalitních bentonitových těsnicích materiálů a systémů nové generace.

Pomáháme klientům v oblasti sportovní, běžné i pooperační rehabilitace

Rodinná rehabilitační klinika v Teplicích

Související články
Investice do vašeho zdraví pro budoucnost: Genetické testy od Biogen Praha, s.r.o.

Zdraví pro budoucnost

Investice do vašeho zdraví pro budoucnost: Genetické testy od Biogen Praha, s.r.o.

V dnešní době je prevence klíčem ke zdravému a dlouhému životu. Biogen Praha, s.r.o. přináší špičkové genetické testy, které vám a vašim blízkým pomohou odhalit rizika vážných onemocnění. Nabízíme tři různé balíčky – Standard, Premium a Exclusive – které zahrnují testování na srdeční a cévní onemocnění, různé typy rakoviny a další zdravotní problémy. Pojďme se podívat na to, co jednotlivé balíčky obsahují a jak vám mohou pomoci.


Kvalitní krmiva a služby pro zdraví hospodářských zvířat

NutriVet s.r.o.

Kvalitní krmiva a služby pro zdraví hospodářských zvířat

Pro chovatele skotu je důležité zajistit svému chovu kvalitní krmivo, tedy i spolehlivé konzervační přípravky. Přečtěte si o společnosti NutriVet s.r.o., působící v oblasti výživy hospodářských zvířat. Ta poskytuje širokou škálu produktů, týkajících se krmení, konzervace statkových krmiv, doplňků a v neposlední řadě i profesionální laboratorní služby. To vše ve výsledku zlepšuje nejen zdraví a produktivitu skotu, ale i ekonomiku živočišných produktů.


Široká škála služeb v oblasti vodního hospodářství

Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč, a.s.

Široká škála služeb v oblasti vodního hospodářství

Vodohospodářská společnost Vrchlice - Maleč, a.s. se sídlem v okrese Kutná Hora ve Středočeském kraji je lídrem v oblasti vodního hospodářství s dlouholetou tradicí poskytování služeb spojených s vodními zdroji a jejich správou. Od svého založení se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb v oblasti provozování vodovodů a čistíren odpadních vod. Současně také zajišťuje zásobování pitnou vodou, čištění kanalizací, odvoz odpadních vod, uzavření i otevření přípojek, nabízí pronájem cisteren, laboratorní a další služby. Kromě toho nabízí projektové a stavební práce v oboru vodohospodářství.


Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Biogen Praha, s.r.o.

Odhalení tajemství genomu s Biogenem a partnery pro sekvenování

Odhalte tajemství genomu s Biogenem a našimi partnery pro sekvenování! Ve spolupráci s GENEWIZ a Nimagen přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka. V Biogenu si uvědomujeme, že cesta k objevování tajemství genomu může být komplikovaná, zejména když nemáte přístup k vlastnímu sekvenátoru. Ale nebojte se, máme pro vás skvělé zprávy! Ve spolupráci s našimi partnery GENEWIZ a Nimagen vám přinášíme špičkové řešení pro Sangerovo sekvenování, které uspokojí potřeby každého výzkumníka.