Carolina investment s.r.o.


Zbraslavská 12/11, Praha 5 159 00

VŠE LZE VYŘÍDIT NA DÁLKU :: Nemusíte chodit do žádné právní kanceláře ani na úřady. Pokud nechcete založení firmy nebo prodej ready made společnosti řešit na dálku, je možné se na všem domluvit osobně během jedné krátké schůzky v sídle naší společnosti. UŠETŘÍTE ČAS :: Stačí vyplnit kontaktní formulář a následně nám poslat podepsané dokumenty, které Vám po vyplnění formuláře zašleme. Na všechny objednávky reagujeme velmi rychle. UŠETŘÍTE PENÍZE :: Zakládání firem nabízíme za výhodných cenových podmínek. Pokud si kromě založení společnosti objednáte také sídlo pro Vaši firmu, zaplatíme část zákonných poplatků za založení společnosti za Vás. SÍDLO FIRMY V PRAZE :: + Umístěním sídla mimo Vaše prostory již nikdy nemusíte měnit sídlo firmy při stěhování a zařizovat změny s tím spojené na úřadech. + Z dlouhodobých ekonomických ukazatelů vyplývá, že klienti často posuzují důvěryhodnost firmy podle atraktivity jejího sídla. Pro Vaši společnost tak získáte lepší image. + V Praze má své sídlo mnoho firem, a proto jsou zde výrazně méně časté kontroly finančních úřadů. Průměrná doba mezi dvěma kontrolami jedné firmy je v Praze vyšší než 100 let. Celkově lze v Praze očekávat menší administrativní zátěž.

IČ: 02678896
DIČ: CZ02678896
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Michael Hodějovský

Další produkty a služby
  • outsourcování správy softwarových programů, outsourcing hardware prvků, outsourcing informačních technologií

SUM, s.r.o. Elektrické zařízení nonstop servis

Související články
Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing
Poradíme jak na dotace OPŽP i environmentální outsourcing

Vyřízení dotace z OPŽP, environmentální outsourcing, posouzení vlivu staveb na životní prostředí i zpracování rozptylových a odborných posudků – to i mnohem víc vám nabízí společnost E – expert. Jsme stabilní konzultační společnost v oblasti energetiky a ekologie, která stále rozšiřuje své služby. Nabízíme konzultace v oblastech OPŽP, službu podnikový ekolog, pomoc při vypracování posudků, ale i řadu dalších služeb.


Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě
Outsourcing i další IT služby přenechte spolehlivé firmě

Malý, střední nebo velký podnik, všichni potřebují kvalitní servis spojený s IT službami. Profesionální služby v oblasti komunikačních a informačních technologií nabízí i společnost Experia Group, která dokáže maximalizovat využívání IT i ve vaší firmě. Nebojte se a svěřte se do rukou odborníků na outsourcing IT!


Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty
Setkání a školení pro personalisty a management - osvědčené i nové formáty

Personální řízení se stále vyvíjí. Personalisté i management firem by měli umět na tyto změny operativně reagovat. Pro snazší orientaci v nových trendech a změnách připravuje společnost DMC management consulting s.r.o. pravidelná setkání a školení v osvědčených i nových formátech. Navštívit můžete workshopy, snídaně i otevřená školení a kurzy. Vybere si každý personalista i manažer, kterému záleží na rozvoji jeho firmy a zaměstnanců. Každý z nabízených formátů setkání plní totiž rozdílné cíle.


Outsourcing ICT – IT bez starostí
Outsourcing ICT – IT bez starostí

V posledních letech je zajišťování služeb pomocí outsoucingu, neboli externí firmou, celosvětově zvyšujícím se trendem. Typickým outsourcingem je správa informačních technologií. EXPERIA GROUP s.r.o. je českou soukromou společností, která poskytuje expertní služby v oblasti informačních a telekomunikačních technologií (ICT). Zakládáme si na kvalitě naší práce, a tím získáváme důvěru našich zákazníků. Budujeme dlouhodobé vztahy a námi dodaná řešení podporujeme a rozvíjíme.