Využijte vnitrostátní dodávkovou dopravu po celé České republice, která zajišťuje logistické služby, přepravu lehkých i objemných nákladů, přepravu palet a stavebních materiálů, stěhovací služby a přepravu nábytku, odvoz odpadu a starých spotřebičů.

ADAMEC - ADRO s.r.o. Adamec Lukáš
Obchodní, servisní a dopravní firma ADAMEC – ADRO s.r.o. se specializuje na prodej náhradních dílů, filtrů, olejů, čerpadel a průmyslových trysek s příslušenstvím. Mimo jiné také poskytuje servis a dodávku náhradních dílů pro speciální stroje značek Ropa, Merlo, Rau a další. Hlavní činností je servis a opravy velkých zemědělských strojů jako ...
Moravia Rent Půjčovna Dodávek
Autopůjčovna MORAVIA Rent zajišťuje pronájem dodávek, vícemístných i užitkových vozů a mini busů v lokalitě Frýdek Místek, Nový Jičín, Ostrava a v okolních městech. Půjčujeme i kamkoli do zahraničí v rámci Evropy. Dále u nás máte možnost zapůjčení dodávky i s řidičem. Jsme spolehlivá firma, která Vám umožní rychlý pronájem dodávkového auta za ...
Stavby ŠÍD, s.r.o.
Firma STAVBY ŠÍD s.r.o. se specializuje na výstavbu rodinných domů, přestavbu domů a bytů, rekonstrukce bytových a nebytových prostor včetně průmyslových objektů. Společnost provádí také zemní výkopové práce, řezání asfaltů a betonů, výstavby inženýrských sítí. V rámci stavby zajišťuje bourací a demoliční práce, odvoz sutí a přebytečných ...
SAWTRANS s.r.o. Mezinárodní autodoprava
Společnost SAWTRANS s.r.o. se sídlem ve Vlčkovicích v Podkrkonoší v okrese Trutnov nabízí svým zákazníkům veškeré služby v oblasti silniční přepravy. V rámci silniční dopravy zajišťujeme např. celovozové zásilky (FTL – Full Transport Loads), sběrné kusové zásilky (PTL – Part Transport Loads), expresní zásilky a také vnitrostátní a mezinárodní ...
Autodoprava Otto Pospíšil
Zabýváme se vnitrostátní autodopravou a stěhováním do 3, 5t. Jsme mladá a rozvíjející se firma, která se zaměřuje na autodopravou a stěhováním domácností nebo menších firem. K dispozici máme 5 dodávkových vozů Ford Transit. Spolupracujeme se Zásilkovnou, takže jsme schopni obsluhovat jak firmy, tak i obyčejné zákazníky. Mezi naše služby ...
Prodej - náhradní díly na osobní a dodávková vozidla Prodej - pneuservisní materiál FERDUS Výměna, opravy, tónování - autoskla Pneuservis Nákladní autodoprava (PEUGEOT BOXER)

Přepravní služby: - mezinárodní i vnitrostátní přepravy zboží.

Pavel Brázdil se zaměřuje na autodopravu, stěhování bytů i komerčních prostor a na vyklízení.

Michal Berka nabízí pokládku obkladů, dlažeb i podlah. Zaměřuji se na zateplování rodinných domů. Provádím dokončovací stavební práce. Zabývám se dopravou do 3, 5 t.

Profi - Gips Transport s.r.o. zajišťuje přepravu potravin chladírenskými vozy do 3, 5 t, dále přepravu zboží a materiálu nad 3, 5 t a dodávku a přepravu stavebních materiálů.

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

Služby v oblasti autodopravy pro Vás zajistí firma Drahoslav Michálek, kterou naleznete ve městě Odry v okrese Nový Jičín. Našim zákazníkům nabízíme komplexní služby týkající se nákladní autodopravy. Zaměřujeme se na vnitrostátní a mezinárodní autodopravu do 3, 5 tuny. Sháníte-li spolehlivou dodávkovou autodopravu, neváhejte se na nás ...

Společnost Jany Smutkové provozuje autoservis a autodopravu v okrese Nový Jičín.

Naše společnost SLADKÝ TRANS - AUTODOPRAVA se věnuje přepravě nejrůznějších nákladů, ke kterému využíváme dodávku Iveco Daily: - doložnost 1200kg, - 6x paleta. Působíme po celé ČR a EU, cena dohodou.

Standardní rozsah služeb autoservisu včetně diagnostiky a přípravy vozidel na STK.Pneuservis s prodejem nových pneu.Autodoprava se zaměřením na maloobjemovou přepravu v rámci EU. Autodoprava. K přepravě používáme vozidla Fiat Ducato a Fiat Doblo.

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

Vnitrostátní a mezinárodní expresní přeprava balíků z domu do domu pro firmy a podnikatele (B2B) a na soukromé adresy (B2C). Vnitrostátní přeprava kusových, vícekusových zásilek a palet.

Hlavní činností JIVTRANS s.r.o. je přeprava zboží pod kontrolovanou teplotou. Chladírenská doprava je provozována vozy o velikosti 2-10 palet a užitné hmotnosti do 3t. Pro zajištění kvalitních služeb zakázníkům a maximálního využití vozidel. Provozujeme vlastní autoservis a pneuservis. Dále nabízíme skladování a následnou distribuci.

HADLER s.r.o. zajišťuje: -mechanické, autoelektrikářské, karosářské a lakýrnické práce -montáže zámku řazení, zamykání zpátečky -plnění klimatizací -pneuservis, geometrie -příprava STK -diagnostika - odtahovou službu Dále provozují autobazar.

Čištění a likvidace odpadů. Oprava kanalizace. Vodní hospodářství. Kontejnerová doprava.

Služby: - vnitrostátní a mezinárodní doprava - sběrná služba Itálie - skladování a logistika. Pronájem: - užitkové mikrobusy 8+1 na řidičský průkaz skupiny B - zatížení na závěs až 2, 5 tuny - mikrobus lze pronajmout i s řidičem.

Dopravní firma Autoservis pro firmy i jednotlivce