Prodejní automaty se hodí se do každé školy, firmy či veřejného prostoru. Ať už hledáte automaty na kávu, cukrovinky, bagety, cigarety, mléčné výrobky, nápoje či drobné občerstvení, všechny nabízejí atraktivní design a možnost platby hotově i kartou.

Nápojové automaty a balená, pramenitá, stolní voda Aqua Oasa ve vratných obalech 18, 9l. Nabízíme prodej, dotovaný prodej a pronájem výdejních stojanů.

Maloobchod, prodej: - balená voda - aquamat - čaj - sirup - káva. Služby: - pronájem aquamatu - rozvoz vody.

Velkoobchod a maloobchod s tabákem: - cigaretové automaty (provoz a prodej) - tabákové výrobky - cigarety - tabáky - doutníky, kubánské doutníky - kompletní potřeby pro kuřáky (zapalovače, dutinky) - denní tisk, časopisy - telefonní kupony - jízdenky. Provozovna: - Pražská tržnice, Hala č. 8 - 170 00 Praha 7 - ...

Velkoobchod, dodávka, distribuce, prodej: -nápojů, nápoje-voda, vody -distributor barelové vody pro celou Moravu -pro domácnosti, ordinace, firmy, kanceláře atd. -prodej barelové vody, limonády, sirupy a automaty na horké nápoje. -aquamaty, sanitace a ozonové generátory. Voda ZON-více než 60let tradice neměnné kvality vody vhodné ...

Nabízíme balenou pramenitou vodu ŠUMAVSKÝ PRAMEN -velkoobjemové vratné obaly 18, 9 litru. Automaty na stáčení vody - prodej, pronájem, servis. Minerální voda v balení 18, 9 l. Výroba, velkoobchod, maloobchod - distribuce po celé ČR a SR. Pitný režim. Velkoobchod s nápoji

Automaty potravinové a nápojové. Prodej, nájem a zajištění bezplatného provozu. Výhradní zastoupení Automatic Products a Wittern Group.

Velkoobchod: - tabákové výrobky - nápojové sklo - tabákové automaty.

Prodej a pronájem nápojových automatů, kávovarů, strojů na espresso a strojů na vodu. Komplexní řešení pro firmy, kanceláře i gastroprovozovny.

Nápojové automaty a balená, pramenitá, stolní voda Aqua Oasa ve vratných obalech 18, 9l. Nabízíme prodej, dotovaný prodej a pronájem výdejních stojanů. Možnost zapůjčení na 14dní.

Velkoobchod, maloobchod, provoz, prodej, pronájem, oprava, servis: - nápojové automaty - instantní směsi a kelímky - prodejní automaty na kusové zboží - espresso kávovary - výdejníky vody, vodní ochlazovače na výdej teplé i studené vody - dovoz stolní vody - plastové barely. Sídlo společnosti: - Okružní 851/30, Karviná - Ráj.

Provoz, prodej a pronájem automatů: -nápojové -cukrovinkové -jídelní. Servis. Prodej surovin: -instantních směsí -kávy a kelímků.

Prodej, oprava, servis: - mincovníky NRI - časové automaty zn. Beckmann - čtečky bankovek zn. CashCode. Výhradní zastoupení, autorizovaný servis: - mincovníky NRI - časové automaty zn. Beckmann.

Prodej, pronájem, leasing, provozování, oprava, servis: - automaty - Caffe Service, nápojové, prodejní, kombinované. Prodej - materiál do automatů: - instantní nápojové směsi - plastové kelímky.

Velkoobchod, maloobchod, provoz, prodej, pronájem, oprava, servis: - nápojové automaty - instantní směsi a kelímky - prodejní automaty na kusové zboží - espresso kávovary - výdejníky vody, vodní ochlazovače na výdej teplé i studené vody - dovoz stolní vody - plastové barely. Sídlo společnosti: - Okružní 851/30, Karviná - Ráj. ...

Velkoobchod, maloobchod, prodej, leasing, servis, oprava: -nápojové a prodejní automaty -cigaretové automaty (na cigarety) -automaty na kusové zboží -automaty na balené nápoje -automaty na kávu -mincovní zařízení pro prodejní automaty -přeprogramovatelné zámky pro automaty -směsi pro nápojové automaty -výdejníky stolní ...

Distribuční středisko Rosana Dodávka, sanitace: -nápojové automaty ROSANA -teplé nápoje (káva, čaj, čokoláda, cappuccino)

Provozování, oprava, servis nápojových automatů. Velkoobchod, maloobchod: -nápojové automaty na teplé a studené nápoje -automaty pro prodej chlazených nápojů a kusového zboží. Pronájem, servis: -doplňky ke kafé automatům -výdejníky vody -stolní, stojanové -sodobary.

Prodej nápojových automatů.

Zastoupení firmy ROSANA. Prodej, oprava, servis: -nápojové automaty, aquabary: -přírodní pramenitá voda -přístroje pro chlazení a ohřívání vody. Služby: -doprava, dodávka ZDARMA -servis 5 let ZDARMA.

Provoz, pronájem, prodej, maloobchod: - nápojové automaty.

Prodej a rozvoz: -balená voda -pronájem a prodej výdejních automatů, výdejní automaty.

Prodej, leasing: -nápojové automaty italské firmy RHEA VENDORS pro nemocnice, výrobní haly, banky, autoservisy, obchodní domy -prodejní automaty -sodobary.

Automaty lízátka, žvýkačky, bonbony Automaty na hračky a hopíky

Sukrárna,kavárna. Prodej: -zákusky,cukroví,dorty -zmrzlinové poháry -káva.