Řemesla jsou tvořena z největší části strojírenskými pracemi. Mezi strojírenská řemesla je možné zařadit kovářství, brusičství, obráběcí práce, svářečské práce anebo zámečnické práce potřebné například při opravách domů nebo výrobě kovových součástí.

Kobe CNC s.r.o., obrábění kovů, kovovýroba
Hlavní činností naší společnosti je obrábění kovů na CNC strojích, které jsme schopni provádět dle dodaných 2D a 3D dat. Provádíme sériovou i kusovou výrobu. Máme bohaté zkušenosti a soustředíme se na kvalitně odvedenou práci. Naše provozovna se nachází ve městě Uherský Brod.
Kobe CNC s.r.o., obrábění kovů, kovovýroba
SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
Společnost SOKOV Sosnová, výrobní družstvo se zaměřuje na kovoobráběcí práce. Mezi námi poskytované služby patří konvenční a CNC obrábění, soustružení, třískové obrábění a také frézování. V nabídce máme také broušení a výrobu nástrojů. Vyrábíme z materiálů jako je mosaz, železo či nerez. Naleznete nás v obci Sosnová, okres Česká Lípa.
SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
A-T-K Fryšták s.r.o. - strojírenská výroba
Společnost A-T-K Fryšták s.r.o. se v rámci své činnosti zaměřuje na poskytování služeb v oblasti kovovýroby. Provádíme řezání laserem, CNC obrábění, ohýbání, ohraňování a také sváření. Nabízíme Vám spolupráci při výrobě Vašich výrobku či polotovarů. Sídlíme na adrese Tovární 220, Fryšták, okres Zlín.
A-T-K Fryšták s.r.o. - strojírenská výroba
Kovovýroba - CNC obrábění - odlitky, výkovky, razidla.

Práce: - zámečník, zámečnické - kovářské - pasířské

Činnost - CNC obrábění - opracováváme na CNC strojích tento materiál: - desky na bázi dřeva (například: lamino, DTD, MDF atd.) - masivní dřevo (například na schody samonosné i nesamonosné) - plastové materiály (například: PVC, akrilátové atd.)

Stavební činnost - revitalizace a rekonstrukce panelových a činžovních domů - zateplení objektů - zednické práce - sádrokartonářské práce - klempířské a zámečnické práce.

Výroba: - plastové polotovary, výlisky - hliníkové profily - těsnicí pryžové profily Kovoobrábění. Pobočka Ostrava: Štramberská 515/45, 703 00 Ostrava-Vítkovice Tel.: 596 629 720

Společnost HAKK s.r.o. se zabývá výrobou zámečnických prvků a to jak pro Váš dům zahradu tak pro Vaši firmu. Vyrábíme ploty, brány, schodiště a další... Dále vyrábíme různé druhy železných konstrukcí od interiérových prvků pro vybavení provozovny nebo podporu prodeje, zakázkových výrobků pro průmyslové využití nebo vyráběné sériově až po ...

Atelier průmyslového a uměleckého smaltu: - smaltování.

Korozní inženýr - poskytování služeb v oblasti protikorozní ochrany - návrhy systémů protikorozní ochrany - provádění kontrolních zkoušek podle příslušných norem a předpisů - provedení korozního průzkumu.

Výroba, maloobchod, e-shop: -umělecké kovářské výrobky na zakázku.

Procesy: kovovýroba, obrábění, svařování, montáž. Zaměření na - automotive, zemědělské stroje, důlní průmysl, stavební stroje. Dovolte mi představit Naší společnost - FERRAM STROJÍRNA s.r.o. (DUNS: 888446213), která se pohybuje ve strojírenském průmyslu posledních 24 let. Od svého vzniku v roce 1991 si společnost FERRAM STROJÍRNA s.r.o. ...

Obráběčství Zámečnictví, nástrojářství výroba a distribuce závlaček

NAŠE SLUŽBY Naše společnost působí na trhu již 20 let. Za tu dobu jsme se specializovali na obrábění kovů, svářečské práce kovových slitin (výrobu svařenců), obrábění a svařování plastů, zejména polyamidů.

Hodinový manžel Praha poskytuje truhlářské a řemeslné práce i drobné opravy a úpravy Vaší domácnosti. Nabízíme služby údržbáře na telefonu mimo jiné i pro komerční prostory, kanceláře, ordinace, obchody nebo restaurace. Zajišťujeme údržbu interiéru, opravy nábytku, malířské a tapetářské práce. Provádíme drobné instalatérské práce jako např. ...

Zajišťujeme včasné a kvalitní dodávky strojírenských výrobků pro naše tuzemské i zahraniční obchodní partnery. Zaměřujeme se na frézování, soustružení, vrtání, řezání a tváření závitů, řezání a popisování CO2 Laserem, CNC děrování, stříhání a niblování plechů, ohýbání, ohraňování a lisování plechů, gravírování, řezání a zpracování Al profilů, ...

Nástrojárna je zaměřena na výrobu: - lisovacích nástrojů na plech - forem na vstřikování plastů - forem na tlakové lití hliníku a zinku - přípravků - jednoúčelových zařízení.

Zámečnictví: - výroba klíčů - montáže, opravy a prodej - bezpečnostní dveře - bezpečnostní kování - bezpečnostní závory - bezpečnostní soupravy - trezory - zadlabávací a visací zámky - dveřní zavírače - cylindrické vložky, systémy generálního klíče - průmyslové zámky - nábytkové zámky - stavební kování - kování pro ...

ZPRACOVÁNÍ BETONÁŘSKÉ OCELI -zámečnictví

Výškové práce: -hromosvody -práce pomocí lezecké techniky Elektromontážní činnost: -silnoproud -výroba rozvaděčů -slaboproud Zámečnická výroba: -konstrukce Speciální zakázky pro film: -akce nad volnou hloubkou.

Telecon servis spol.s.r.o. - mechanické zavírače dveří - mechanické a elektrické ovládání okenních ventilací - kování pro posuvné dveře nebo skládací stěny - kování pro celoskleněné dveře - elektrické pohony pro všechny typy dveří, včetně křídel, výkladců a doplňků.

Zabýváme se obráběním kovů, nekovů a plastů na CNC strojích. Nabízíme tepelné zpracování a povrchové úpravy. Vyrábíme díly pro ultralehká letadla.

Strojírny - lisování kovů za studena, frézování CNC (řízení počítačem), - svařování - nástrojářská výroba.

Stavební práce. Pomocná stavební výroba, pomocné stavební práce: - truhlářské práce, truhláři - zámečnické práce, zámečník, zámečníci - instalatérské práce, instalatér, instalatéři - malířské práce, malíři - tapetářské práce, tapetáři - natěračské práce, natěrači - topenářské práce, topenáři - elektrikáři, elektro práce.

Zámečnické práce, zakázková kovovýroba Výroba ocelové konstrukce

Činnost: - kovovýroba - frézování - soustružení