Řemesla jsou tvořena z největší části strojírenskými pracemi. Mezi strojírenská řemesla je možné zařadit kovářství, brusičství, obráběcí práce, svářečské práce anebo zámečnické práce potřebné například při opravách domů nebo výrobě kovových součástí.

Kobe CNC s.r.o., obrábění kovů, kovovýroba
Hlavní činností naší společnosti je obrábění kovů na CNC strojích, které jsme schopni provádět dle dodaných 2D a 3D dat. Provádíme sériovou i kusovou výrobu. Máme bohaté zkušenosti a soustředíme se na kvalitně odvedenou práci. Naše provozovna se nachází ve městě Uherský Brod.
Kobe CNC s.r.o., obrábění kovů, kovovýroba
SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
Společnost SOKOV Sosnová, výrobní družstvo se zaměřuje na kovoobráběcí práce. Mezi námi poskytované služby patří konvenční a CNC obrábění, soustružení, třískové obrábění a také frézování. V nabídce máme také broušení a výrobu nástrojů. Vyrábíme z materiálů jako je mosaz, železo či nerez. Naleznete nás v obci Sosnová, okres Česká Lípa.
SOKOV Sosnová, výrobní družstvo
Stavební činnost, výstavba, práce: - rodinné domy - nízkoenergetické stavby - zateplování - hydroizolace - vodohospodářské stavby - výkopové práce - sádrokartonářské a zednické práce - zámečnictví, svářečské práce Úklidové služby.

Hodinový manžel - úklidové práce - zámečnické práce - vodoinstalatérské práce - sádrokartonářské práce - malířské práce - zednické práce - elektroinstalační práce.

CNC obrábění tvarově složitých dílů na strojích Hermle a Gildemeister. Výroba forem, razníků, nástrojů atd. Prototypová a malosériová výroba

Produkce a vývoj Blaník kluzáků - údržba stávajícího vozového parku - produkce Blaník kluzáků.

Plynoinstalační práce Topenářské práce Stavebně zámečnické práce Vodoinstalační práce

Zakázková výroba - schody - schodiště - zábradlí

V oblasti pozemního stavitelství provádíme: -rekonstrukce a modernizace staveb bytových -společenských -výstavbu klasických zděných staveb bytových, společenských, obchodních -monolitické a montované stavby nízkopodlažní -fasádnické práce stylové i prosté stavby zahradní architektury. Oblast uměleckých řemesel: -štukatérské práce v ...

Práce: -jádrové vrtání a kotvení -řezání -hydraulické trhání -demolice -izolace -zámečnické práce -stavební a bytové rekonstrukce

Stavební činnost - bytová výstavba na klíč - zednické, betonářské, omítkářské a lešenářské práce - zateplování budov - práce tesařské, truhlářské, klempířské, izolatérské, zámečnické, instalatérské.

Práce: -umělecké kovářství -zámečnictví

Práce, služby: - elektrikářské - zámečnictví - zednictví - podlahářství - vodoinstalace, topenářství - úklid, správa a údržba nemovitostí

Zámečnická kovovýroba a truhlářství. Výroba - zábradlí, brány, ploty, mříže. Povrchová úprava - žárový zinek, práškový lak, stříkané barvy.

KOTIŠ s.r.o. je stabilní společnost nabízející svým zákazníkům kvalitní zpracování profilů, trubek, plechů a dalších hutních polotovarů na moderních CNC strojích.

Umělecké kovářství, zámečnictví a pasířství.

Činnost: - aplikace ochranných povrchů Line-x - využívá v rámci automobilového průmyslu, lehkého i těžkého průmyslu, v zemědělství a ve vojenském a námořním oboru

Výroba - speciální nástroje podle výkresu Povrchové úpravy kovů

Broušení Soustružení na CNC strojích - frézování na CNC strojích - vrtání

Výroba, prodej: - elektrické výrobky nízkého napětí - elektrické skříně Práce: - elektromontáže - plazmové řezání kovu - studené ohýbání kovu - svařování - práškové obarvení.

Stavební zámečnictví, výroba: - ocelové konstrukce - zábradlí - mříže - ocelová schodiště