Outsourcing šetří peníze i čas. Nechat si externě zpracovat reklamu, webové stránky, marketingové strategie, účetnictví, vedení počítačových sítí, řízení obchodních procesů nebo třeba spediční a logistické služby je moderní a zcela bezproblémové řešení.

DRILL je personálně konzultační společnost poskytující široké portfolio produktů a služeb pro firemní zákazníky; od velkých korporací, přes střední a malé společnosti, až po individuální podnikatele. Pomáhá zákazníkům zvyšovat efektivitu a výkonnost tím, že jejich kritické potřeby adresně spojuje s firemní strategií, sjednocuje jejich základní ...

Spisovna Zlín: - archivace dokumentů - uložení a správa písemností - skenovaní vybrané dokumentace - skartace a likvidace písemností.

Služby: - bezpečnostní - úklidové - outsourcing - řízení podpůrných činností (bezpečnost práce, požární ochrana, hygiena práce, elektro revize a další) - případová studie.

Poskytování kompletního poradenství v oblasti veřejných zakázek pro zadavatele i uchazeče. Jedná se o kompletní agendu zadávacích a výběrových řízení, agendy námitek, zpracování interních předpisů. Pro uchazeče společnost zajišťuje kompletní přípravu nabídky do zadávacího řízení, včetně agendy námitek. Společnost nabízí i širokou školící činnost v ...

Služby: - partnerství a outsourcing v oblasti online technické podpory pro firmy i domácnosti - servis PC online - odvirování PC - zrychlení - servis Na Klik affiliate program.

Společnost Lucky Mark, s.r.o. poskytuje věrnostní programy - pro zákazníky - partnerské programy pro obchodní partnery - atraktivní odměny.

Služby: - správa počítačové sítě - IT outsourcing - oprava, servis počítače

Činnost: - konzultace a služby v oblasti IT - Outsourcing - správa PC - správa sítí, serverů - zálohování a archivace dat

Vyřízení dotace Zelená úsporám. Rychlé dotace na zateplení.

Služby - ofsetový a digitální tisk - grafický design - distribuce tiskovin - personalizace dokumentů.

IT a komunikační služby - IT outsourcing - správa serverů - záchrana dat - servis výpočetní techniky.

Zprostředkování zahraničního obchodu.

Činnost, služby: - zakázkový vývoj softwaru - outsourcing IT služeb - konzultační služby z oblasti správy dat - školení pro CloverETL software.

Poradenské služby a kompletní outsourcing v oblasti vedení účetnictví, právního i daňového poradenství a mzdové agendy.

Specializujeme se na komplexní dodávky a správu IT infrastruktury. Mezi naše priority patří zejména: outsourcing it, externí správa sítě, zálohování a ochrana firemních dat, datová úložiště.

Služby - zpracování dat, písemností - úschova písemností - spisová služba.

Firma MCnet s.r.o. již od roku 1998 působí v oblasti síťových technologií, správy technického a programového vybavení a internetu. V oboru počítačových sítí poskytuje kompletní řešení týkající se vlastního projektu přes realizaci až po servis. Vyškolení specialisté firmy MCnet s.r.o. Vám nabízí kvalitní a optimální řešení této problematiky: ...

Personální agentura - služby pro firmy, outsourcing.

Poradenská agentura, činnost: - příprava, realizace a řízení projektů z veřejného sektoru - vypracování kompletní projektové dokumentace pro pozemní, dopravní stavby - vyhledání vhodného dotačního programu - zpracování žádosti o dotace.

Služby: - poskytování sídla společnosti a místa podnikání v Brně, trvalý a přechodný pobyt občanům ČR a EU

Poradenská činnost - dotační poradenství - podnikový servis, BOZP, PO - školení zaměstnanců.

Služby - IT outsourcing - správa počítačových sítí - automatizace domů a regulace topení - bezpečnostní a kamerové systémy - webdesign.