Fitness centra a posilovny umožňují cvičit na kvalitních strojích. Aerobní trénink, kruhový trénink a další lekce vám cvičení obzvláštní. Přihlašte se proto na aerobik, TRX lekce, bosu, bodystyling nebo na jumping a udělejte něco pro svou postavu.

Služby: - výživový poradce - osobní trenér fitness

Sportovní zařízení - aerobik - fitness, posilovna - spinning

VACUSHAPE-aerobní podtlakový trenažér cílený na spalování tuku v oblasti břicha, boků a stehen Stauffer Concept - cvičební program: - jednoduchá metoda využívající posilovacích stolů, která přináší rychlé výsledky - systém šesti různých modelů stolů s pohyblivými částmi, který umožňuje intenzivní a individuální procvičení všech hlavních ...

Posilovna, fitness centrum. Příjemné relaxační centrum - sauna, pára, whirpool, masáže, kavárna, kosmetický salón. Přijďte si odpočinout! V této hektické době je příjemné vychutnat si chvilku klidu a uvolnit se. Je už jen na Vás, zda to bude v sauně, páře či whirlpoolu nebo jestli si vyberete ze široké nabídky našich masáží. Odhoďte napětí ...

Instruktorka Pilates Tvorba vitráží metodou TIFFANY Zpracování daní - daňová přiznání - daňové poradenství Ekonomické poradenství Účetnictví - vedení - poradenství - DPH - mzdy - daňové evidence

Kosmetické studio. Bezoperační lifting obličeje přístrojová metoda VACUPRESS - SPM - lymfodrenáže těla a obličeje - prodlužování řas metodou DIAMOND LASHES - kosmetické služby - Power plate - masáže - - odstraňování nadváhy.

Osobní trenér fitness Hamáček Vám sestaví správný jídelníček a tréninkový plán.

Osobní trenér funkčního posilování, kickboxu a sebeobrany. Možnost cvičení individuálně i na skupinových lekcích. Vhodné pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy. Tvarování těla, hubnutí, kondice, koordinace. Rekvalifikační kurzy. Eshop s potřebami pro domácí mazlíčky.

Nabízíme provoz fitness centra s posilovnou, bazénem, vířivkou, saunou, soláriem a masážemi.

Sportovní studio lekce -kickboxu -aerobicu Prodej -oděvy a vybavení pro bojové sporty

Osobní trenér s nabídkou cvičení aerobiku a spinningu, speciálních cvičení s váhou vlastního těla Gravity, bodystylingu a expander fitness.

Kosmetika Manikúra Solárium - turbosolárium Fitness centrum - posilovna Sauna - parní lázeň Sportovní a relaxační masáže.

Cvičení aqua aerobicu - lekce pro veřejnost v Praze. Psychologické poradenství.

Osobní trenérka fitness Pořádání - školící akce Poskytování - psychologické poradenství pro sportovce