Fitness centra a posilovny umožňují cvičit na kvalitních strojích. Aerobní trénink, kruhový trénink a další lekce vám cvičení obzvláštní. Přihlašte se proto na aerobik, TRX lekce, bosu, bodystyling nebo na jumping a udělejte něco pro svou postavu.

Provozování fitness centra s plně vybavenou posilovnou..

Wellness Studio pro relaxaci a odpočinek (Powerjóga, Asthangajóga, Hathajóga, Pilates, Cvičení pro těhotné i děti, Masáže, Terapie, Sauna, Solárium, Pedikúra, Manikúra.

Fitness centrum - alpinning - fitbox - sportsartfitness - vibroplate - bodybike

Naše služby. Spinning: - klasická hodina - prodloužená hodina 90min - bodyform. Aerobic: - dance aerobik - aerobik mix - bodystylig - p-class. V našem official SPINNING centru naleznete: - 11 nejnovějších modelů original spinning strojů SPINNER NXT(reference) - moderně řešený sál (plně klimatizovaný) se špičkovou ...

Summit - elite spinning club, je autorizovaným Spinning centrem, které je Vám každý den k dispozici s nabídkou kvalitních, profesionálních a zábavných spinningových lekcí

Nabízíme komplexní služby v oblasti wellness: - fitness - světovou novinku v indoor cyclingu AEROSPINNING® - masáže - saunu - parní lázeň - vířivé vany - solárium - ucelené programy na péči o tělo, regenerace organismu a na redukci hmotnosti. V našem Beauty Salonu GAUDÍ® se o Vaše pohodlí, krásu a zdravý vzhled postará ...

Nejmodernější sportovní a relaxační centrum, které Vám přináší nový rozměr fyzického a psychického zdraví a krásy.

Jako první komerční fitcentrum v Praze nabízíme aerobní cvičení na veslařských trenažérech pod vedením instruktora – Crew Class. Jedná se o ideální cvičení pro ty, kterým není lhostejný jejich životní styl a chtějí se nějaké sportovní aktivitě pravidelně věnovat. Alternativu a novou motivaci nabízíme také těm, kterým z nejrůznějších důvodů jiné ...

Poskytování služeb osobního tréninku, výživového poradenství, masáží a fyzioterapeutických služeb v domácím prostředí, fitnesscentrech, kancelářích nebo ve venkovním prostředí. Zkušený profi team.

Sportovní kluby a mužstva Provozování sportovního klubu, tělocvičny a posilovny. Cvičení s dětmi od 14 měsíců do důchodu, hraní pingpongu a volejbalu.

Squash centrum: - squash - posilovna - solárium - spinning - stolní tenis - fotbálek.

REKONDIČNÍ KŘESLA NOVINKA Jedná se o modernější verzi, nástupce rekondičních stolů, které jsme provozovali již od roku 1995. Při cvičení na rekondičních křeslech je zapojeno celé tělo /v tom je zásadní rozdíl od rek.stolů/. Nové je i to, že lze cvičit od rehabilitace k rekondici a nově se dají křesla používat jako posilovací stroje. Na ...

Společenské, zábavní a sportovní centrum DOMYNO nabízí: - relaxaci - saunu s odpočívárnou - solárium - tři solária rozšířena o nejmodernější náhražku přírodního opalování - Biosolárium - fitness - aerobic - spinning - kadeřnictví - masáže - kosmetika - pedikúra - manikúra. .

Dámské fitness centrum, dámská posilovna: - Roletic - účinný masážní stroj - Vibra - plate - Kruhový trénink - Cardio zóna.

FANatic studio je dámské fitness centrum. Již od roku 1998 nabízí své služby ženám. Během let se pouze aerobikové studio rozrostlo o dámskou posilovnu a spinning. Cvičí se zde: - aerobik - power yoga - taebo - flexi-bar - jumping.

Nabídka služeb: - fitness - kondiční posilování - rehabilitacní posilování - solária - tréninkové programy - dietní programy - školení trenérů - Indoor Cycling - prodej doplňků výživy - fitness poradna - tréninkový plán - dietní program - permanentky - klubová karta.

Fitness Asketa Služby: - posilovna - aerobik - solárium - sauna - vířivka - fit bar - masáže.

Sportovní centrum: -tenisová hala. -krytý bazén. -posilovna. -fotbalové hřiště. -tělocvična. -sauna. Služby: -servis jízdních kol, tel.: 724835717 -půjčovna, servis lyží, tel.: 224383659 -půjčovna lodí a vodáckých potřeb, tel.: 234383659

Komplexní služby osobního trenéra a výživového poradce. Cvičební program a jídelníček individuálně nastavené na míru klienta, osobní přístup.

Fitness centrum a relaxační studio. Nabízíme: - posilovna - ZUMBA - aerobní cvičení (AE-Body, Kalanetika, BODY - Step, Ae-Step, Kalanetika s tyčemi) - Power Yoga - cvičení pro děti (Rodiče s dětmi, Gymnastika děti, Aerobik děti)

Blue Orange je luxusní centrum aktivního životního stylu, kde najdete pod jednou střechou tyto služby: Health Club (cardiofitness, posilovnu, spinning, squash, saunu, solárium, masáže a rehabilitaci), Beauty Salon, hotel, konferenční sál a restauraci. Health Clubu Blue Orange Praha – Letňany: - cardio fitness a posilovna - pohybové a ...

Provozujeme výjimečný rekreační wellness komplex v Praze a širokém okolí s ubytovací kapacitou 47 pokojů, moderním konferenčním centrem, širokou nabídkou sportovních a volnočasových indoor/outdoor aktivit a health&leisure klubem.

Squash, fitness, posilovna, sauna, solárium, masáže. Nabídka služeb: Squash: -2 kurty zn.Fiberesin -možnost zapůjčení raket, míčků a sálové obuvi.

BBC - to je sportování a setkávání. Dobijte baterie kombinací fyzického pohybu, relaxačních procedur a posezením v příjemném prostředí, kde se můžete pobavit s přáteli, navázat nové kontakty, dojednat obchod, seznámit se. Služby: - solárium - fitness - aerobic - cycling - running a walking - trénink boxu - bazén, sauna, vířivka a masáže.