KO-KA s.r.o.

Projekční činnosti ve stavebnictví zahrnují mnoho dílčích činností, mezi které patří vypracování projektové dokumentace, řízení stavby, poradenství, studie, analýzy a v neposlední řadě také zajištění autorizovaného inspektora a jeho dozor na stavbě.

Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Poskytujeme projekční práce na klíč v Praze a Středních Čechách. Naše služby zahrnují komplexní stavební projekty, pozemní inženýrské stavby, technický a autorský dozor, statické výpočty a posudky a další služby s tímto spojené. Nabízíme Vám své služby od roku 1988. Pokud hledáte společnost na kterou se můžete spolehnout, jste tu správně.
Ing. Tomáš Novotný - projekční práce na klíč
Projekce: - stavební - statické posudky - oceňovaní nemovitostí - vyřizování stavebních povolení - stavební dozor.

Projekce: - energetika. - stavby na klíč, inženýrské sítě, kanalizace - Inženýrské stavitelství - primární teplo - rozvod tepla dálkové.

Projektování, projekce: - mosty - rodinné domy - střechy a krovy. Inženýrská činnost. Rozpočty staveb. Stavební dozor.

Architektonický ateliér. Komplexní projekční činnost: - pozemní stavby - bytová výstavba, průmyslové objekty, veřejné stavby - interiéry, rekonstrukce. Urbanistické studie, prováděcí projekty.

Služby, práce: -projekční, -inženýrská činnost.

Projektová činnost v investiční výstavbě. Autorizovaný inženýr pro statiku a dynamiku staveb.

Služby: - stavební činnost - montáž sádrokartonů - vodoinstalace, plynoinstalace - klempířské a pokrývačské práce - rekonstrukce - zámečnické a kovářské práce Správa budov: TEL.: 585 054 066 Výroba, nákup, distribuce: - tepelná energie TEL.: 723 692 672 Projekční práce: TEL.: 585 054 467 Reality

Stavební výroba, výstavba: - mosty a lávky - vodohospodářské stavby - pozemní stavby. Projekce, projektování staveb. Provádění izolací skládek.

Stavební projekce: - projekty v CAD - vizualizace - architektonické studie - interiéry, novostavby, rekonstrukce. Inženýrská činnost, stavební rozpočty, stavební dozory.

Projektová činnost ve stavebnictví (stavební projekce): - administrativní budovy - bydlení - sportovní stavby - průmyslové objekty. Inženýrská činnost při projektování a realizaci staveb. Poradenství pro investory s výkonem cenového konzultanta.

Inženýrsko dodavatelská a projekční kancelář Projekty, projekce: - stáje pro skot - stáje pro prasata - projekty pro zemědělskou výrobu. Zpracování podkladů pro vynětí pozemků ze zemědělského a lesního půdního fondu.

Znalecká činnost: - soudní znalec v oborech: - ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí - stavebnictví, odvětví stavby obytné a průmyslové. Projekční činnost.

Projekce, projektová činnost: - projekty staveb, - architektura, - návrh interiérů, - vizualizace, animace. Provozovna: Hornická 198, 788 32 Staré Město

Projekce, činnost: - projektová činnost ve výstavbě - inženýrská činnost v investiční výstavbě - provádění staveb jejich změn a odstraňování - technické dozory na stavbách - pronájem a správa vlastních budov

Projekční a inženýrsko dodavatelská činnost v inženýrské výstavbě.

Činnost: - projektantské a poradenské služby v oblasti rekonstrukce památkových objektů

Stavby: -komplexní práce -projektová dokumentace -rekonstrukce -dodávky stavby na klíč -rodinné domky -průmyslové stavby, haly -půdní vestavby a nástavby.

Projekce a inženýrská činnost. Architektura. Urbanismus, zastavovací plány, studie. Design.

Posuzování vlivů na životní prostředí. Projektová činnost.