Projekční činnosti ve stavebnictví zahrnují mnoho dílčích činností, mezi které patří vypracování projektové dokumentace, řízení stavby, poradenství, studie, analýzy a v neposlední řadě také zajištění autorizovaného inspektora a jeho dozor na stavbě.

Garnets Consulting a.s., projektový management
Společnost Garnets Consulting a.s.poskytuje poradenství a služby v oblasti stavebnictví a alternativních zdrojů energie. Specializujeme se na vodohospodářské, dopravní a pozemní stavby. Provádíme technický dozor investora a činnost koordinátora BOZP,zejména na stavbách spolufinancovaných ze zdrojů EU. Věnujeme se i problematice využití bioplynu.
Garnets Consulting a.s., projektový management
TEEN engineering s.r.o.
Společnost TEEN engineering s.r.o. působí v oblasti investiční výstavby a poskytuje projektovou a inženýrskou činnost. Zabýváme se přípravou a realizací staveb, zaměřujeme se především na průmyslové stavby, technické a technologické části staveb, kompletní výrobní závody a další. Nabízíme komplexní služby, předprojektovou a projekční přípravu, ...
StavoSport, s.r.o. www.umele-povrchy.cz
Firma StavoSport s.r.o. se specializuje na projektování, výstavbu a rekonstrukci sportovních staveb, tenisových kurtů, sportovních hal, víceúčelových hřišť a vnitřních i venkovních povrchů určených pro všechny druhy sportů. Firma klade důraz především na promyšlenost každého projektu, kvalitně odvedenou práci pomocí špičkových meteriálů a cenovou ...
Stavební projekce a realizace: - občanské, bytové, průmyslové stavby - architektonické návrhy - projekty a realizace - silnoproudé a slaboproudé rozvody - inženýrská činnost.

Činnost: - projektování, projekce vodohospodářských staveb (kanalizace, vodovody) - inženýrská činnost.

Držitelé ISO 2001:2009 Stavba, výstavba, projekce: -průmyslové stavby, bytové, občanské stavby na klíč. Práce: -komplexní stavební práce -zateplení fasády rodinných domů RD a panelových domů -pozemní a inženýrské stavitelství.

Činnost: - projektová příprava - inženýring - rozpočtování staveb - dozorování realizace stavby.

Projektová, inženýrská, dodavatelská a konzultační činnost: -stavby: -průmyslové -občanské -ekologické -vodohospodářské -energetické. Projekce, projektování. Zprostředkovatelská činnost. Projektování a dodávka: -zařízení pro ekologii. Prodej: -bazény různých tvarů a velikostí -bazenová příslušenství -čerpedla a ...

Služby: -inženýrská činnost v investiční výstavbě -rozpočtování staveb -stavební dozory -projektování pozemních staveb

Služby: - stavební projekce - projektové práce ve stavebnictví - stavební dozor

Hlavní obory činnosti: -sádrokartony - montáž -realizace interiérů -provádění staveb, jejich změn a odstraňování -inženýrská činnost ve výstavbě -projekční činnost.

Architektonické služby. Inženýrská činnost v investiční výstavbě. Projektová činnost ve stavebnictví. Stavební projekty.

Služby: - projektování elektrických zařízení - projektová a inženýrská činnost ve výstavbě (oblast elektrických distribučních sítí a rozvoden)

Stavební firma. Přípravné a dokončovací stavební práce. Projektová činnost ve stavebnictví. Výstavba: - inženýrské sítě.

Energetický štítek - pracujeme po celé ČR. Energetický průkaz budovy (PENB) bez starosti až do Vašich rukou. Rádi Vám vypracujeme také projektovou dokumentaci se zárukou spokojenosti.

Projektová činnost Inženýrská činnost Vyřízení stavebního povolení Stavební dozor

Stavební a obchodní společnost Stavební činnost: - bytová, občanská, průmyslová výstavba, zemní práce, demolice, rekonstrukce Služby: - architektonické, inženýrské, projekční Autodoprava, doprava, přeprava: - nákladní do 3, 5t sklápěč - nákladní kontejnerová do 7t - zemní práce Půjčovna, pronájem: - stavební nářadí, ...

Služby: - projekce pozemních staveb - rozpočty staveb - technický dozor investora (TDI).

Služby: - projekční a inženýrská kancelář se zaměřením na projekci technického zařízení budov (TZB), technologických a vodních staveb.

MiSta stavební společnost s.r.o. je firma s působností v regionu Zlínský kraj a Brno. Zaměřuje se na novostavby i rekonstrukce domů, restaurátorství se zaměřením na historické stavby. Novostavby rodinných domů a bytová výstavba patří mezi, stěžejní činnosti naší firmy. Ve větší míře však provádíme přestavby rodinných domů, historických staveb a ...

Nabídka energetického poradenství, energetických auditů, průkazů energetické náročnosti budov, implementace ISO 50001, energetické studie a posudky, energetický monitoring, kontrol kotlů i klimatizací a termovize.

Služby: - stavební projekce, projektování, projekty a návrhy staveb: - statika, statické posudky - vizualizace interiérů, exteriérů.

Služby: -architektonické -projektování, projekce, projektová činnost.

Služby: - inženýrská činnost v investiční výstavbě - projektová činnost ve stavebnictví - zajištění vydání územního a stavebního rozhodnutí - zastupování stavební firmy v jednání.

Stavební činnosti v civilním sektoru. Stavební činnost v obranném a bezpečnostním průmyslu. Pyrotechnická činnost. Projekční a auditorská činnost. Zabezpečovací systémy. Ostraha osob a majetku. Perimetrická ochrana objektů. Provádění technického dozoru staveb a koordinace BOZP.