Stavba studny není jenom o prostém vyhloubení otvoru do země. Je nutné provést další činnosti, mezi které patří práce hydrogeologa a realizace projektové dokumentace, po kterých již následuje vrtání anebo kopání studny v určitých rozměrech.

Studnařství Janeček - komplexní služby v oboru studnařství
Široké spektrum služeb v oboru studnařství, jako hledání pramenů s určením hloubky a vydatnosti, realizaci ražených studní v nesourodých podložích, vrtání studní do středně tvrdých a tvrdých podloží vrtnou soupravou, dodávku a instalaci šachet, prohlubování a čištění kopaných studní, montáž čerpadel a zemní práce pásovým minibagrem.
Studnařství Janeček - komplexní služby v oboru studnařství
Práce: - geologické - hydrogeologické - vrtání studní - vrtné práce.

Služby - hlubinné vrty pro tepelná čerpadla - studnařské práce - pilotové zakládání.

Studnařství, vrtání, práce: - studny do všech materiálů - cena již od 650, -Kč za 1 m vrtu - vrtání studní do hloubky až 300m (malé rozměry vrtných souprav) - vrtaný průměr 140-300 mm - ražené studny - studny do nesoudržných materiálů - prů. 5/4" - průzkumné vrty - odběry vzorků - hlubinné vrty pro tepelná čerpadla - ...

Čištění, opravy studní. Kopání studní. Rekonstrukce a opravy starých studní. Zaměření vodních zdrojů.

Vrtací a stavební práce - studnařské práce.

Studnařství - vrtané studny - čištění studní. Prodej, e-shop, montáž - čerpadla.

Činnost: - vrtné práce - vrtané studny - prodej čerpadel

Likvidace ekologických havárií - geoekologické průzkumy, monitorovací systémy. Sanační práce podzemní i povrchové vody a zeminy při kontaminaci. Hluboké vrty - studny, vrty pro tepelná čerpadla. Zemní práce.

Voda, kanalizace, studny, vodní zdroje. Služby: - vrtané studny - vyhledávání vodního zdroje - vrty pro tepelná čerpadla. Realizace: - studny. Voda, kanalizace. Čerpací technika - prodej Montáž: - čerpadla - pumpy. Stavebnictví - příprava staveb. Geologické práce, stroje. Provádí: - hydrogeologický průzkum.

Služby: - vyhledávání a průzkum vyhrazených nerostů - zvláštní zásahy do zemské kůry - zajišťování a likvidace starých důlních děl - projektování objektů a zařízení, které jsou jejich součástí. - práce k zajištění stability podzemních prostorů - studny -vrty - tepelná čerpadla

Hydrologie - hydrologické průzkumy - vrtání studní - geologický dozor při výstavbě - hydrogeologické posudky. Projekce - topení - vzduchotechnika - čerpadla - voda, plyn, kanalizace. Demolice - recyklace odpadů - nakládání s odpady.

Služby: - realizaci vrtaných studní - jádrové ložiskové vrty - průzkumné vrty pro stavební účely - vystrojené monitorovací hydrogeologické a sanační vrty - vrty pro tepelná čerpadla

Služby: -inženýrská činnost Práce: -studnařské

Řemeslnické práce: -provádění vrtaných studní do průměru 410 mm: -vrtnou soupravou WIRT na podvozku TATRA -snadno průchozí vrtnou soupravou (šíře 160 cm) na pásech -vrtání do tvrdého podloží -vrty pro tepelná čerpadla -hloubení, prohlubování a čištění studní i u starých vrtů -veškeré druhy čerpacích zkoušek a monitorování ...

Řízené horizontální vrtání. Zemní protlaky.

Služby: -vrtané studny -vrty pro tepelná čerpadla -prodej a montáž čerpadel -zemní práce -vrty pro geologický průzkum -těžební činnost.

Činnost: - studnařství - vrtané studny - kopané studny - průzkumné vrty - čištění studní

Studnařství: - kopání, vrtání studní - sanace studní

Zednické práce, čištění fasád a studní. Péče o chodník, zídky a dlažbu.

Studnařství. Studnářské práce: -vrtané studny. -kopané studny.

Studnařství: - vrty - vrtané studny - čerpadla - vrtání studní - vodárny - voda - vyhledání vody. Studny: - průměr 150-254mm - projekty a hydrogeologické posudky - záruka na vydatnost - výpažnice s atestem - montáže čerpadel a vodáren - vrty pro tepelná čerpadla - dodávky na klíč.

Vrtací práce Výkopové práce minibagrem Vystrojování studen -vyhledávání vody -jádrové vrtání