Potřebujete léky nebo léčiva na vaše zdravotní problémy? Lékárny nabízejí léky na alergie, chřipky, nachlazení, na bolest nebo na problémy s kostmi a klouby. V jejich sortimentu najdete i doplňky stravy, zdravotnické pomůcky, kosmetiku, hygienu a další.

MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
MUDr. Júlia Preclíková, praktická lékařka pro děti a dorost, poskytuje ve své ordinaci v budově polikliniky Střekov na Novosedlickém náměstí v Ústí nad Labem, komplexní pediatrickou péči. V naší ordinaci provádíme preventivní, diagnostické a léčebné úkony, lékařská ošetření, preventivní prohlídky, očkování a další lékařskou péči.
MUDr. Júlia Preclíková - dětská lékářka
VUAB Pharma a.s. - výroba a distribuce léčivých látek
Jsme tradiční český výrobce v oblasti farmacie a náš program se specializuje na výrobu a distribuci léčivých látek a platinových specialit pro výrobu protinádorových léčiv. V našem sortimentu naleznete léčivou látku Nystatin velice účinnou proti plísním a kvasinkám, suché injekce i in vitro diagnostické soupravy.
VUAB Pharma a.s. - výroba a distribuce léčivých látek
Služby: - podpora prodeje léčiv určených pro nemocniční segment - distribuce léčiv - outsourcing

Prodej, maloobchod: -zdravotnické potřeby -prostředky zdravotnické techniky -jehly, stříkačky, kanyly, obvazy, náplasti, vata -pomůcky pro inkontinentní -vložky, pleny, kosmetika -vybavení pro kojence a batolata -pleny, podložky, lahve, teploměry, odsávačky -ortopedické pomůcky -ortézy, hole, punčochy, vložky do bot -pomůcky pro ...

Prodej a výdej léků, zdravotnických potřeb

Dovolujeme si Vám nabídnout komplexní sortiment léčiv se zaměřením na neurologii, psychiatrii, alergologii a diabetologii, rozsáhlý sortiment potravních doplňků, homeopatik a léčivých rostlin.

Lékárna. Maloobchod, prodej: -léky, léčiva, vitamíny -výdej na recepty (na předpis) -homeopatika, léčivé a hojivé rostliny -čaje -kosmetika -zdravotní obuvi -zdravotnický materiál, potřeby -zákaznické kartičky 5% na doplatky za recept, 3% na volný prodej.

Výhradní distribuce GE Healthcare: -průmyslové zářiče pro gama radiografii -diagnostické kity -nukleární medicína - léky: -radioaktivní preparáty, radiofarmaka. -dodávky kontrastních látek pro radiologii. Pronájem, správa: -vlastní nemovitosti.

Vývoj, výroba: - humánní a veterinární léčiva - léky, léčiva

Výroba, prodej: - léčiva Lék* IMUNOR: - pomáhá lidem oslabeným sníženou obranyschopností i nemocemi a alergikům.

Farmaceutická společnost, výroba, vývoj, distribuce - léky a potravinové doplňky.

Dodávka, logistika: - zdravotnický materiál - léčivé přípravky.

Společnost MedPharm Consulting spol. s r.o. nabízí: - distribuce léčiv, zdravotnického materiálu a vakcín - provozování nestátního zdravotnického zařízení - lékárna U Červeného orla.

Dovoz a distribuce: - potravinové doplňky - léky - kosmetické prostředky.

Farmaceutická společnost. Vývoj, výroba, registrace: - doplňky stravy - kosmetika - potravinářské a kosmetické substance - veterinární a humánní léčiva (přípravky) - pevné, polotekuté a tekuté lékové, kosmetické a potravinářské formy. Výzkum: - úprava účinné látky (substance, extraktu, API, BPC) - formulace lékové formy - jádra ...

Prodej: -vitamíny, minerály VITALAND -zdravá výživa -přípravky na hubnutí

E - shop: - produkty na podporu zdraví oblast ortopedie Výroba: - inovativní produkty na podporu zdraví Prodej: - produkty na podporu zdraví (oblast ortopedie) Virtuální ortopedická ambulance.

-Zprostředkování obchodu -Velkoobchod -Specializovaný maloobchod -Skladování zboží a manipulace s nákladem -Realitní činnost -Pronájem a půjčování věcí movitých -Reklamní činnost a marketing -Pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti -Velkoobchod a maloobchod -Ubytovací služby -Zprostředkování ...

Prodej: - přípravky z oblasti hormonální antikoncepce

Služby: Oblasti léčby: - hemoroidy - arteriální hypertenze - diabetes mellitus - onemocnění trávicího traktu - osteoporóza - péče o tkáně

Velkoobchod, distribuce: - zdravotnický a dentální materiál - léčiva.

Weleda je švýcarská farmaceutická firma vyrábějící přírodní léčiva a kosmetiku. Vznikla v roce 1921 jako malá farmaceutická laboratoř, dnes je celosvětově největším výrobcem léčiv antroposofické medicíny a čisté přírodní kosmetiky. Její dceřiné společnosti nalezneme v 17 zemích celého světa, obchodní zastoupení v dalších téměř 30 zemích.