ČSTV, Sportovní centrum Nymburk


Sportovní 1801, Nymburk 288 02

Sportovní centrum
je ideálním místem pro přípravu vrcholových i amatérských sportovců, ale také firemních zasedání, konferencí a prezentací spojených se sportovní aktivitou, případně pořádáním firemních sportovních her. Sportovní centrum se nachází v nádherném prostředí lesoparku u řeky Labe. K dispozici jsou venkovní a vnitřní sportoviště pro témeř 20 sportovních odvětví, převážně olympijských sportů. Samozřejmostí je široká a pestrá nabídka regeneračních služeb. Součástí komplexu je také hotel s ubytovací kapacitou 248 lůžek, jídelna nabízející celodenní stravování a denní kavárna. Výhodou tohoto zařízení je mimo jiné kongresový sál s kapacitou 300 osob a několik dalších jednacích místností a učeben. Našim klientům nabízíme vlastní dopravní servis pro transport z letiště. Areál má svá parkoviště a prostor pro uskladnění lodí, kol a jiného sportovního materiálu.

Sídlo:
Český svaz tělesné výchovy o.s. – Sportovní centrum Nymburk
se sídlem Zátopkova 100/2, 160 17 Praha 6 - Břevnov

IČ: 00469548
DIČ: CZ00469548
Okres: Nymburk
Právní forma: ostatní
Počet zaměstnanců: 26 - 100 zaměstnanců
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Kamil Kleník

Kongresové centrum – perfektní místo pro školení u ČSTV

Kongresové centrum – perfektní místo pro školení u ČSTV

ČSTV nabízí perfektní místo pro školení Vašich zaměstnanců. Využijte náš kongresový sál s kapacitou pro 450 osob ke školícím účelům. Dále kinosál pro 80 osob nebo menší salonky pro 15 – 45 osob. U kongresového sálu je k dispozici velké pódium, řečnický pult, předsednický stůl, šatna, barová část pro občerstvení. V kongresovém centru ČSTV Vám také poslouží konferenční technika jako je dataprojektor, přenosná plátna, flipcharty, TV, video, DVD přehrávač, přenosné ozvučení, mikrofony, internet wi-fi, zatemnění. Kongresové centrum – perfektní místo pro školení u ČSTV!


Plesová sezona se blíží,zorganizujte svůj ples zavčas (Nymburk)

Plesová sezona se blíží,zorganizujte svůj ples zavčas (Nymburk)

Když se řekne sportovní centrum, většina lidí si představí hodiny strávené v posilovně, kilometry naběhané na stadionu či tým fotbalistů snažící se zuby nehty vyhrát zápas. U nás ale kromě tvrdé dřiny, potu a radosti ze sportovních úspěchů můžete najít i místo pro zábavu velmi ladnou, elegantní a vznešenou - například plesy. Sportovní centrum Nymburk totiž nabízí k pronájmu prostory vhodné pro pořádání kulturních akcí a plesů. Jelikož se naše centrum nachází v nádherném prostředí lesoparku na břehu řeky Labe, jedná se o místo jako stvořené pro akce plné krásy, romantiky a lásky. Váš ples v našem prostředí bude mít určitě velký úspěch. S organizací kulturních akcí a plesů máme bohaté zkušenosti, konají se zde i veliké plesy pro více než 1000 osob. Prostředí našich sálů je pro tyto akce velmi vhodné svou vzdušností, jednoduchostí a možností výzdoby a ladění do požadovaného stylu. Díky kráse okolního prostředí se pak v teplejších měsících dají pro kulturní akce využít i venkovní prostory. K dispozici vám u nás je: - nově zrekonstruovaný sál s kapacitou cca 300 míst (stolová úprava) nebo cca 500 míst (divadelní úprava) s moderním vybavením, občerstvovacím barem a šatnou - přednáškový sál s kapacitou 100 míst - šest salónků a učeben s kapacitou cca 20 – 50 míst - možnost instalace videa, flipchartu, zpětného projektoru, diaprojekce, velkoplošné projekce a ozvučení - zajištění občerstvení dle přání zákazníka - zajištění reprodukované nebo živé hudby Velkou výhodou je variabilita sálů a salónků, které se dle přání klienta dají vybavit a kombinovat různým způsobem. Dalším přínosem našeho komplexu je to, že jeho součástí je i hotel, stravovací zařízení a wellness centrum nabízející širokou škálu služeb. Vaši hosté si tedy mohou užít příjemný, ničím nerušený večer bez starostí o dopravu domů, po plese u nás přespat a na druhý den dopřát svému utancovanému tělu relax a regeneraci v našem welness centru.


Teambuildingy ČSTV Nymburk  - firemní hry

Teambuildingy ČSTV Nymburk - firemní hry

Prestižní sportovní centrum - ČSTV sídlící v Nymburku pořádá pro zaměstnance teambuildingy a firemní akce. Pro sportovní firemní hry a teambuildingy můžete využít vnitřních a venkovních sportovišť podle aktuálního počasí. ČSTV Nymburk nabízí sportovní vyžití při více jak 20-ti druzích tradičních i netradičních sportech. Samozřejmostí je široká a pestrá nabídka regeneračních služeb. Při teambuildingách a firemních akcí pro zaměstnance nabízíme kapacitní možnosti – 450 osob vnitřní prostory, 1000 a více osob venkovní prostory, 250 lůžek. ČSTV Nymburk je vhodná lokalita pro dojezd z celé ČR. Naše sportovní centrum má bohaté zkušenosti s pořádáním teambuildingů a firemních akcí pro zaměstnance. Neváhejte ČSTV - Sportovní centrum Nymburk kontaktovat nebo přímo navštívit.


Firemní teambuildingy nebyly nikdy akčnější

Firemní teambuildingy nebyly nikdy akčnější

Sedíte v kanceláři, každý den děláte tu stejnou nudnou činnost a svaly máte ztuhlé tak, že se sotva zvednete ze své ergonomické židle. Odpočítáváte dny do víkendu. Když v tom vám přijde mail, že letos se firemní teambuilding koná ve Sportovním centru Nymburk, kde se rozhodně nudit nebudete. Zdá se vám to jako sci-fi? Můžete vůbec zažít zábavnou firemní akci? V Nymburce ano! Sportovní centrum Nymburk nabízí aktivní odpočinek od všedních dnů v práci. Nabízí totiž zázemí a programy pro nejrůznější firemní akce a teambuildingy. Zařídíme vše za vás. Co si takhle vyzkoušet atletiku v profesionálních prostorách, kde trénuje i příprava sportovní reprezentace České republiky? A navíc se známou atletickou osobností! To vše pro vás Sportovní centrum Nymburk zařídí. Vybijte si svůj hněv z práce například při vrhu oštěpem, koulí, při lukostřelbě nebo ho vyběhejte na tartanovém oválu. Špatné počasí není limitující, protože Sportovní centrum Nymburk nabízí bohaté vyžití i ve vnitřních prostorech. A po sportu je potřeba regenerovat. K dispozici jsou vám i vašim znaveným kolegům masáže, whirlpool i sauna. Zatímco vy regenerujete, náš catering vám nachystá báječné pohoštění. V letních měsících využíváme zahradní gril a posezení až pro 1500 osob. Po dobrém jídle může začít párty, rozvlňte svá těla na tanečním parketu, nebo poseďte u projekce se sportovními přenosy. Skvěle strávený den na vašem firemním teambuildingu pak zakončete v našem tříhvězdičkovém hotelu s kapacitou 268 lůžek.


Pronájem prostor 20% sleva, pořádání firemních plesů – ČSTV

Pronájem prostor 20% sleva, pořádání firemních plesů – ČSTV

Hledáte prostory pro firemní akce, večírky nebo plesy? Nebo si nevíte rady s pořádáním takových akcí? Pak právě ČSTV Nymburk vyřeší vše, co s tím souvisí za Vás. Při objednání do konce 30.9.2013 dostanete od nás 20% slevu na pronájem prostor. Neváhejte nás kontaktovat. - Zkušenosti s pořádáním velkých akcí - „Vše pod jednou střechou“ - Výhodná dojezdová vzdálenost - Pro firmy s celorepublikovou působností - Reference významných českých i zahraničních firem - Velká variabilita prostor - Sál až pro 700 osob včetně parketu a podia - Ozvučení, internet, plátno, diaprojektor - Více o společnosti na www.scnb.cz


Atletické firemní hry – ČSTV Nymburk

Atletické firemní hry – ČSTV Nymburk

SPECIÁLNÍ SPORTOVNÍ PRODUKT „ATLETICKÉ FIREMNÍ HRY“ Sportoviště pro atletické disciplíny – vrh oštěpem, vrh koulí, skok daleký, tartanový ovál 400 m, Možnost zajištění lektorů a organizace • Kapacitní možnosti – 450 osob vnitřní prostory, 1000 a více osob venkovní prostory, 250 lůžek • Vhodná lokalita pro dojezd z celé ČR – srdce Středních Čech • Zkušenosti s pořádáním velkých akcí – registrace, catering, parkování • Reference významných českých i zahraničních firem (Oracle, Uniqua, TPCA, Telefonica O2) • Mokrá varianta v případě nepřízně počasí (3 sportovní haly uvnitř areálu) JINÉ MOŽNOSTI • 20 druhů sportů (organizace turnajů, zajištění rozhodčích) • Netradiční sporty. např. lukostřelba, badminton, florbal, střelba z kuše, plavecká štafeta, potápění, dračí lodě • Regenerace (sauna, masáže, whirlpool) VÍCE NA WWW.SCNB.CZ Poslední volné víkendové termíny 21.-22.9.2013 a 12.-13.10.2013Další produkty a služby
  • ubytovací služby, pokoje a apartmány, hotelový servis, stravování v hotelích
  • posilovna s vybavením, kondiční cvičení aerobního charakteru, sportovní areál, sauna a vířivka, wellnes
  • víceúčelové zařízení pro sport, sportovní aktivity, míčové hry, indoor golf, golfové trenažéry,
  • sportovní kluby, sportovní hřiště, kolektivní sporty, sporty pro jednotlivce, sportovní výchova mládeže, příprava pro vrcholové sportovce
  • rekreační střediska, wellnes centra, relaxační programy, fitness studia, pobyty v přírodě, turistické trasy, sportovní účely
  • kongresové centrum, firemní akce a workshopy, školicí místnosti, konferenční služby, firemní ubytování


Související články
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava
Dámská jízda - wellness pobyt jižní Morava

Konečně místo, kde se budete moci pořádně uvolnit. Nechejte se hýčkat, rozplývejte se nad báječným a skvostným jídlem, dopřejte si chvilku jenom sama pro sebe. Každá žena touží po tom být milována, ale někdy je té lásky až příliš a my si zkrátka potřebujeme odpočinout. Využijte k pobytu Hotel Kraví hora Bořetice *** a naplánujte si dámskou jízdu. Jistě si to naplno užijete!


S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše
S lázeňskými procedurami za harmonizací těla i duše

Odpočinout si od každodenních starostí, povinností a stresu, harmonizovat tělo i duši. To dokáže i krátkodobý pobyt v regeneračním centru a hotelu Harmonie, nacházející se v bezprostředním okolí Hostýnských vrchů. Absolvujte wellness procedury a dopřejte si kvalitní odpočinkovou zdravotní turistiku, během které o vás bude dokonale postaráno.


Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku
Výživové poradenství, kruhový trénink i konzultace s trenérem ve Frýdku-Místku

Stravovací návyky a pohyb jsou součástí našeho každodenního života, a jakmile nefunguje správně jedno nebo druhé, tak i náš životní styl ztrácí na kvalitě. O svoje zdraví musíme pečovat, a když si nevíme rady, tak je na místě odborné poradenství v oblasti zdravého stravování i vhodného pohybu. A se startem i pokračováním vám nejen poradí, ale také pomůžou v centru sportu a výživy LION CROSS ARENA s.r.o., Frýdek-Místek.


Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě
Sportovní a kongresové centrum Lednice na Moravě

****Spa Resort Lednice jsou vyhledávaným lázeňským centrem. Kromě unikátních léčebných procedur jsou pro návštěvníky velmi atraktivní také svou polohou v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Ovšem nejen léčebné pobyty a výlety do okolí lákají do resortu návštěvníky. ****Spa Resort Lednice se staly i významným centrem kongresové turistiky. V hotelovém parku se nachází luxusní konferenční prostory vhodné pro pořádání velkých i malých firemních, kulturních i společenských akcí. A na své si zde přijdou i milovníci sportu. Součástí hotelového sportoviště je osmnáctijamkové golfové hřiště a beach volejbalové kurty.